Nevimm Nevimm komentáře u knih

Lidožrouti z Lízátkova Lidožrouti z Lízátkova Carlton Mellick III

Je potřeba pořádně vylízat polevu

08.02.2021 4 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Koledník už jde.

03.02.2021 4 z 5

Herec k nepřežití Herec k nepřežití Albert Čuba

Že tam bude krátce pracovat s filmem Babar Conan (Arnold), jsem fakt nečekal.

16.01.2021 4 z 5

Dokonalý soudruh Kim Čong-un Dokonalý soudruh Kim Čong-un Anna Fifield

Nejlepší diktátor 21. století a jím neschválený životopis.

24.12.2020 4 z 5

Xerxés: Pád domu Dareiova a vzestup Alexandrův Xerxés: Pád domu Dareiova a vzestup Alexandrův Frank Miller

Nemá to koule

23.12.2020 3 z 5

Historky z psíšeří Historky z psíšeří Evan Dorkin

Parádní komiks s pejsky, kočičkami, černou magií, krví a temnou atmoškou, že by se dala krájet.

19.12.2020 5 z 5

Život a smrt barbara Conana: Kniha první Život a smrt barbara Conana: Kniha první Jason Aaron

Příběhově nic nového, ale....Conan

05.12.2020 5 z 5

Berserk 3 Berserk 3 Kentaró Miura

Paráda. Ale né pro vegetariány :)

04.12.2020 5 z 5

Kulma drát Kulma drát Skottie Young

Masokombinátní LSD záležitost lvl. 2

11.10.2020 5 z 5

Berserk 2 Berserk 2 Kentaró Miura

Malinko luxusní masokombinát :)

06.10.2020 5 z 5

Prázdné hroby Prázdné hroby Mike Mignola

Myslíte, že snad nevím, že jsem pouhým pěšákem - figurkou, s níž je pohybováno po šachovnici? Bohové světla i temnoty mě dnes chtěli mít zde a já je za to nenávidím a proklínám! K čertu s nimi! Nebojím se Boha ani Ďábla, protože tak mě stvořili! Již nejsem pěšákem - jsem Netvorem a nemám strach ani ze smrti, protože i ji jsem díky nim překonal a sám ji rozsévám.

05.10.2020 5 z 5

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

Přečteno v rámci výměny knížek (jinak bych po tom nikdy nesáhl).
Červená kniha o tom, jak někdo po někom hodně touží/posedlost až se mu chce celý odevzdat (Dej mi své jméno). Napsané to je od mistra, ale příběh jak z Bravíčka. Nedokážu pochopit, jak někdo může po někom takhle toužit a napsat o tom celou knihu. Jednou ho chce, pak je na něj naštvaný a pak říká ne, ale myslí jo :D a pak chce zničit, čuchat k jeho plavkám atd..
Myšlenky tam nejsou vůbec špatné k závěru je jich víc a dávají větší smysl, ale možná je to tím, že už jsem finišloval a konec knihy byl na dosah a já měl radost.
Scéna s ovocem What? nechápu proč.
A nesplachuj chci se podívat. What?
V první půlce jsem byl fakt naštvaný jak mě to nebavilo a musel jsem to číst po malých dávkách. Od 2. půlky to trochu šlo.
Nechápu to vysoké hodnocení. To bude asi tím, že to čtou ženy.
3/5 za ty myšlenky
PS: Barbarelo už nechci knihu, kde po sobě touží dva chlapy a přemýšlí jak se jeden druhému dostat do zadku. Dvě mě stačili.

02.09.2020 3 z 5

Berserk 1 Berserk 1 Kentaró Miura

To není meč. Je to kus železa.

20.08.2020 4 z 5

Jejich moře Jejich moře James L. Cambias

6 údů vs. 4 údy vs. mnoho údů. Současná sci-fi s perfektním oldschool nádechem 4/5

17.07.2020 4 z 5

Družina mrtvého Družina mrtvého Pavel Korněv

Závěr to trochu pokazil, ale jinak celkem dobrá sérka

07.06.2020 3 z 5

Thanos vítězí Thanos vítězí Donny Cates

Jediný Marwel co má trochu koule

05.06.2020 5 z 5

A jestli neumřela, vyšiluje dodnes A jestli neumřela, vyšiluje dodnes Skottie Young

Jak na LSD :D

05.05.2020 5 z 5

Mrtvý lotr Mrtvý lotr Pavel Korněv

Když nemůžete pařit RPG fantasy hry, tak je aspoň můžete číst.

05.05.2020 5 z 5

Užvaněný milionář Užvaněný milionář Gerry Duggan

Opět Nuda a velká

28.02.2020 1 z 5

Hudba v číslech, čísla v hudbě - Od Pythagora k Schoenbergovi Hudba v číslech, čísla v hudbě - Od Pythagora k Schoenbergovi Eli Maor

Jsem vocas na matematiku, takže jsem v některých oblastech tápal. A také nutno dodat, že klasická hudba není můj cup of team, ale určitě mě kniha obohatila a bylo zajímavé číst příběhy lidí a vědců kteří se mýlili v hudbě i v matice, jak se měnilo ladění a další problémy spojené s hudbou a matikou.
Shrnuto: Hudba je harmonický chaos který má matematický řád.

11.02.2020 4 z 5