Nikychlupova Nikychlupova komentáře u knih

Nanejvýš čtyři hodiny spánku Nanejvýš čtyři hodiny spánku Marlene Schiappa

Kniha se velmi dobře četla, nasmála jsem se.

27.07.2020 5 z 5

Kdybych tě našla Kdybych tě našla Ava Dellaira

Velmi citlivý a krásný příběh, propojený generací, lehce se četl. Super oddechové čtení na léto.

14.07.2020 5 z 5

Nekonečnost Nekonečnost Rachel Ward

Opět super, ani trojka mě nezklamala.

22.06.2020 5 z 5

Chaos Chaos Rachel Ward

Stejné napínavé čtení jako u první knihy. Mohu jen doporučit. Vrhám se na třetí díl.

22.06.2020 5 z 5

Najdi mě Najdi mě André Aciman

Krásná romantická kniha.

05.06.2020 4 z 5

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Kniha rozhodně v tom, že vám nedá spát. Poutavá, zajímavá, překvapující. Jen bych uvítala méně vulgárních slov - hůř se mi to četlo, ale chápu, že k příběhu a prostředí se to hodilo.

28.05.2020 5 z 5

Přes matný sklo Přes matný sklo Petra Hůlová

Kniha mě nebavila, netěšila jsem se na pokračování ve čtení, ani se dobře nečetla. Nedoporučují.

22.04.2020 1 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Úžasná, strhující kniha od začátku do konce. Rozhodně doporučují.

04.04.2020 5 z 5

Život skoro bez odpadu Život skoro bez odpadu Jana Karasová

Všechny super rady na jednom místě.

02.04.2020 4 z 5

Narušení Narušení Susanna Kaysen

Kniha se četla hladce. Vyprávění z léčebny mě bavilo, místy humorné, jindy smutné.

23.02.2020 3 z 5

Suši v duši Suši v duši Eva Urbaníková

Knížka se mi velmi líbila, dobře se četla. Pasáže o japonsku zajímavé. Denise jsem záviděla její odvahu zůstat v jiné zemi i přes nepříliš dobrý začátek a zamilovat si to tam.

06.02.2020 5 z 5

Měj mě rád Měj mě rád Eva Urbaníková

Knižka hezká, dobře se četla. Ale konec byl na mě moc rychlý a nečekaný.

27.01.2020 3 z 5

Cesta pryč Cesta pryč Nic Jordan

Velmi zábavné čtení, které vás láká k dobrodružství. Velmi jsem se nasmála. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

23.12.2021 5 z 5

Ať zemře Ať zemře Sarah Pinborough

Příběh se četl rychle a dobře. Zápletka se mi líbila. Ale ten konec byl moc rychlý a nepochopila jsem. Dávám tři hvězdičky.

23.12.2021 3 z 5

Kdo chytá v síti Kdo chytá v síti Marika Pecháčková

Nevím. Nevím, jaké mám pocity po přečtení knihy. Film jsem neviděla. Ale asi nikdy nezapomenu na příběh chlapečka a jeho vedoucího. Takové věci se nemají dít.

11.12.2021 2 z 5

Klub radostí dnešního dne Klub radostí dnešního dne Petra Braunová

Kniha na mě působila trochu depresivně. Ty pasáže z Moničíného dětství. Ale kniha se četla dobře. Ale bylo to něco jiného, trochu zvláštní. Nevěděla jsem, co je pravda a co ne. A ten konec a vlastně ani co bylo předtím jsem nečekala. Dávám tři hvězdičky.

11.12.2021 3 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Ze začátku jsem nevěděla, jestli se mi příběh bude líbit a jestli tomu budu rozumět. Knihu jsem poprvé po pěti stránkách odložila, vrátila jsem se k ni po několika dnech. Uchvátila mě tak, že jsem jí nedokázala odložit. Dávám pět hvězdiček. A doporučují.

23.10.2021 5 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Stejně dobrá, akční a napínavá jako první díl. Dávám pět hvězdiček. Doporučují.

30.09.2021 5 z 5

Jak zabít Moniku Jak zabít Moniku Candace Bushnell

Kniha byla taková nějaká. No, čekala jsem víc. Nic vám to nedá. Dávám dvě hvězdičky.

05.09.2021 2 z 5

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

(SPOILER) Bylo to moc povedené, super příběh, který se mi moc líbil, stejně jako kniha oba na konci zemřou. Trošku mě zklamal ten konec, ale nevadí. Doporučují a dávám pět hvězdiček.

27.07.2021 5 z 5