nikca3976 nikca3976 komentáře u knih

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Opět kvalitní čtení...dost náročné na můj mozek a nervy Opět vyplulo na povrch pár tajemství,ale další nová se zase nakupila samozřejmě,takže se nedivím,že to má tolik dílů..Madison a Bishopa miluju na tom se nic nemění..jenom mě vážně štve, že jsou mezi něma pořád nějaká tajemství na konci jsem měla velký infarktový stav až se mě i kolega v práci lekl,jak jsem zařvala naštěstí vše vysvětleno a krize zažehnána...v tomto díle mi suverénně začala lézt na nervy Madisonina kámoška Tatum..celkem mi chybělo,jak byli kluci v prvním díle drsní a s nikým se neštvali...hlavně teda s Madison ‍️ nějak vyměkli no a ta kapitola navíc byla dost psycho teda

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Opět něco na moje nervy..v první části jsem měla Tillie radši než ve druhé...tam nějak ztratila tu jiskru a zápal..Nate se občas choval jako kterén,ale jinak to je můj miláček..to,co se těm dvěma stalo bylo dost smutné a už vůbec se mi sakra nelíbilo,co autorka provedla s Madison a Bishopem tady jsem si jenom uvědomila jak se strašně vžívám do knížek a asi budu potřebovat odbornou pomoc samozřejmě příběhy opět plné tajemství,intrik a zvratů...pár infarktových stavů tam bylo..na pokračování se vrhnu v angličtině protože bych do překladu zešedivěla a vážně se těším na Brantleyho a Saint️️

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Společné chvilky Mounta a Keiry byly vtipné a žhavé...její vzdorovitost tomu příběhu dodává hodně šťávy..navíc tady Mount trošku vůči Keiře vyměknul,takže se nechová jak hovado,tak moc no a ten konec do pr**** :D

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

(SPOILER) Skvělá kniha.. krásný i trochu smutný příběh...Sarina má úžasné příběhy z hokejového prostředí, ať už solo a nebo ve spolupráci s Elle Kennedy ️ Bála jsem se toho, protože když jsem viděla, že hlavní hrdinka je invalida,myslela jsem, že se to v jednu chvíli pokazí,stane se nějaký nereálný zázrak a bude z toho blbost...díky bohu za ty dary a nic takového se nestalo...žádné takové "tvoje láska mě vyléčila,už můžu skákat 3 metry do vzduchu" i když bych to Corey vážně přála...byla to skvělá holka...i ve svém stavu optimistická a sarkastická,přesně tak,jak to mám ráda...žádná fňukna narozdíl od Adamové přítelkyně...ta mě tam slušně řečeno štvala,div jsem si oči nevykroutila..Adam byl strašný sympaťák,nechápala jsem kde nabral tak de*ilní holku barbie jako fuj nesnáším ji (na to,že tam skoro vůbec nebyla jsem se rozvášnila trochu) ...Adam a Corey 4ever prostě!!!! Ti dva spolu prostě jsem si tu knížku nehorázně zamilovala

Do plamenů Do plamenů Meredith Wild

Ani nevím co k tomu napsat...bylo to mnohem lepší než první díl... děj se tak netáhl,chemie mezi hlavními postavami byla úžasná a bylo to žhavé až až...navíc Darren byl božský...a navíc hasič ale něco tomu prostě chybělo...tak uvidím,jak na tom bude 3. díl i když teda Olívie se ani v jednom díle moc neobjevovala,tak jsem si k ní zatím nevytvořila žádný vztah

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

"Říká se, že lásku a nenávist dělí tenká hranice....
....ale stát po obou jejích stranách zároveň,může být náramná zábava"

Vi je jedna z autorek, která mě přivedla na moji čtenářskou dráhu..každá nová kniha,která od ní vyjde je lepší a lepší..o spolupráci s Penelope ani nemluvím..jsou to takové oddechovky na pobavení a relax..příběh se mi četl sám i přesto,že jsem se dostala do fáze čtecí krize...hodně mě bavilo vzájemné dohadování a byla jsem zvědavá jak dopadne soupeření o místo mezi těma dvěma a musím říct že to skvěle vyřešili...obě postavy mi byly hned od začátku velice sympatické

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

"Život před tebe někdy postaví překážky, něco, co vůbec nečekáš. Musíme se rozhodnout mezi tím, jestli chceme být upřímní sami k sobě, nebo čestní k těm, které milujeme.“

