nikolryskova nikolryskova komentáře u knih

Papírová města Papírová města John Green

Kniha zaujme hlavně mladší generaci, chápu že pro starší ročníky už nemusí být tolik zajímavá. Každopádně mě nezklamala, příběh je čtivý, najdeme v něm první lásky, první dobrodružství, vtipné pubertální chlapecké průpovídky, oddané přátelství a záhadu která visí ve vzduchu jako ,,na provázku”. Za mě čtivá oddechovka :-)

23.10.2018 4 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Neotřelý, nenadsazený a plně uvěřitelný příběh dnešní doby a s propastmi s ní spojené.

19.10.2018 5 z 5

Příliš horké léto Příliš horké léto Mikaela Bley

Stojí za přečtení, poutavý příběh, skvělý spád. Pro mě napínavá a zábavná kniha! :-)

09.10.2018 4 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Příjemná oddechovka :-)

08.10.2018 4 z 5

Smrt favorita Smrt favorita Dick Francis (p)

Krásná oddechovka se skvělou zápletkou!

04.10.2018 4 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Mě to prostě pohltilo, nenarazila jsem ani na nudné pasáže, celkově to mělo zábavný a rychlý spád. Něco nového a neotřelého! Zajímalo by mě, jestli vyjde i další díl a kdy.

22.09.2018 5 z 5

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Jedna z mých oblíbených knih!

24.08.2018 5 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Hezký příběh, trochu víc mi ale vadilo, jak se neustále po pár stránkách prolínaly roky - současnost a příběh novinářky Reby a minulost a zase úplně jiný příběh Elsie.

24.08.2018 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Začátek knihy mě moc nebavil, byla jsem trošku zklamaná, ale pak nastal zlom a knihu jsem s sebou brala naprosto všude, dokud jsem ji nedočetla. Úžasný, napínavý a promyšlený příběh, byla jsem opravdu překvapená, jakým směrem se děj vyvinul. Hodně jsem nad příběhem přemýšlela a stále přemýšlím, osudy některých lidí jsou bohužel nezvratné a zejména jsem asi nejvíce prožívala životní příběh a neskutečný smutek v životě Megan. Autorka je skvělá a má nesmírný cit pro detail!

16.01.2017 5 z 5

Ten večer Ten večer Susan Minot

Zaujal mě popis knihy, ale nedala se dočíst...

02.02.2014 2 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Naprosto dokonalá kniha! Je napínavá, záhadná, okouzlující. Nejlepší kniha o vlkodlacích, co jsem kdy četla. Určitě si přečtu i zbylé dva díly :-)
Je to zase něco nového, neokoukaného, děj byl výborný, nebyly zde zdlouhavé ani nudné části. Doporučuji :-)

04.07.2013 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Od knihy jsem hodně očekávala, ale vůbec mě nenadchla. Nakonec jsem ji založila a přestala číst.

03.07.2013 2 z 5

Zvířecí pohotovost - Na stopě Zvířecí pohotovost - Na stopě Brigitte Blobel

Kniha byla velmi čtivá, velmi zábavná a dobře napsána. Chvilkami to bylo smutné a napínavé, ale nakonec vše dobře dopadlo. Doporučuji! Od autorky si určitě přečtu i jiné knihy.

03.06.2013 5 z 5

Život jako dar Život jako dar Britney Spears

Krásný romantický příběh o lásce dcery a matky, o výdrži a víře. Nechybí ani tajemství. Myslím, že tato kniha byla velice pěkná, taková kratší oddechovka, ale mě se moc líbila. Opravdu supr počtení, mohu jen doporučit! :)

16.05.2013 3 z 5

Krásný zábavný a záhadný příběh. Je to něco nového ve světě fantazy. Příběh se mi moc líbil, je tam pořádné dobrodružství a jak je to doplněné fotkami, to je supr nápad, opravdu zážitek :)
V knize je vtip, napínavé části, záhada, dobrodružství, přátelství a láska, no prostě úžasná kniha!!! :)

28.04.2013 4 z 5

Kluk, který žil v mé hlavě Kluk, který žil v mé hlavě Anne Gudule

Kniha je krátká, ale příběh je opravdu pěkný, jsem z ní nadšená a určitě si jí ještě přečtu :)

25.04.2013 4 z 5

Hlad jako žádný jiný Hlad jako žádný jiný Kresley Cole

Kniha byla zajímavá, nebyla špatná, ale ani nebyla nejlepší, dávám 3 hvězdičky za nápaditý příběh v pěkném podání. Možná si přečtu i další díl.

22.04.2013 3 z 5

Říše hraček Říše hraček neznámý - neuveden

Zajímavý příběh pro holky i kluky :)

14.04.2013 4 z 5

To ti patří, Amélie To ti patří, Amélie Enid Blyton

Jako malé se mi moc líbila:)

14.04.2013 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Kniha je napsána stylem, který je čtivý, ale příběh, to je děs a hrůza. Nechápu, jak může někdo udělat něo tak zlého. O této knize jsem psala úvahu do školy a musím říct, že někteří neudrželi slzy...

13.04.2013 5 z 5