Nevšední návrh

Nevšední návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166516/nevsedni-navrh-166516.jpg 4 58 12

Skandální synové série

Otec Abigail Shawové vlastní vydavatelství, které přestává prosperovat. Abigail usoudí, že náklad novin by pomohl zvýšit nějaký skandál, a po zralé úvaze se rozhodne odhalit tajemství, jež skrývá rezervovaný Christopher Cabot, vévoda z Madingleye. Na večírku, který uspořádá jeho matka, mu tedy učiní zajímavý návrh, aby se s ním mohla blíže seznámit a získat potřebné informace. Ten vévodu ihned zaujme. Když bude předstírat, že se dvoří dívce, která nepochází ze šlechtické rodiny, bude mít čas vybrat si vhodnou manželku mezi kandidátkami na vévodkyni, jež ho uhánějí. Nepočítá ovšem s tím, že podlehne kouzlu půvabné Abigail a bude bojovat s nutkáním odhalit jí nejen své tajemství, ale rovněž své srdce a duši. Romantický příběh z prostředí anglické aristokracie z poloviny 19. století... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Never Dare a Duke

ariel platto
12.01.2021 1 z 5

Knihu jsem ani nedočetla. Hlavní hrdinky jsem si vůbec nevážila pro její hnusnou povahu.

munka
27.11.2019 3 z 5

Slabší priemer, ale už len táto mi chýbala na prečítanie, aby som mala celú sériu.

helenkan
27.03.2019 3 z 5

Já se bavila a tak to bylo fajn čtení.

karamelka57
29.05.2018 5 z 5

Keďže historická ľúbostná romanca je môj obľúbený žáner, únik z reality do sveta mimo našu dobu a zároveň istota, že to dopadne dobre... prišla som si na svoje a som spokojná :)

moudivlacek
25.03.2016 3 z 5

Je to klasická knihovna, není to sice světoborné dílo, ale dá se to číst. Ona ho nechce, chce psát, on ji nechce, protože ví, že k němu z etických a společenských důvodů nepatří. Ale život nejde nalinkovat. Proto se klasicky objeví láska. Nejprve u ní, on si to sice uvědomí o dost později, ale naštěstí se správně rozhodne. Konec vás potěší.

Kamiliana
21.10.2015 3 z 5

Četla jsem mezi dvěma hutnými díly Elizabeth Fremantle, takže mi kniha posloužila jako zasloužená odpočinková četba a myslím si, že větší ambice ani nemá :-)... průměrná se sympatickými představiteli.

Barbora H
15.10.2015 3 z 5

Taková ptákovina... co víc dodat... jen asi ty tři hvězdy dávám za to, že jsem ráda, že jsem se konečně prokousala ke konci.....

havrmoni
17.08.2015 5 z 5

Ani tento díl nezklamal.

narisa
04.12.2014 3 z 5

První kniha, kterou jsem četla od této autorky a musím říci, že pro mě je to zklamání. Zpočátku mě kniha moc nebavila a hrdinka mi nebyla příliš sympatická. Jen vévoda byl sympaťák a v druhé půlce se příběh trochu více rozjel. Naštěstí

malazluta
17.04.2014 3 z 5

Začínám mít opravdu nerada hlavní hrdinky, které podvádí a lžou v zájmu "vyšších cílů" a stejně jim nakonec všechno spadne do klína. Mé 3* jsou spíše hodnocením autorky (jejíž díla mám docela ráda), než knihy samotné.

modranka
20.09.2013 2 z 5

Príbeh bol nelogický a z pohľadu dobovej žurnalistiky hlúpy. Ak sa už niekto rozhodne písať historickú romancu, nech aspoň dodrží určité pravidlá a správania sa ľudí v tej dobe a nie správanie žien z 21.storočia. Viac komentovať nebude, aby som niekomu nepokazila chuť čítať. Možno budete mať z čítania iný pocit než ja.

lenice
07.09.2013 5 z 5

Kniha mě opravdu bavila, přečetla jsem ji jedním dechem. Moc hezký příběh , který podle mě, pro milovnice historické romance stojí za přečtení.

romance historické romance

Kniha Nevšední návrh je v