Nicolka77 Nicolka77 komentáře u knih

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Skvělý, skvělý, skvělý.. tohle mě fakt bavilo! celý tenhle díl byl napínavý od začátku až do konce, byl plný zvratů, příjemných okamžiků, ale i chvil kdy jsem měla slzy v očích! Díky za celou tuto sérii. A moc se těším na další knihy od autora!

01.09.2020 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Já nevím, asi to bylo tím, že jsem neměla tolik času na čtení, a nebo mě prostě kniha tolik neoslovila jako předchozí díly. Byla jsem mile překvapená novému nestvurami, bohy, a celkově postavami! Doufám, že se nějaké objeví i v posledním pokračování! :)

18.08.2020 4 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Zatím pro mě nejlepší díl, bylo to tak temne, plné napětí, emocí a strachu. Opravdu mě to hooodne bavilo, zatim nejvíc z této série. Dvě nové postavy mě dost prekvapily,svým chováním, jednáním a odvahou. Ale musím říct, že jsem nečekala to co se skutečně stalo. Velmi překvapující to bylo :) A šup na další díl!

25.07.2020 5 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Zase naprosto skvělá kniha od autora! Ani druhy díl mě nezklamal a už se těším na další pokračování hrdinů Percyho,Grovera a Annabeth! :)

19.07.2020 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Tak tohle mě fakt jako bavilo!
sice jsem nejprve viděla film a až teď jsem se dostala ke kníže, tak musím říct, že knížka byla velmi ctiva, film byl zase docela í vtipně zpracovaný. Kniha se mi četla opravdu dobře, sice mě mrzelo že něco co bylo docela podstatné v knize nebylo použito ve filmu, ale co..vse se bohužel do filmu nevejde! Musím jít hned pokračovat dalším dílem! :)

12.07.2020 5 z 5

Pred nami Pred nami Anna Todd

Mě osobně se celá série after líbila, i když to bylo třeba furt to samé dokola! Á nemohla jsem se dočkat až vyjde tato kniha, ale za me to tedy nebylo to after jako v předchozích dílech. Dobře dozvěděla jsem se co prožíval Hardin, když poznal Tessu, dozvěděla jsem se proč Molly a Steph byly takové, a jak se cítil Zed potom. A to bylo tak jediné. Předchozí díly jsou určitě lepší! Ale 4* musím dát jelikoz série after byla velmi ctiva, a tento díl má i skvělou obálku. :)

22.06.2020 4 z 5

Tři metry vášně Tři metry vášně Halina Pawlowská

Jednoduše bych řekla, že to byla fajn oddechovka, u které jsem se i zasmála! Určitě splnila svůj účel, teď na dlouhé dešťové dny, kdy jsem si potřebovala odpočinout u nějaké "slozite" knížky. :)

16.06.2020 3 z 5

Terapie sdílením vol. 2 Terapie sdílením vol. 2 Ester Geislerová

I tato knížka od holek je velmi vtipná, pobaví.. kolikrát jsem si říkala to jako vážně?..nebo chudák holka a tak..neverila bych že někdy, někdo něco takového může někomu napsat! :D

19.05.2020 4 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

knížka je super, ke vtipná, holky sleduju í na Instagramu, a pokaždé se u toho pobavim, jako i u této knížky! :) jediné co tak ta cena mi přijde dost vysoká za pár slov/písmenek na stránce..:)

19.05.2020 4 z 5

Etika pro pomáhající profese Etika pro pomáhající profese Jiří Jankovský

není to prostě můj šálek kávy, ale knížka byla napsána srozumitelné, a snad tou nejlehčí formou pro všechny, kteří se tomuto tématu budou věnovat.

14.05.2020 4 z 5

No já nevím, nechci zase srovnávat film a knihu, ale film?! Úplně ho miluju, teď u Bridget a její vtipné scénky.. Kniha?! Já jsem se prostě dokázala zacist až tak u 200 stránky, nevím pro mě to byla leda tak fajn oddychovka. Ale ke knize a ani zatím k první dilu se vracet nikdy nebudu! :)

10.04.2020 3 z 5

Harry Potter – 3D průvodce: Bradavice, jak je znáte z filmů Harry Potter – 3D průvodce: Bradavice, jak je znáte z filmů Matthew Reinhart

Jako knížka sama o sobě neobsahuje žádné nové informace, které bych už neznala. Ale jediný plus a to hodně velký plus je to 3D.!! To je prostě boží! úplně si představujete, jak tam jste atd..:) Ale jinak bohužel pro mě jako pro fanouška, bez nových informací.