Tohle byla bomba ️ Tahle dvojice je pro mě vždycky sázka na jistotu...ještě mě nikdy nezklamaly,naopak pokaždé jsem mile překvapená jak umí spojit síly a vytvořit něco tak skvělého ️ Postavy jsem si zamilovala hned při jejich prvním společném "setkání"..ta jiskra mezi nimi byla úplně dokonalá...Soraya - vtipná, sarkastická, upřímná a hlavně hodně obětavá...to co byla na konci schopná udělat pro Grahama bylo sice trochu na nervy,ale za to si mě získala ještě víc..dokonce jsem ji měla trošku radši než Grahama a to se mi nestává Graham byl úplně stejný a zároveň opak Sorayi...myslela jsem jak ho budu nesnášet,že se bude chovat jako typický bohatý parchant a on byl přitom takový bobánek roztomilý

25.08.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Musím říct, že ze všech knih, co jsem od Whitney četla,je tato nejslabší..kniha je rozdělena na 3 části...ty první dvě by mě vůbec nebavily,kdyby tam nebyl aspoň ten sex jinak to bylo takové o ničem a táhlo se to víc než týden před výplatou...Andrew byl hrozný,ale fakt hrozný hňup a Alyssa byla taaaaak strašně vlezlá...jako když vidím, že se ke mně chlap chová jak ke kusu hadru a očividně se se mnou nemá zájem bavit,tak nedolízám a nepáčím z něho odpovědi 3. část už byla lepší...konečně jsem dostala odpovědi na všechny otázky z prvním částí,protože Andrew byl tak děsně tajemný a nic pořádného jsem se tam nedozvěděla...v té poslední části jsem ho začala mít ráda,ale ji fakt ne připadala mi jak malé děcko co si chce všechno vydupat a vybrečet...knížky z právnického prostředí zbožňuji, ale tato mi tak moc nesedla

25.08.2021 3 z 5

Zatracený Zatracený Rachel Van Dyken

"Někdy, když si myslíme, že nám Bůh nachystal konec, tak je to ve skutečnosti jen nový začátek.“

Po přečtení prvního dílu jsem se na Gabea hodně těšila...byl mi ze všech postav nejsympatičtější..byl to opravdu hodně silný příběh.. ze začátku mi nějak moc nesedla Saylor..nesnáším zakřiknuté hlavní hrdinky,ale nakonec se z ní vyklubala skvělá holka ️ Gabeův příběh byl hodně smutný,chytil mě za ️ a taky jsem většinu času měla na krajíčku..Wes byl v tomhle díle takové záchranné lano/kamarád/psychiatr..ty jeho psychologické řeči mi doteď leží v hlavě U jedné konkrétní scénky jsem nevydržela a slzy tekly proudem...na tak mladého člověka si prožil vážně peklo
Kniha obsahuje i novelu Neporazitelný.. pokračování příběhu Wese a Kiersten...přišlo mi to trošku nudné,ale hodně mě to navnadilo na příběh Lisy a nemůžu se dočkat až vyjde

Idol Idol Kristen Callihan

Příjemná romantická oddechovka..Knížka mě bavila...ale nemůžu se zbavit dojmu, že tomu něco chybělo.. nějaká akce nebo prostě...já nevím Hodně jsem si hlavně užila tu část kdy byli u Libby doma...jakmile se přešlo na část,kde byly koncerty a večírky,tak to nějak ztratilo to svoje kouzlo..jinak seznámení Libby a Killiana bylo dost velice zajímavé a vtipné Oba byli dost sympatičtí a zamilovala jsem si je..

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

"Láska znamená naučit se mluvit jazykem toho druhého"

Čím dál víc miluju Miu ️ co knížka,to úžasný příběh plný lásky,štěstí,ale i bolesti
Archerův hlas nebyla výjimka..ze začátku jsem se trošku bála co z toho vznikne,ale každou stránku jsem hltala jak nic až jsem se dostala k poslední stránce,což mě celkem naštvalo...nechtěla jsem aby to skončilo...takhle nějak si představuji skutečnou lásku...i přes Archerův problém k němu byla Bree laskavá, milá, chápavá a oddaná..nejedna slza ukápla až jsem si říkala jaktože ty moje slzné kanálky ještě můžou něco produkovat ‍️ Archerův hlas byl hodně smutný a zároveň krásný příběh..z toho konce jsem měla srdce až v krku...nesnáším takové šokující scény

Výzva Výzva Elle Kennedy

"Všichni se snažíme zjistit, kdo vlastně jsme a schováváme se za maskou odvahy"

