Tenkrát ve Skotsku

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hester Danielsová se uchýlila po zrušených zásnubách ke svému bratru Mathewovi do usedlosti na skotské Vysočině. Hlídá zde bratrovu mladičkou nevlastní dceru Fionu, zatímco Mathew se svou novomanželkou tráví líbánky kdesi v Evropě. Znenadání se však na prahu objeví cizinec, který prohlašuje, že je Fioniným strýcem a domáhá se jejího poručnictví. Tiberiusi Flynnovi, dědici anglického markýze Quinwortha, velí čest vyhovět přání svého stárnoucího otce a zároveň naplnit bratrovu poslední vůli: Najde ve Skotsku svou neteř Fionu a odveze ji do bezpečí rodinného panství v Anglii. Tiberius ovšem nepředpokládal, že narazí na tvrdý odpor v podobě svéhlavé, ale také krásné, okouzlující a smyslné Hester, která nad holčičkou drží ochrannou ruku. Nepředpokládal také, že se mu tato kráska dostane pod kůži a zároveň zasáhne i jeho srdce. I když zuby nehty bojuje o opatrovnictví své neteře, zdá se, že Hester má mnohem pádnější argumenty…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/223051/tenkrat-ve-skotsku-u01-223051.jpg 3.524
Série:

MacGregor Trilogy (2.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Galatea
Orig. název:

Once Upon a Tartan (2013)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Tenkrát ve Skotsku

Přidat komentář
sulinajindra
08. srpna

Krásná kniha, napínavá a dějově zajímavá......

DUNIKO
19. ledna

O mrňousek lepší než první díl.

jaja1989
02.09.2018

Znám i lepší romány, ale je i tady si najdete něco kvůli čemu číst dál, já měla Fionu.

havrmoni
06.12.2014

Jiskření mezi hrdiny a romantika plus erotika,ale nic víc. Navíc mě ten konec přišel moc rychlý takový smrsknutý do jednoho odstavce.

narisa
12.11.2014

Tak jsem ráda, že jsem si po prvním díle spravila chuť :). Druhý díl je jednoznačně, alespoň pro mě, lepší než ten první. Takový něžný romantický příběh :). Mezi hlavními hrdiny to fungovalo a navíc se mi moc líbil příběh Tiberiových rodičů. Opět se setkáváme s malou Fionou a objeví se zde i hrabě Balfour a jeho žena :). Bylo to super :). Jsem zvědavá na další díl, tedy pokud u nás vyjde.

Štítky

láska Skotsko

Autor a jeho další knihy

Grace Burrowes
americká

Kniha Tenkrát ve Skotsku je:

v Přečtených31x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených3x
v Knihotéce43x
v Chystám se číst6x