NADEI NADEI komentáře u knih

Království Království Jo Nesbø

Království je naprostá bomba, která mě vynesla do čtenářského nebe. Citové propojení a láska mezi bratry nezná mezí. Ještě teď mi běhá mráz po zádech. Doporučuji - skvělé !

12.08.2021 5 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Ve starých dobrých kolejích. Už jen název sám vyvolá představu, co vše se může v takovém ústavu dít. To, co tě čeká nevymyslíš, tohle umí jen pan King. Doporučuji

02.08.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Zrcadlový muž je suprové čtení, které vás zaboří do křesla, ze kterého se už nechcete nikdy zvednout. Doporučuji !

06.07.2021 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Silné a bohužel stále aktuální téma rasismu a diskriminace v poutavě podaném příběhu zdravotní sestry černé pleti. Líbilo se

29.06.2021 4 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Vše už tu bylo v komentářích napsáno - nádherná, smutná, drsná a dech beroucí kniha. Doporučuji !

27.05.2021 5 z 5

Prach, popel a dým Prach, popel a dým Jarmila Pospíšilová

Docela hezká knížka na cestu, nebo dovolenou.

26.05.2021 3 z 5

Číhání Číhání Eric Rickstad

Velmi dobře vystavěná detektivka s dobrým námětem. Souvisí mrtvá dívka s legalizací homosexuálů, komu překážela ? Na povrch vyplouvají dávné křivdy a Sonja Testová se ujímá nelehkého úkolu. Super, doporučuji

23.05.2021 5 z 5

Nechte ďábla spát Nechte ďábla spát John Verdon

Průměrná detektivka, která se celkem dobře četla.

18.05.2021 3 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Ke knize jsem se po letech vrátila, bylo to pro mě v té době opravdu sci-fi. Po opětovném přečtení mám divný pocit. Jak dlouho naše Zem bude snášet to naše chování- nechování se k ní. Poutavě napsaný příběh o velké katastrofě, lidském charakteru a touze přežít za jakoukoliv cenu.

14.04.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Jak dobře známe své sousedy.... že by někdo z nás byl schopný zabít ? Napínavé čtení o jedné vraždě, která vynese na povrch, že každý má nějakého kostlivce ve skříni. Super.

12.04.2021 5 z 5

Za tebou Za tebou Sibel Hodge

Přečetla jsem a zapomenu.

12.04.2021 3 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

David Rarker má před sebou velkou záhadu zmizení 9 obyvatel, což je celá vesnička. Napínavým dějem se prolínají dvě časové linie, jak to všechno souvisí ? Začtěte se, stránky vás pohltí, tak jako mě. Doporučuji

12.04.2021 5 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Kniha nezklamala ani nenadchla. Čekala jsem, že budu číst se zatajeným dechem, ale místo hltání stránek jsem si jen tak četla, škoda.

24.03.2021 3 z 5

Temnější než noc Temnější než noc Michael Connelly

Dvě linie vyšetřování, soudní proces a Harry v podezření..... motivací obraz jeho jmenovce ? Moc hezké čtení u kterého se nudit nebudete.

17.03.2021 4 z 5

Vlak pro děti Vlak pro děti Viola Ardone

Vyprávění malého chlapce o životě v poválečné Itálii o bídě, hladu a strádání. Nic jiného nezná a je tak spokojený. Jak se bude cítit v nové rodině, zapomene na své kořeny, na svou mámu ? Krásná a dojemná kniha, plná emocí. Doporučuji

08.03.2021 4 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Mě Milénium prostě baví a jen doufám, že bude Mikael a Lisbeth pokračovat.

01.03.2021 5 z 5

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

Perfektní čtení a skvělá Kathryn. Doporučuji !

22.02.2021 5 z 5

Katedrála hrůzy Katedrála hrůzy Jeffery Deaver

Kdo umí vládnout slovem, dokáže vymluvit díru do hlavy. Čtivý psychologický thriller, který trošku zklamal koncem.

16.02.2021 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Opět skvělé, dynamické a bezkonkurenční.

25.01.2021 5 z 5

Mlčící žena Mlčící žena Karin Slaughter

Tohle byla vážně pecka. Napínavé a drsné přesně tak, jak jsme u Karin zvyklí.

16.01.2021 5 z 5