Vytoužená chvíle

Vytoužená chvíle https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219575/bmid_vytouzena-chvile-qVU-219575.jpeg 3 39 7

Ostřílený detektiv Tanner Davis vyšetřuje smrt svého strýce a v pátrání mu pomáhá Shaye, která tělo starého přítele našla. Kdosi velmi nebezpečný si myslí, že Shaye něco viděla – a právě to něco ji může stát život. Plně si to uvědomuje i Tanner, jemuž dívka přirostla k srdci a který s jistotou ví, že by pro ni neváhal položit vlastní život…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Dangerous Refuge , 2014

helenkan
30.04.2019 3 z 5

Nemůžu posoudit jiné knížky od téhle autorky. Tahle je teprve druhá,ale mě se docela líbila. Taková detektivka oslazená romantikou. Proč ne? :-)

havrmoni
04.07.2018 4 z 5

Docela dobrá krimi,jen mě to tentokrát tak nějak nebralo jako jiné. Ale i tak to bylo pěkné čtení.

sabca
16.06.2017 3 z 5

Pro mě kniha byla taky e začátku nezáživná a ten konec pak byl trochu napínavý. Ale znám lepší romány od této autorky.

modranka
15.06.2017 3 z 5

Oddychové krimi s predvídateľnou zápletkou. Hodnotím priemerne, lebo príbeh taký je. Neodpustím si úsmevnú poznámku: "Mrkl do zpětného zrcátka a zahlédl svoje kobaltově modré oči." - vysvetlite mi či takéto niečo môže urobiť vodič auta. :-)

ritz
24.04.2017 3 z 5

Ale jo, jako oddechovka na jedno odpoledne se to dalo přečíst. Kdo má rád romantiku a šťastné konce, ten si to užije.

moudivlacek
24.01.2017 4 z 5

Sice trochu pomalejší rozjezd, ale aspoň se seznámíte dobře s hlavními hrdiny, jakmile se dají dohromady, nabírá děj na spádu a konec je dost rychlý. Od začátku jsem si oblíbila hlavně Tannera, Shaye je dle mého trochu lehkovážná, ale oni se vzájemně doplňují. Díky tomu mohou spolu nejen chytat vraha, ale i zkusit své štěstí na poli lásky.
Sice tato kniha nebude top od této autorky (u mne), ale rozhodně není špatná.

narisa
18.01.2015 4 z 5

Hodnotím tak 3,5. Zdá se mi, že ty nové knihy, co od této autorky vycházejí, už postrádají určitou jiskru, kterou měly na začátku. V jejích prvních knihách bylo více nepětí, vzrušení, vášně a citů. Mnoho zvratů, děj krásně plynul, člověk se ani chvíli nenudil. To teď postrádám. Je to jen takový slabý odvar toho, co bylo.
Takže kniha pěkná, ale jen průměr. Tato autorká má spoustu lepších knih. Pro mě trochu zklamání

Elizabeth Lowell (p)
americká, 1944