Skvělé zakončení série ️ Elle je sázka na jistotu,její příběhy z hokejového prostředí jsou skvělé, romantické a vtipné..sice předvídatelné,ale tady mi to vůbec nevadí..u Výzvy jsem se hodně nasmála, Conor byl naprosto dokonalý ️kdyby se naučil líp komunikovat,tak by se vyhnuli tomu menšímu dramatu,ale to by pak nebylo ono V Taylor jsem se hodně viděla...ze začátku zakřiknutá holka s komplexi ze svého vzhledu,ze které se vyklubala strašně fajn pohodová holka ️ Strašně se mi líbilo jak se ten jejich falešný vztah vyvíjí a pomalu se propracovávají ke skutečnému ️ ostatní kluci z předchozích dílů nezklamali...pořád vtipní,sexy troubové ️ Série Off Campus a Briar U řadím mezi ty nejlepší co jsem kdy četla

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Děcka tak tohle byla bomba ️ V první řadě musím říct, že když jsem viděla,že to má 540 stran, bála jsem se, že polovina knížky bude o ničem a nebo, že tam bude až příliš sexuálních scén... naštěstí to autorka vymyslela úplně skvěle a z postav udělala úplně úžasné sympatické, sarkastické a tvrdohlavé lidi, kteří na to spolu nehupsli už od začátku,ale brutálně to mezi nima jiskřilo a já jim hned od začátku zatraceně fandila...oba měli své problémy,díky kterým se to samozřejmě neobešlo bez menšího i když zbytečného dramatu...další důkaz, že komunikace ve vztahu je sakra důležitá Další věc je, že Ally a Dominic byli ve věku mých rodičů nacož nejsem zvyklá... spíš se pohybuju na hranici 20-35...tady měla ovenka 39 a beránek 44,ale podle jejich chování mi to tak ani nepřipadalo..spíš se chovali jak puberťáci občas,ale jako věk je vedlejší...hlavní že jsem se hned od začátku,co se ti dva poznali, nasmála jak šílená...ty jejich hádky a popichování a jejich hodně žhavé chvilky byly naprosto skvělé...ten epilog mě obměkčil...a takový konec jsem teda vůbec nečekala

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Ani nevím co k tomu pořádně napsat,abych to všechno nevyspoilerovala Kniha je rozdělena na 2 části..tu první jsem suverénně celou probrečela...život dokáže být opravdu hodně krutý a hlavní téma první části mi je hodně blízké,takže jsem z toho byla hodně rozmrzelá a smutná a padly na to 3 balíčky kapesníčků..Ellie a Grey se setkali na párty a hned si padli do oka..postupem času se z jejich vztahu vyklubalo něco víc..oni dva byli strašně úžasní...hlavně Grey...to jak stál při Ellie v jejím nejtěžším období i když to sám neměl doma zrovna lehké bylo strašně mile a okouzlující..bohužel nastal čas,kdy se museli rozejít...ze začátku se snažili být v kontaktu přes maily,ale práce,vysoká a časový rozdíl nehrál v jejich prospěch..2. část se odehrávala o 16 let později...uff tady jsem byla taky trošku vykolejená,ale už ne tak moc...Ellie pro Greye začala pracovat jako chůva a jeho chování mě teda dost šokovalo a naštvalo.. bála jsem se, že se z Greysona stal totální šmejd, strpěl ztrátou ženy a traumatem z nehody...strašně jsem si oblíbila jeho mladší dceru Lorelai,byla strašně milá a věčně usměvavá i po tom, čím si celá rodina prošla...starší dcera mě ze začátku štvala, typická puberťačka,ale potýkala se s hodně hnusnýma věcma,takže jsem se do ní trošku zkusila vžít..Ellie vnesla do jejich rodiny světlo..udělala by pro ně první poslední a ten závěr mě tak strašně dojal...byla to naprosto skvělá knížka...nic takového jsem nečekala, slzné kanálky mi totálně vyschly a migréna z breku jede v plném proudu..doporučuji ke knize nakupit horu kapesníků a něco silného na nervy a bolest hlavy :D

Van Van Melanie Moreland

Na Vana jsem se hodně těšila a měla jsem asi až moc velká očekávání..kniha nebyla špatná,byla skvělá,tak jako všechny ostatní z této série,ale něco mi tam chybělo..ze začátku jsem se nemohla ani moc začíst..vývoj vztahu Vana a Liv mi přišel strašně rychlý i přesto že spolu pracují už dlouho,takže to vlastně nebyla žádná seznamovačka,ale už hotová věc..komplikovala to jenom Olivie,která má za sebou špatné zkušenosti s muži,takže jí trochu chybělo sebevědomí a důvěra a navíc měla Sammy,takže musela hlavně myslet na ni a její potřeby..ta holčička byla úplně úžasná ️️ta první polovina mě moc nenadchla,bylo to takové klišé,ale ta druhá polovina,kde jejich vztah vygradoval poradně a objevil se nám tam záporák už byla o něčem jiném.ten konec byl tak krásný a dojemný že jsem zapojila opět své slzné kanálky ‍️(asi bych si s tím měla zajít k nějakému odborníkovi ) trochu mi tam chyběli kluci z BAM..na můj vkus se tam objevovali strašně málo..skoro vůbec to bylo možná to,co mi tam chybělo..bez nich to a jejich humoru to není ono

