narisa narisa komentáře u knih

My My Elle Kennedy

Aaah, absolutně úžasná kniha :). Nebo je to jen tím, že je to Jamie a Wes :). Já je prostě miluju :). A taky Blake, to je prostě nádhera. Vřele doporučuji :) :) :).

01.11.2019 5 z 5

V rukou vikomta Breckenridge V rukou vikomta Breckenridge Stephanie Laurens (p)

Absolutně úžasná kniha. Jedna z nej z celé série. Možná i pro to, že se děj vrátil do Údolí. Fakt miluju Breckenridge, už od Ideální nevěsty ????

01.11.2019 5 z 5

Pravda o lásce Pravda o lásce Stephanie Laurens (p)

Tento příběh byl zase jeden z těch slabších. Začátek slibný, ale pak nudný a vleklý. Začal mít zase spád až na konci. Hodnotím ho tak 3,5*. Je hezké, že autorka zapojuje do příběhů detektivní zápletka, ale rozhodně se mi nelíbí, jak jsou průhledné. Opět se nekonalo žádné napětí ani velké odhalení, už v první třetině každému dojde, kdo je vrahem????. Navíc mi Gerard a Jacqueline neučarovali????.

29.10.2019 4 z 5

Ideální nevěsta Ideální nevěsta Stephanie Laurens (p)

Velice povedený příběh, který krásně plynul. Obě hlavní postavy byly sympatické :)

25.10.2019 5 z 5

Dokonalá milenka Dokonalá milenka Stephanie Laurens (p)

Tak tento díl, je jeden z nej od této autorky. Moc se mi líbil, Simon a Portie také a příběh pěkně plynul, žádná nuda. Jen ti vrahové v knihách S. Laurens nejsou žádným překvapením.
Tak 4,5*

18.10.2019 5 z 5

Hříšný úsvit Hříšný úsvit Stephanie Laurens (p)

Patří k těm lepším, kniha se mi líbila, ale trochu se vlekl děj, Kniha o Amandě a Martinovi (tedy Mež ve stínu) byla lepší.

15.10.2019 4 z 5

Muž ve stínu Muž ve stínu Stephanie Laurens (p)

Spolu se třetím dílem nejlepší příběh, netáhlo se to tak jako u jiných dílů této série. Kniha se mi opravdu líbila :)

08.10.2019 5 z 5

Všechno o vášni Všechno o vášni Stephanie Laurens (p)

Začátek se mi velice líbil, ale druhá půle příběhu byla zase pozvolnější. To, kdo usiluje Francesce o život víme od začátku, bohužel se nekonalo žádné překvapení. Gyles mě překvapil, byl jiný než jsem čekala podle předchozích dílů. Ale nechápu, proč se tak zdráhal.

01.10.2019 4 z 5

Všechno o lásce Všechno o lásce Stephanie Laurens (p)

Super kniha. Pěkný příběh, co měl spád. Lucifer byl sympaťák????. Ale to všichni kluci Cynsterovští????

27.09.2019 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Stephanie Laurens (p)

Příběh se mi moc líbil a rozhodně krásně plynul narozdíl od předcházejícího dílu

27.09.2019 5 z 5

Démon touhy Démon touhy Stephanie Laurens (p)

Tak na můj vkus moc rozvláčný děj, i když postavy se mi líbily, dalo mi dost práce tuto knihu přečíst. Předchozí díl byl podle mě mnohem lepší.

16.09.2019 3 z 5

Svůdná čarodějka Svůdná čarodějka Stephanie Laurens (p)

Pro mě zatím nejlepší díl. Vůbec jsem se nenudila a bylo to moc krásné. Richard byl naprosto úžasný :)

10.09.2019 5 z 5

Svůdcova přísaha Svůdcova přísaha Stephanie Laurens (p)

Moc hezké, ale některé části trochu moc rozvláčné, ale jinak krásný romantický příběh :)

10.09.2019 4 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Příběh se mi líbil, ale chvíle mi přišel trošku zdlouhavý. Tak 4,5*

10.09.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

Absolutně kouzelná kniha :). Wese a Jamieho jsem si zamilovala už v knize Hodnej kluk, která u nás vyšla dříve, ale chronologicky následuje až po knihách ON a My. Opravdu mám tyto dva kluky moc ráda a to, co je mezi nimi je kouzelné. Moc se těším na pokračování :). Vřele všem doporučuji :)

01.09.2019 5 z 5

Neopouštěj mne Neopouštěj mne Helen Mittermeyer

Moc se mi líbila. Byla to jednoduchá a nenáročná romantická jednohubka :)

29.08.2019 5 z 5

Pakistanská princezná Pakistanská princezná Monika Wurm

Kniha se mi velice líbila:(. Opravdu jsem ji přečetla jedním dechem a hlavní hrdina se mi moc líbil, i když si zbytečně zadělával na problémy. Hrdinka Angelika byla někdy super a někdy až moc naivní a nedůvtipná, ale tak se mi příběh moc líbil :)

25.08.2019 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Opravdu naprosto úžasná a krásná kniha. Moc se mi líbila. Hlavně Michael :), ale i Stella mi byla sympatická. Přečteno jedním dechem, a ikdyž je příběh vlastně jednoduchý, absolutně mě uchvátil :)

31.07.2019 5 z 5

Karmínové pouto Karmínové pouto Rosamund Hodge

Kniha se mi líbila, ale něco mi v ní chybělo. Některé části mi přišly málo propracované. O Armandovi jsme toho moc nevěděli, ani se nedozvěděli a to je škoda, protože mi byl moc sympatický. Erec byl zase nesympatický, ale něco mě k němu táhlo a na konci mi ho bylo líto. Co mi na knize nejvíce vadilo, byl královský dvůr a plesy - pro mě dost nezáživné :(. Jinak první kniha byla lepší, víc se mi líbila, více mě strhla.

18.02.2019 4 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Tak to byla zase super knížka :-). Dodge byl super, i když byl tak nevrlý a jeho příběh smutný. Jinak mě také velice potěšil Ski, ten mi byl moc sympatický. Konec pro mě tentokrát překvapením nebyl, protože už dříve mi došlo, jak to s vrahem vlastně je, ale i tak se mi kniha moc líbila :-). Prostě Sandra je vážně třída :-)

14.12.2018 5 z 5