Naty878 Naty878 komentáře u knih

Rudý vlk Rudý vlk Rachel Vincent

Moc mně to bavilo, kniha byla čtivá a děj ubíhal rychle, nebyly tma žádné zdlouhávé monology, popisy. Konec mně nakonec mile překvapil...Jenom Adéla byla v určitých chvílích trochu naivní, ale to se dalo přežít, jedině co mi tam moc nesedělo byla romantická linka. Jinak to nemělo chyby, a doufám v pokračování :-)

04.12.2022 4 z 5

Zpěv draků Zpěv draků Michaela Čermáková

(SPOILER) Krásný příběh, ale má jednu zásadní chybu, a to že všechna jména osobností začínají na D nebo S, což bylo že začátku hodně matoucí. Kniha se mi až na tohle hodně líbila ale jsem trochu zklamaná že není žádné pokračování a tak trochu jsem čekala že nakonec skončí Darion s Dorou. Doporučuji!

29.03.2022 4 z 5

Pátrání v sedle Pátrání v sedle Soray Nicholas

Jako malá jsem knihu zbožňovala (což není nic nového protože se mi líbily všechny kde jsou koně). Moc se mi líbila zápletka kterou autorka použila, nemohla jsem se dočkat jak to skončí a jsem ráda že jse ji kdy četla.

02.03.2022 4 z 5

Magická brána Magická brána Sandra Regnier

Od knihy jsem očekávala rozhodně více, chvilkami jsem se i bavila ale jinak jsem se u toho celkem dost nudila. Ale i tak si asi počkám na pokračování, možná se mi bude líbit více.

02.03.2022 3 z 5

Královské srdce Královské srdce Jana Hoch

Kniha byla skvělá, nad má očekávání. Vůbec by mně nenapadlo jak to nakonec skončí, ale tak nějak jsem tušila že to bude asi složitější. Hned jsem se vžila do postav Grety a Edwarda. Vůbec jsem se při četbě nenudila a jsem ráda že jsem si knihu koupila. Už se těším na další díl.

01.03.2022 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Od knihy jsem nic moc neočekávala, protože kniha "magická brána" dopadla aspon podle mně katastrofálně, ale tahle byla prostě skvělá.Přečetla jsem ji jedním dechem a hned jsem si ji zamilovala.

05.02.2022 5 z 5

Příběh magie Příběh magie Chris Colfer

Kniha se mi líbila, ale očekávala jsem více. Jak již bylo napsáno níže zemi příběhů se to nevyrovná, ale přeci si jen přečtu další díly.

02.01.2022 4 z 5

Tajemné vytí Tajemné vytí Maryrose Wood

Pěkná kniha, ač není zrovna pro moji věkovou kategorii. Docela lituji že jsem ji neobjevila dříve.
Doporučuji.

29.10.2021 3 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

skvělá knížka, jenom začátek mi přišel trošku moc zdlouhavý.

05.10.2021 4 z 5

Letopisy Narnie – komplet Letopisy Narnie – komplet C. S. Lewis (p)

Super kniha,

20.07.2021 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Velmi čtivá knížka. Knížku mi doporučila kamarádka, která z ní byla nadšená. Moc jsem si od ní neslibovala, ale hned na začátku jsem se do ní začetla, oblíbila jsem si postavy Alex a Connera. Skvěla kniha přečetla jsem jedním dechem. Určitě si koupím další díly. Doporučuji!

17.07.2021 5 z 5

Strážkyně vlčí síly Strážkyně vlčí síly Tamora Pierce

Doufám že bude ještě další díl, kniha byla skvělá. Přečetla jsem jedním dechem. Dopuručuji!!!

08.07.2021 5 z 5

Zaklínačka koní Zaklínačka koní Tamora Pierce

Skvělá knížka, neměla žádné chyby. Doporučuji!!!

08.07.2021 5 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Od knihy jsem očekávala více. V některých úsecích jsem se vážně nudila, ale některé nebyly špatné a dokonce jsem se párkrát i zasmála. Chyběly tam také nějaké romantické části. Dá se číst a není zas tak hrozná i když má několik velkých háčků.., ale už se k ní asi nkdy vracet nebudu.

01.07.2021 2 z 5

Letní rozhodnutí Letní rozhodnutí Nele Neuhaus

skvělá kniha. Přečetlajsem jedním dechem, vážně oddychovka na deštivé odpoledne.

14.06.2021 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Vážně skvělá knížka. Překrásná oddychovka pro deštivé odpoledne.

14.06.2021 4 z 5

Pes a jeho reč Pes a jeho reč Gwen Bailey

Knihu jsem našla, když jsem dostala svého prvního psa. Velmi mi pomohla s jeho chováním. Doporučuji!

18.05.2021 4 z 5

Můj oblíbený díl Harryho Poterra.

04.05.2021

Černý krasavec Černý krasavec Anna Sewell

Knihu jsem četla před třemi lety, je to krásný příběh u kterého jsem si i pobrečela. Moc pěkně ilistrovaná. A hodí se jak pro děti tak i pro dospělé. Doporučuji!!!

10.03.2021 5 z 5

Dívka v sedle Dívka v sedle Terence Blacker

Má nejoblíbenější knížka, přečetla jsem ji jedním dechem. Je to poutavý příběh o dívce a klisně. Doporučuji!!!

10.03.2021 5 z 5