narisa narisa komentáře u knih

Smrtelné nebezpečí Smrtelné nebezpečí Sandra Brown

Kniha se mi moc líbila:). Tento typ knih od Sandry zbožňuju. Trochu to připomínalo knihu Podraz od této autorky. O Coburnovi jsem samozřejmě hned věděla, jinak by to ani nešlo, ale opět malé překvapení v závěru potěšilo. Já na Účtaře tipovala někoho jiného :)

13.12.2018 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Kniha se mi líbila, ale bylo to takové pozvolné. Autorka má i lepší :-)

05.12.2018 4 z 5

Alibi Alibi Sandra Brown

Opět skvělý romantický trailer/detektivka. Příběh měl pomalejší rozjezd, ale pak mě chytil a nepustil, dokud jsem nedočetla:-). Překvapení v závěru tentokrát nebylo tak velké, protože vraha jsem poznala dříve. Takže super, ale četla jsem od autorky i lepší.

05.12.2018 4 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Další super kniha, tento styl romantických trilerů od této autorky fakt miluju :)

29.11.2018 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Super příběh, sice trochu průhledný děj, tedy až na překvápko v závěru, ale i tak se mi to moc líbilo. Shaw mi byl hned jasný :) a moc sympatický. Za mě rozhodně další skvělá kniha od této autorky, jedna z těch nejlepších. Přečteno jednim dechem, během jedné noci :)

28.11.2018 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Kniha byla úplně úžasná. Jedna z mých nejoblíbenějších od této autorky. Název mi k příběhu moc nesedí, protože hlavní hrdinka moc dlouho nezvěstná nebyla. V podstatě můžu říct, že nejvíce se mi líbily první dvě třetiny knihy, což byl Jinin výcvik. To bylo prostě úžasné, jednak to co zažívala, jednak její vtipné hlášky (vážně jsem se u toho dost nasmála - třeba Vadermobil :) a to jak do něj nemohla nastoupit :)), a taky užané vztahy v celém týmu. Poslední třetina knihy pro mě byla trochu, slabší a smutnější, i když šlo o happyend. Jina byla skvělá ženská postava, která mi velice imponovala svými postoji a chováním, a také tvrdohlavostí, výdrží a odvahou. Kéž bych byla alespoň částečně jako ona. Do knihy jsem se vážně zamilovala. A jasně, taky do Leviho :)

27.11.2018 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Velice pěkná verze tohoto příběhu. Hlavní hrdinové se mi líbily, hlavně Ignifex

24.08.2018 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Podle mě se jednalo o nejslabší díl série. Hannah jsem měla v předchozích dílech ráda, ale tady mi byla někdy až nesympatická. Marco se mi líbil, ale moc jsme s toho o něm nedozvěděli. Chování Hannah mě ve druhé půli knihy dost rozčilovalo a korunu tomu nasadil zabití Jarroda. Ostatní knihy že série jsou lepší.

06.09.2017 4 z 5

Oživovateľ Oživovateľ Seth Patrick

Pro mě úžasná knížka, moc se mi líbila :). I hlavní hrdina mi byl sympatický a potom ta jeho schopnost a práce - opravdu napínavé, děsivé a překvapivé. Už se moc těším na další 2 díly :).
Přečetla jsem jedním dechem a nemohla se otrhnout!

23.02.2015 5 z 5

Perlová zátoka Perlová zátoka Ann Maxwell

Miluji celou sérii o Donovenech, ale Archera mám ze všech nejradši. Opravdu skvělá kniha a s 2. dílem pro mě vrchol série :)

Jantarová pláž Jantarová pláž Ann Maxwell

Jak již jsem psala, má oblíbená série a moje další oblíbená kniha, ikdyž nejvíce se mi asi líbí 2. a 3. díl a nejraději mám Archera :). Ale jinak je tato kniha skvělá, velice mě bavila a slupla jsem ji jako malinu :).

