NarcisSamec NarcisSamec komentáře u knih

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Upřímě knihu spíš hodnotím negativně než pozitivně. Základní koncept se mi líbí, zataralejší jazyk mi nevadí, filozofické pásáže jsou ale pro mě problém, né že bych řekl, že jsou dlouhé, ale nesmírně povrchní. Někdy jsem se musel opravdu překousnout, aby knihu dočet. Každopádně zkušenost dobrá, abych věděl že od p.Wilde už si nikdy, žadnou knihu nekoupím...

26.08.2020 3 z 5

Co kdyby? Co kdyby? Randall Munroe

Super skvělá kniha, jsem nesmírně rád, že jsem si ji koupil. Někdy až stupidní otázky vedou k překvapivým odpovědím. Kniha je i pro laiky, tekže jsem si jitý, že se ji stoprocentně užijete.

26.08.2020 5 z 5

Leviatan se probouzí Leviatan se probouzí James S. A. Corey

VYNIKAJÍCÍ! Jedna z nejlepších space oper co jsem, kdy četl. Postavy jsou různorodé od pana detektiva Millera s jeho otřesným kloboukem, půvabnou Naomi, skvěle diplomatického Amose, dobráka kapitána Jamese Holdena až po nabubřelého pilota Alexe Kamala. Doporučuji všem milovníkům sci-fi a space opery. Nemohl jsem se od knížky odtrhnout, neboť děj je složitý napínavý a nutně musíte dál číst následující kapitolu. Děj je rozdělen mezi postavou Holdena a Millera až se nakonec tyto dvě dějové linky spojí tak vást strhne kulevroucí příběh až dokonce a nejlepší na tom je, že tohle je jen začátek!

03.12.2019 5 z 5

Rychlost temnoty Rychlost temnoty Tracy Hickman

Hezké a temné, co dodat.

27.11.2019 4 z 5

Zjevení Zjevení Drew Karpyshyn

Asi nejlepší díl z celé serie.

26.11.2019

Vzestup Vzestup Drew Karpyshyn

No nevím, jsem plný rozpoluplných pocitů. Postavy nejsou až tak zajimavé až na pana Graysona. Líbí se mi, že se skutečně jedná o pozadí z mass effecktu, ale ten příběh mi přijde teda slabší. Pokud se nechystáte hrát hry, tak si myslám, že by se to dalo přeskočit. Pokud budete hrát hry a jste lore hound tak je to samozřejmě nutnost.

19.11.2019

Odhalení Odhalení Jeremy Barlow

Super obrázky - velmi detailní.

09.04.2019 4 z 5

Odkaz Dračích jezdců – komplet de luxe (omnibus) Odkaz Dračích jezdců – komplet de luxe (omnibus) Christopher Paolini

must have, pro každého čtenáře, který má rád tuto serii.

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Konec z jedné nejskvělejších knižních serií.

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Supr. Hurá na další díl.

Eldest Eldest Christopher Paolini

Trošku slabší díl z celé serie, ale i tak se mi to líbilo.

09.04.2019 4 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Pro mě jedna z nelepších knížek co jsem četl.