Život jako dar

Holly Lovellová nádherně zpívá a ví to celé městečko Biscay v Mississippi. Čtrnáctileté dívce se sny o kariéře profesionální zpěvačky začínají naplňovat, když získá stipendium na konzervatoři. Holly se musí na čas rozloučit s matkou Wandou, opustit domov, kde bylo sice málo peněz, ale o to víc lásky. Alespoň doposud. Wan-dino mateřské znamení na tváři je příčinou, proč se od ní neznámí lidé odvracejí. Holly, sama poprvé uprostřed nového života a s novými přítelkyněmi, se začíná stydět za matku, za její zjev a venkovanství, za stařičké auto, s nímž za ní matka jezdí… To vše donutí Wandu, aby své dceři odhalila dávné tajemství. Tajemství, které může už tak křehkou pavučinu jejich vztahu zničit definitivně....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28696/zivot-jako-dar-28696.jpg 3.620

A Mother´s Gift (2001)

Umění, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub

pajinka2000
11.08.2016

Pěkné pohodové čtení . Byla jsem spokojena. :)

nikolryskova
16.05.2013

Krásný romantický příběh o lásce dcery a matky, o výdrži a víře. Nechybí ani tajemství. Myslím, že tato kniha byla velice pěkná, taková kratší oddechovka, ale mě se moc líbila. Opravdu supr počtení, mohu jen doporučit! :)

LovelyLucy
14.05.2013

Taky jsem byla zklamaná, že příběh neni o Britney samé. Četla jsem jí v předpubertálním věku a myslím, že nebyla až tak špatná. Mě se líbila, ale nevím jestli bych se k ní vrátila.

Dep8
14.12.2012

Kdysi dávno jsem měla Britney ráda (ano, ano, je to tak), a proto jsem sáhla po téhle knize. Marně jsem si myslela, že to bude její biografie, avšak je to naprosto smyšlený - a zbytečný - příběh.

-Lenicka-
14.06.2011

Tuto knížku jsem četla, když mi bylo tak 13 - 14 let, možná i méně .. původně jsem si myslela, že je to přímo nějaký příběh o Britney, což nebyl, čímž pádem mne ta kniha docela zklamala .. dnes už bych to určitě nečetla ..

Domenica
03.03.2011

Fakt, že mravní ponaučení tu na čtenáře koukalo pomalu z každé stránky je v podání Britney tak trochu komický.