Dívka v sedle

Jeden kůň a jedna dívka proti celému světu…. Jay je ve škole za outsiderku, doma si připadá osamělá. Jediný čas, kdy se cítí být doopravdy šťastná, jsou chvíle strávené jízdou na koni. Potom co uteče z domova, aby pracovala v dostihové stáji, osud jí přivede do cesty nádhernou, ale nepochopenou klisnu Manhattan. Její dostihová kariéra skončila a život se ocitl v sázce. Jay i Manhattan potřebují dostat novou šanci. Společně se snaží obstát v nelítostném světě dostihů, kde výhra nebo prohra dokážou člověku i zvířeti nadobro změnit život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331626/big_divka-v-sedle-hEj-331626.jpg 4.750
Literatura světová, Dívčí romány

Vydáno: , CPress

Racing Manhattan, 2016

Kniha Dívka v sedle

Zuzka591
31.08.2021

Na první pohled jsem si myslela, že to nebude nic moc, jen obyčejný příběh s koňmi, ale kniha mě velmi překvapila. Průběh je skvělý, kniha se dobře čte a opravdu předčila mé očekávání.

perdida
25.07.2021

Tuto knihu jsem četla před několika lety.

Naty878
10.03.2021

Má nejoblíbenější knížka, přečetla jsem ji jedním dechem. Je to poutavý příběh o dívce a klisně. Doporučuji!!!

Karolína346
28.02.2021

Jedna z knih, které mě přivedly ke čtení. Je to moje srdcovka a ani po těch cca třech letech mě nezklamala.

KajkaMicinka
21.02.2021

Tato knížka hodně předčila mému očekávání, myslela jsem si že to moc nebude souviset s koňmi ale myslela jsem si pravý opak. Knížka byla nádherná až se člověk dokázal úplně vcítit do hlavní postavy “Jay” dokázala koním porozumět což se mi na tom líbilo nejvíc, šla si za svým snem který si splnila i přes několik překážek.

Audrey122
05.01.2021

krásná, čtivá knížka, určitě doporučuji milovníkům koní a těm co rádi čtou trošku zajímavější knihy s jinými emocemi než láska.

terezie3112
31.08.2020

Moc krásná kniha o dívce a koni. Napínavý příběh plný zvratů a emocí vypráví o odvaze, odhodlání a síle lásky. Jeden kůň a jedna dívka proti celému světu.

LillyM.
18.05.2020

Kniha byla velmi čtivá a nápaditá. Jay si nejde neoblíbit.