Čáry, klikyháky, paňáci a auta: Výtvarný projev a psychický život dítěte

Čáry, klikyháky, paňáci a auta: Výtvarný projev a psychický život dítěte https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112779/cary-klikyhaky-panaci-a-auta-vytvarny-projev-a-psychicky-zivot-ditete-112779.jpg 5 11 2

Práce, zabývající se rozvojem výtvarné aktivity dítěte jako dokladem o zvláštnostech dětského duševního života, zachycuje první dětské výtvarné začátky, studuje výtvarný projev dítěte v závislosti na jeho psychickém životě, všímá si problematiky a techniky kreslení, malování a modelování a řady dalších otázek. Knihu doplňují reprodukované dětské kresby a malby provázené výstižným rozborem. - V druhém vydání knížky, která zkoumá zákonitosti výtvarného projevu a jeho souvislosti s dětskou psychikou a zabývá se možnostmi jeho pedagogického vedení, provedl autor pouze některé menší věcné a stylistické úpravy.... celý text

Nicolka77
Nicolka77
18.03.2020 3 z 5

knížku jsem hlavně četla kvůli seminárni práci, a musím říct že i v rámci možností mě dost bavila. Ale není to můj žánr co čtu a co vyhledávám, Ale bylo to něco jiného zase.

ciele
ciele
11.03.2013 5 z 5

Stále aktuální problematika. Tato kniha mi dost pomohla při absolventské práci.

děti výtvarná výchova vývoj a výchova dětí předškoláci psychologie dětí dětský výtvarný projev

Jaromír Uždil
česká, 1915 - 2006
1978  95%Čáry, klikyháky, paňáci a auta: Výtvarný projev a psychický život dítěte
1966  80%Metodika výtvarné výchovy na mateřské škole
1983  80%Výtvarná výchova v předškolním věku
1978  0%Výtvarný projev a výchova
1962  0%Výtvarná výchova

Kniha Čáry, klikyháky, paňáci a auta: Výtvarný projev a psychický život dítěte je v