25.08.2021 3 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Příjemná a teda na mě až moc krátká romantická oddechovka..ze začátku jsem se toho bála,protože to začalo divně,ale nakonec jsem se dost masmála ‍️ Nebylo to nic extra ale ani neurazila...Wes byl strašný trouba a nešika...věcně nervózní z June...ta byla jeho pravý opak..veselá a sakra upřímná...co na srdci to na jazyku..skvěle se doplňovali a ten způsob jak se setkali byl celkem nechutný ‍️ Konec byl zbytečně moc rychlý Wesovi nejlepší kamarádi Roman a Caden tomu dodali šťávu ️ hlavně teda Roman..ten kluk mi přirostl k srdci svým smyslem pro humor

25.08.2021 4 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

K téhle duologii můžu říct,že jsem ráda,že jsem se nedala odradit negativními recenzemi,protože mně se Carter líbil hodně ️ Je pravda,že na mě byl vývoj jejich vztahu trochu moc rychlý,ale nic tím autorka nepokazila…knihy z prostředí mafie miluju a tahle nebyla tak drsná jak jsem zvyklá,ale to bylo hlavně tím že Carter byl sice zabiják,ale měl srdce na správném místě a pro Emmu by hnul nebem i zemí jen aby byla v bezpečí a šťastná ️️

Zlomená Zlomená Rachel Van Dyken

Tohle bylo už od začátku strašně předvídatelné,ale i přesto jsem si knihu hodně užila a za den jsem ji měla přečtenou..četlo se to úplně samo stejne jako předchozí díly..ze všech tří dílů byl tento asi nejlepší…celá série byla místy “přehnaná”..děly se tam sem tam věci,které jsou v reálu absolutně nemožné..na příběh Lisy jsem se hodně těšila,protože mě její příběh zaujal a vůbec nejsem zklamaná..každá kapitola začínala útržkem z deníku jejího ex Taylora,který spáchal sebevraždu,což mě přivádí k tomu,že nechápu,proč ji ze začátku Tristan ze všeho obviňoval..z toho deníku mi občas běhal mráz po zádech..jako profesor psychologie by měl Tristan chápat že byl Taylor psychicky narušený,ale co by to bylo za knihu bez zbytečného dramatu Lisa a Tristan byli úžasní, jejich vzájemná chemie by se dala krájet..divím se,že na to nehupsli hned na začátku a ten epilog mě prostě rozbrečel

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Typická sestava hlavních postav: bohatý,sexy,vtipný a single chlápek a obyčejná holka,kterou jeho peníze absolutně nezajímají…příběh byl ale strašně chytlavý,vášnivý a vtipný a četlo se to samo..když se Emily a Jameson setkali po roce znovu tak mi byl Jameson strašně protivný,choval se jak blbec a byla jsem strašně ráda,že Em nepatří mezi ty hrdinky,co si nechají hned rozvazovat a mluvit do života…oba si byli tak strašně povahově podobní a jejich slovní přestřelky mě hodně bavily ️chemie tady lítala ze všech stran a písmen líbilo se mi že si všechno říkali narovinu,i když teda Jay byl někdy urážlivý jak 5ti leté dítě

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Úplně top kniha Během dne přečtena jak nic..Penelope mi strašně sedla…ta její drzá povaha byla úplně dokonalá a ta její pomsta na začátku byla skvělá líbilo se mi jak je z ní Jake na nervy “Mě jebne Penelope!!” ze začátku jsem myslela jaký to bude vůl,ale nekonec se z něho vyklubal miláček..i když ho teda Penelope musela postrkovat..to mi u ní teda trošku štvalo,že se ho snažila proměnit v knižního romantického hrdinu (no ale která by nechtěla že )..každopádně škoda,že se tam neukazoval častěji dědeček Jakea (taťka Swagger) ze začátku blb,ale pak ho Penelope okouzlila stejně jako Jakea ona té knížce dodávala hodně šťávy
doporučuji!!