Berserk 3

Berserk 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452284/bmid_berserk-3-GIA-452284.png 5 118 9

Berserk série

Guts bojuje ze všech sil, ale jeho ďábelský protivník je příliš mocný a k jeho porážce bude třeba víc než jen hrubá síla a šermířský um. A i kdyby se snad našel někdo, kdo by mu dokázal pomoci, jistě to nebude zadarmo...

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Berserk, Vol. 3 , 1991

Petr874
09.11.2023 3 z 5

Jako neříkám, že to bylo špatný. Ale nějak nevím, asi mi to jen nesedlo zrovna.

Alena_S
12.06.2023

Tak, a je to jasný. Předchozí kapitoly až sem napsal Griffith, aby byl ještě krásnější, když se se svou plavou hřívou vynoří z hromady střev.
A mizérie může pokračovat, tentokrát návratem do časů, kdy Guts ještě viděl na obě oči (a to je asi tak jediné pozitivum v jeho životě).

jirijanovotny
19.04.2023 5 z 5

Griffiiith!!!

Spousta těch překladů nemá takovou sílu, takový náboj jako anglická verze. S japonskou to bohužel neporovnám. Nejspíše to ale bude hrubé jak hroší noha.
I tak je skvělé, že si i čtenář, který anglicky neumí může konečně vychutnat tento kulervoucí příběh.

Příběh, který nebyl dokončen. Nebude dokončen. Už se nedozvíme, jestli nakonec Guts dosáhl své pomsty. O to krásnější to celé je.
Lidé sněte! A konec Berserku si domyslete!

KubaHanzelin
17.11.2022 4 z 5

Tak se nám to pomalu rozjíždí, představil se nám záporák (záporáci) a bylo nastíněno fungování světa a Gutsův origin story, které nám snad vysvětlí proč je taková bezcitná bestie..

Atlantis
13.06.2022 5 z 5

Uf, tak naštěstí je ještě svět v pořádku. Po druhém dílu jsem se totiž ukrutně bál, že se mi Berserk nebude líbit. Byl přepáleně akční a bojové scény byly smutně nepřehledné. Ale trojka to vše vynahrazuje (až na tu nepřehlednost bojů). Je tady všechno, co od temné fantasy chcete - násilí, krev, sex, démoni... Všichni a všechno má dvě strany, nikdo není jen černobílý a já se opět pekelně (pun intended) bavím.

michal3736
26.03.2021 5 z 5

Ta malba je dechberoucí, na to, že je to z roku 1991. Místama tento díl byl dost haluz a těším se co vše nás ještě čeká v následujících 30 dílech :)

GoodGames
08.02.2021 4 z 5

Tretí diel prináša dohrávku boja s nechutným Grófom a zároveň aj odhalenie hlavného Gutsovho protivníka. Príbeh sa ku koncu knihy vráti do Gutsovej minulosti a ukazuje nám jeho prvé kroky, formovanie charakteru a aj prvé súboje. Ďalšie diely sa budú odohrávať v minulosti a ja len dúfam, že sa ten nekompromisný štýl a množstvo akcie z prvých dielov zachová aj v hlavnom príbehu série. Som zvedavý na ďalšie časti.

Mickhesh
21.01.2021 4 z 5

Trochu lepší než druhý díl, hlavně konec, který nás posune zase trochu jinam a dál.. 80%

Nevimm
04.12.2020 5 z 5

Paráda. Ale né pro vegetariány :)

manga dark fantasy fantasy

Kentaró Miura