02.04.2020 4 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Ma druhá kniha od autora (1.Zapisnik jedné lasky). Knížka mi přišla stejně kvalitní jako zapisnik, i když se mi začátek hodně ale hodně táhl, měla jsem problémy se závist a tak nějak přemýšlet co to vlastně čtu. Ale pak přišla ta chvíle kdy se Landon a Jamie začali poznávat a mě to okamžitě vtahlo Tak, že Jsem se nemohla odlepit.
Film jsem ještě neviděla, ani jsem po pravdě nevěděla že podle této knihy byl natočen. Ale myslím si že v době koronovirovych prázdnin na ten film kouknu! Doufám, že mě nezklame. Protože kniha byla opravdu velmi ctiva! :)
A velmi se těším, az sáhnou po další autorově kníže. :)

02.04.2020 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Mě to zase tak moc bavilo, nebylo tu ani tolik hádek a usmirovami formou sexu. Hlavně se tu ukazovalo jak se Hardin kvůli Tesse dokáže změnit. To se mi hodně líbilo.
Jediný co, Tak konec knihy byl dost predvidatelny..(myslím tím, když se tam objevovali věci, za 2 roky atd..) To mě asi ani nepřekvapilo, spíše jsem to čekala.
Jinak mě celá série knih velmi bavila! :)

27.03.2020 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Zatím asi nejlepší ž dílu, plný zvratů. Ten konec to jsem fakt jako nečekala!!Velke prekvapeni! Docela mě překvapuje jak se to v knize stále zamotava.
Ale je pravda, že v knížce se mi líbí jak se Hardin kvůli lásce k Tesse opravdu meni, snaží se kvůli ní. Jediné co bych vytkla jsou ty jejich nekonečné hádky. :)

19.03.2020 5 z 5

Čáry, klikyháky, paňáci a auta: Výtvarný projev a psychický život dítěte Čáry, klikyháky, paňáci a auta: Výtvarný projev a psychický život dítěte Jaromír Uždil

knížku jsem hlavně četla kvůli seminárni práci, a musím říct že i v rámci možností mě dost bavila. Ale není to můj žánr co čtu a co vyhledávám, Ale bylo to něco jiného zase.

18.03.2020 3 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Tenhle díl, mě bavil mnohem víc než díl první. Nevím proč, ale nemohla jsem se od knihy odtrhnout, i když tam byly občas "nerealne"věci, moc mě to bavilo. A musím říct, že mi Hardin začíná být i sympatický. Nechová se už jako kreten. Těším se na další díl, akorát doufám že už tam nebude tak moc často hadka-sex-odpusteni, doufam ze se jejich vztah změní! :)

11.03.2020 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Já musím říct, že nejdřív jsem viděla film a a pak až četla knížku. A film se mi líbil ed daleko víc.. hlavně tedy se mi libili predstavitele.. mě v knížce byl Hardin hrozně nesympaticky, namysleny a nevím co všechno, kdežto ve filmu my přišel že začátku jen arogantní a postupně se mi začínal líbit. V knížce to tak nebylo. Takže mě se asi více líbil film než knížka, i když sem ji precdtla jedním dechem. A jsem zvědavá na pokračování této dvojce:)

08.03.2020 5 z 5

Já, Simon Já, Simon Becky Albertalli

Tak kde začít, ja se hned zamilovala do Simona,byl mo neskutečně sympatický. Celou dobu jsem tak nějak přemýšlela kdo by mohl být ten tajemný kluk,jednou mi jeho jméno už tak nějak cvaklo, říkala jsem si..jo to bude on á pak zase ne to nebude on..mela jsem dát na první dojem byl to on :)
Milé mě knížka překvapila, filmové zpracování jsem tedy ještě neviděla, ale doufám, že bude stejně dobrý jako knížka! :)

18.02.2020 5 z 5

Harry Potter: Filmová kouzla Harry Potter: Filmová kouzla Brian Sibley

Já už ani nevim co mám všechno psát. Já prostě tenhle kouzelnicky svět á všechno co se ho týká miluju! Miluju všechno co JKR vymyslela, a tenhle knížka je plná zajimavosti, jako všechny tyhle doplnujici knihy. Takže asi co ještě zbývá je poděkovat za tyhle úžasné knihy!

16.02.2020 5 z 5