Nefritový ostrov Nefritový ostrov Ann Maxwell

Moje oblíbená série i kniha. Miluji ji a četla jsem ji několikrát. To, co jsou pro někoho bláboly, tak pro mě byl úžasný svět, který se mi otevřel a navedl mě, abych si o těchto věcech zjistila více. Mohu jen doporučit :)

18.01.2015 5 z 5

Vytoužená chvíle Vytoužená chvíle Elizabeth Lowell (p)

Hodnotím tak 3,5. Zdá se mi, že ty nové knihy, co od této autorky vycházejí, už postrádají určitou jiskru, kterou měly na začátku. V jejích prvních knihách bylo více nepětí, vzrušení, vášně a citů. Mnoho zvratů, děj krásně plynul, člověk se ani chvíli nenudil. To teď postrádám. Je to jen takový slabý odvar toho, co bylo.
Takže kniha pěkná, ale jen průměr. Tato autorká má spoustu lepších knih. Pro mě trochu zklamání

18.01.2015 4 z 5

Nevšední návrh Nevšední návrh Gayle Callen

První kniha, kterou jsem četla od této autorky a musím říci, že pro mě je to zklamání. Zpočátku mě kniha moc nebavila a hrdinka mi nebyla příliš sympatická. Jen vévoda byl sympaťák a v druhé půlce se příběh trochu více rozjel. Naštěstí

04.12.2014 3 z 5

Spoutáni láskou Spoutáni láskou Meredith Duran

U čtení této knihy jsem měla smíšené pocity. Někdy by příběh zajímavý a čtivý - většinou, když se jednalo o střet hlavních postav. Jindy to bylo zdlouhavé a rodina Lydie a přátelé Jamese mi byly nepříjemní. Takže tak půl na půl. Líbil se mi příběh Lýdie a Jamese, ale ne jejich okolí.

03.12.2014 3 z 5

Týden hříchu Týden hříchu Tessa Dare

Tak tuto autorku jsem si opravdu oblíbila. Její romány jsou krásné. Druhý díl mě vůbec nezklamal. Colin byl se svou fantasií úžasný. Moc se mi tento příběh plný citu a něhy líbil :).

02.12.2014 5 z 5

Tenkrát ve Skotsku Tenkrát ve Skotsku Grace Burrowes

Tak jsem ráda, že jsem si po prvním díle spravila chuť :). Druhý díl je jednoznačně, alespoň pro mě, lepší než ten první. Takový něžný romantický příběh :). Mezi hlavními hrdiny to fungovalo a navíc se mi moc líbil příběh Tiberiových rodičů. Opět se setkáváme s malou Fionou a objeví se zde i hrabě Balfour a jeho žena :). Bylo to super :). Jsem zvědavá na další díl, tedy pokud u nás vyjde.

12.11.2014

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Velice vtipný a pěkný příběh, ale více se mi líbil 1. díl.

12.11.2014 4 z 5

Hrabě z Balfouru Hrabě z Balfouru Grace Burrowes

Bohužel tato kniha mě celkem zklamala. Měla docela potenciál, těšila jsem se na ni, ale během četby příběhu mé nadšení vyšumělo. Kniha postrádala spád, chvílemi jsem se nudila. A mohu říci, že náznaky příběhů vedlejších postav (Ianových bratrů) byly zajímavější než ústřední příběh. Ian byl zajímavou postavou, hlavně zpočátku, ale pak měl člověk pocit, že se dále nevyvíjí a stagnuje. O Augustě nemluvě. Ta navíc byla velice naivní ve vztahu ke své rodině. Pro mě prostě zklamání, jsem zvědavá, jestli si to u mě autorka druhým dílem vyžehlí.
A malá poznámka. V angličtině vyšel 1,5 díl o Ianově sestře a Augustině bratranci. Bohužel v ČR zatím nic.

10.11.2014 3 z 5

Pletichy krásného vévody Pletichy krásného vévody Laura Lee Guhrke

První a třetí díl byl daleko lepší. Prudence mi nebyla moc sympatická. Zato vévoda ano. Jinak by mé hodnocení bylo jen 3. Jinak pěkné, ale mě to tolik nevzalo za srdce, jako 1. a 3. příběh

07.11.2014 4 z 5