Nadda64 Nadda64 komentáře u knih

Vánoční kalendář Vánoční kalendář * antologie

Je to skvělá kniha povídek a je to úžasné že se spojilo několik autorů . Jsem rada že jsem si knihu mohla přečíst a velice doporučuji knihu přečíst a těším se na další knihy od toho to nakladatelství .

28.11.2023 5 z 5

V mlze V mlze Vanda Tomasová

Je to nádherný příběh od začátku až do konce. Moc se těším na pokračování.

03.12.2022 5 z 5

Adventní kalendář Adventní kalendář Jana Slaninová

Moc a moc se mi kniha Adventní kalendář líbí. Doporučuji kdo má rád nevšední příběhy ️️️

18.11.2022 5 z 5

Perský květ Perský květ Mon Coucou

Je to úžasný příběh který se čte jedním dechem. Je plný napětí, láska a zrady.
Moc ráda čtu tuto autorku. Těším se na další díly.
Moc doporučuji.

20.02.2023 5 z 5

Rozcestí osudu Rozcestí osudu Emilly Ross

Krásná kniha při které musí mít člověk neustálá kapesníky po ruce. Nikdo neví co mu osud přinese. Těším se na další knihu od této autorky.

20.12.2022 5 z 5

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon Coucou

Kniha je napsaná poutavě a velmi dobře se čte. Autorka ví jak upoutat čtenářky dějem a zápletkami. A moc se těším na další knihy.

13.12.2022 5 z 5

Hotel času Hotel času Emilly Ross

Kniha se velmi dobře čte i když jsem se chvílemi bála . Držela jsem palce oslavenkyni , ale v hororech to vždy dopadne jinak než si čtenář myslí. Knihu doporučuji je skvělá a těším se na další knihy od této spisovatelky .

29.05.2023 5 z 5

Sicilský polibek Sicilský polibek Mon Coucou

Druhý díl z prostředí mafie je plný zvratů a ukázky kam všude se mafie dostane. A co dokáže láska k ženě , že i mafián se změní v milujícího muže . Knihu doporučuji k přečtení a těším se na pokračování a další knihy od této autorky .

21.04.2023 5 z 5

Nelži, andílku! Nelži, andílku! Lenka Hnátová

Kniha mě nezaujala nedočetla jsem ji. Je to nezáživný příběh.

11.02.2023

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Kniha se mě moc líbila

18.11.2022 4 z 5

Hraběcí gentlemani Hraběcí gentlemani Lucie Beatrice J.

Velice krásné tři příběhy hlavně sirotek byl užasný . Jsem rada že jsem si mohla tuto knihu přečíst a moc se těším se další knihy od této autorky . Doporučuji každému kdo má rad romantiku a historii .

06.02.2024 5 z 5

Následuj oheň Následuj oheň Hope Marks

Klepka jse mě líbila víc

13.11.2023 1 z 5

Keď rozkvitnú čerešne Keď rozkvitnú čerešne Lucia Olrinková

Moc krásná kniha ze života plný špatných a dobrých zvratů v životě jedné ženy . Je psaná tak aby čtenář ji hltal až do samého konce .
A jsem moc rada tě jsem si ji mohla přečíst a doporučuji knihu stojí za přečtení .
A moc děkuji že jsem byla přidána do štafety .

15.09.2023 5 z 5

Spoutej mě Spoutej mě Hope Marks