NinušFantasy NinušFantasy komentáře u knih

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

Nádherná kniha, vyprávějící o stvoření Středozemě. Tolkien je nejlepší! :)

23.12.2018 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Narnie je relaxační čtení, mám ji ráda. :)

08.09.2018 4 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Znám i lepší knihy, ale moc ráda si Narnií proložím čtení složitých, nebo drsnějších knih. Takové oddechové čtení. :)

16.07.2018 4 z 5

Tajemství zpívajícího města Tajemství zpívajícího města Christoph Marzi

(SPOILER) Kniha se mi moc líbila. Uchvátili mě hlavně stíny převlečené za harlekýny.
Je mi moc líto Ramona. Byl mojí nejoblíbeněší postavou.

19.06.2018 5 z 5

Bludná planeta Bludná planeta Greg Bear

Řekla bych že to bylo hezky zpracované, ale skončilo to stejně jako začalo. Loď neměli a o Vergere skoro nic nezjistili.

01.06.2018 3 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Kniha mě chytla natolik, že si musím ihned koupit druhý díl! :)
Je to krásná knížka, sice drsná (což mi nevadí), ale také napínavá, dojemná a vtipná (hlavně když je tam Marigold). :)

06.04.2018 5 z 5

Poselství jednorožců – komplet Poselství jednorožců – komplet Michaela Burdová

Tak tohle mi dalo zabrat. Příběh i děj se mi líbil, ale kniha mi připadala docela zdlouhavá.

19.03.2018

Húrinovy děti Húrinovy děti J. R. R. Tolkien

Krásná, smutná kniha. Děj je velice pochmurný a melancholický, ale rozhodně stojí za přečtení.

18.03.2018

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Podle mě je to krásná kniha o vzniku Narnie. Nepřipadá mi, tedy podle nějakých dalších komentářů že by se s dětmi jednalo jako s blbci. Jsou to prostě dvě malé děti.

17.03.2018

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Jiné díly Letopisů Narnie se mi sice líbily více, ale i tak to byl krásný a napínavý příběh.

17.03.2018

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Hůře se mi četl starý styl jazyka, ale jinak byla kniha moc hezká a určitě se k ní někdy vrátím.

27.01.2018

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Moc hezká kniha. Tolkien je můj nejoblíbenější spisovatel. Těším se na pokračování.

15.01.2018 5 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Kniha se mi moc líbila. Nechápu jak mohli ti lidé Bílého tesáka tolik týrat. Jsem ráda že příběh dobře dopadl. Bílý tesák si to zasloužil. :)

08.01.2018 5 z 5

Rodina Robinsonů (komiks) Rodina Robinsonů (komiks) Richard Blandford

Kniha byla moc hezká. Líbil se mi děj i zpracování.

15.07.2017

Dračí kronika Dračí kronika Malcolm Sanders