Dívka v sedle

Dívka v sedle obálka knihy
Mé hodnocení:

Jeden kůň a jedna dívka proti celému světu…. Jay je ve škole za outsiderku, doma si připadá osamělá. Jediný čas, kdy se cítí být doopravdy šťastná, jsou chvíle strávené jízdou na koni. Potom co uteče z domova, aby pracovala v dostihové stáji, osud jí přivede do cesty nádhernou, ale nepochopenou klisnu Manhattan. Její dostihová kariéra skončila a život se ocitl v sázce. Jay i Manhattan potřebují dostat novou šanci. Společně se snaží obstát v nelítostném světě dostihů, kde výhra nebo prohra dokážou člověku i zvířeti nadobro změnit život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331626/divka-v-sedle-hEj-331626.jpg 4.735
Literatura světová, Dívčí romány
Vydáno, CPress

Racing Manhattan, 2016

Kniha Dívka v sedle

Naty878

Má nejoblíbenější knížka, přečetla jsem ji jedním dechem. Je to poutavý příběh o dívce a klisně. Doporučuji!!!

Karolína346

Jedna z knih, které mě přivedly ke čtení. Je to moje srdcovka a ani po těch cca třech letech mě nezklamala.

KajkaMicinka

Tato knížka hodně předčila mému očekávání, myslela jsem si že to moc nebude souviset s koňmi ale myslela jsem si pravý opak. Knížka byla nádherná až se člověk dokázal úplně vcítit do hlavní postavy “Jay” dokázala koním porozumět což se mi na tom líbilo nejvíc, šla si za svým snem který si splnila i přes několik překážek. Tato knížka se mi v srdci uchovala. :)

Audrey122

krásná, čtivá knížka, určitě doporučuji milovníkům koní a těm co rádi čtou trošku zajímavější knihy s jinými emocemi než láska.

terezie3112
31.08.2020

Moc krásná kniha o dívce a koni. Napínavý příběh plný zvratů a emocí vypráví o odvaze, odhodlání a síle lásky. Jeden kůň a jedna dívka proti celému světu.

LillyM.
18.05.2020

Kniha byla velmi čtivá a nápaditá. Jay si nejde neoblíbit.

Elulilinka1
05.12.2019

Tato kniha mě opravdu překvapila. Čekala jsem všechno možné, jenom ne toto. Velmi citlivě, poutavě a zábavně napsaná kniha, která poukazuje na ,,problémy" ve světě dostihů. Děj byl nepředvídatelný a důležité je, že mě bavil. Manhattan i Jay jsem už od začátku držela pěsti a konec byl super!!!Toto je opravdu dokonalá kniha, která musí potěšit každého milovníka koní. Vřele doporučuji!!!

chesneymonkey
27.09.2019

Kniha mě moc bavila, napínavá, uvěřitelná, super.