Tajemství zpívajícího města

První díl napínavé fantasy trilogie Malfuria. V Barceloně žije u starého malíře map dívka Catalina, jejíž poklidný život náhle přeruší létající galeona Medúza, která do města přiveze zlověstné postavy s maskami harlekýnů. Ty kolem sebe šíří chlad a temnotu a mají jediný cíl: zmocnit se Cataliny. Catalina utíká a postupně vychází najevo, že není obyčejná dívka, ale že v ní dřímají strašlivé síly. Doufá, že se v Malfurii, tajemném místě uchovávajícím veškeré vědění pradávných čarodějnic, dozví celou pravdu o všem, co se kolem ní děje. Na světě znovu ožívají prastaré, již dávno zapomenuté čarodějnické schopnosti. První vydání...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4798/tajemstvi-zpivajiciho-mesta-HGc-4798.jpg 3.4156

Malfuria / Poslední čarodějka 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Das Geheimnis der singenden Stadt, 2006

Kniha Tajemství zpívajícího města

veru1367

V knize podle mě chybí dynamika. Knihu jsem nedočetla. Nebavila mě.

Elina_Berg

Tuhle sérii sice znám pod názvem Poslední čarodějka ale rozdílné to není. Tuhle sérii jsem sehnala v levných knihách. Četla jsem ji před čtyřmi lety, a proto mi jen něco málo utkvělo v paměti.
Pamatuji si ale, že mě to hodně bavilo, že jsem se od toho nemohla odtrhnout a musela jsem mít celou sérii doma v knihovničce.
Určitě v nejbližší době si ji osvěžím.

arram
10.12.2018

Knize chybí větší dynamika v ději. Na to, že je zde cca 240 stran, tak se toho v knize moc nestane, teprve závěr knihy přináší zajímavý zvrat, což už je ale pro mnohé čtenáře příliš pozdě.

NinušFantasy
19.06.2018

Kniha se mi moc líbila. Uchvátili mě hlavně stíny převlečené za harlekýny.
Je mi moc líto Ramona. Byl mojí nejoblíbeněší postavou.

Elulilinka1
25.02.2018

Tajuplný příběh s tou správnou dávkou napětí. Rozhodně doporučuji a už se chystám na další díly.

Calla2002
30.09.2017

Je to taková oddechovka, četlo se to strašně rychle měla jsem to za chvilku přečtený.
Ale čekala jsem od toho víc, já miluju fantasy knihy ale toto mi takový nudný, na konci jsem se musela nutit to dočíst.
Ještě uvidím jestli si přečtu další díly
Za mě 3*

alimarsofí
19.06.2017

Je to už delší doba, co jsem knihu dočetla (myslím že tak v šesté třídě) a podle mych vzpomínek se mi líbila. Nyní, po delší době, jsem rozečetla i druhý díl a zatím mě baví.

16.05.2017

Jako nedá se říct, že to nebyla dobrá knížka, která se čte špatně to opravdu ne, ale ze začátku jsem se do toho musela nutit a až ke konci to začalo být konečně nějak zajímavý a napínavý.