mysticblueriver mysticblueriver komentáře u knih

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Kniha byla opravdu vynikající! Těším se na další případy.

17.09.2014 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Člověk to musí brát s rezervou, často ty dialogy (zvláště dvou chlapů) a myšlenky se vymykají realitě, ale to asi jako i celý ten děj ... Ale jako lehké čtení, právě od odpoutání se od všedních starostí proč ne ...

11.09.2014 3 z 5

Šest mesiášů Šest mesiášů Mark Frost

Druhý díl se mi líbil více než první.

26.08.2014 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Konec jako z filmového plátna, jinak takový průměr ... ale i přesto se pustím do dalšího dílu, že prý je to s každým jeho dalším dílem lepší a lepší ...

08.08.2014 3 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Ze začátku mi to přišlo moc kruté, smutné, že bych knížku odložila ... s každým dalším vykreslením "příběhu života" jsem pronikala do podstaty a v závěru mi bylo až líto, že to musí tak skončit. Krásné dílo.

18.07.2014 5 z 5

Opět skvělé, ale ze všech třech knížek řadím až jako tu poslední ...

10.07.2014 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Ještě lepší než první díl, není co dodat, prostě skvělé.

26.06.2014 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Moc dobré!

16.06.2014 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Divně zvrácená kniha. Tohle prostě nebyl můj šálek kafe.

28.05.2014 2 z 5

Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga Chrám větrů 2: Proroctví císaře Jaganga Terry Goodkind

Tak tohle bylo úžasné, neočekávané a plné zvratů jako zakončení čtvrtého dílu!!! Perfektní!

19.05.2014 5 z 5

Divím se, že jsem tak veselý Divím se, že jsem tak veselý Johannes Mario Simmel

Prvním románem od JMS jsem potěšena a zcela spatřuji v jeho díle jeho směr, myšlenky a styl ve psaní, který se odráží, pokračuje a nadále se lépe rozvíjí v následujících románech.

05.05.2014 4 z 5

Sanctus Sanctus Simon Toyne

Nejprve mi vadily krátké kapitoly, kde se rychle střídal děj. později to bralo svůj spád a napětí a tedy splnilo svůj účel. Celkově mě kniha potěšila a líbila se. Myšlenka knihy překvapující, bez pocitu sklouznutí do nesmyslnosti. Takže doporučuji k přečtení.

28.04.2014 4 z 5

Kacír Kacír Stephanie Merritt

Od začátku do konce - skvělé! Nic bych neubrala, nic nepřidala. Tak jak bylo napsáno, je perfektní. Moc mě to překvapilo, potěšilo a o to více líbilo.

11.04.2014 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

No to snad ne - můj závěr po dočtení. Celý děj by se dal shrnout do jednoho článku v ženském časopise. Ano, kniha je psána čtivě, má spád, je to oddechová literatura. Ale čekala jsem od toho něco víc. Celá myšlenka knihy je dost jednoduchá až stupidní a tím koncem to fakt završilo. Takže celkem zklamání. Ale za tu čtivost dávám 3 hvězdy.

27.03.2014 3 z 5

Mějte naději Mějte naději Johannes Mario Simmel

Opět kniha od Simmela, která skvěle vykresluje danou problematiku. Řádím ji k těm hodně depresivním a smutným. I přesto mi kniha hodně dala, velmi se mi líbila a opět doporučuji k přečtení i do knihovny.

17.03.2014 4 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Hlavní myšlenka knihy sice pěkná, ale možná zbytečně natažená do spousty stran, které se právě mohou zdát nudné, neboť tyto strany jsou často vyplněny méně důležitými zdlouhavými popisy. Taky mi často vadily neprofesionálně psané myšlenky hlavního hrdiny, který se mi tím zdál často příliš dětinský. Ale i přesto oceňuji toto dílo a určitě přečtu i závěrečný díl!

21.02.2014

Krvavá církev 2: Pekelná bible Krvavá církev 2: Pekelná bible Terry Goodkind

Přečteno jedním dechem. Rychlý spád knihy s promyšleným dějem, který nedovolí přestat ani na chvíli číst. Jako závěr třetího dílu ságy hodnotím jako skvělé a těším se na další díl.

13.02.2014 4 z 5

Z čeho jsou utkány sny Z čeho jsou utkány sny Johannes Mario Simmel

Od prvních stránek kniha s dějem, od kterého se nelze odtrhnout. Velmi zajímavá tématika propletená do osudu postav, že se ani nechce věřit, že se něco takového mohlo stát. Jsem nadšená touto knihou a doporučuji k přečtení.

06.02.2014 5 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Má neoblíbenější kniha autora, tedy i pro mě nejlepší a doporučuji ji k přečtení.

17.01.2014 5 z 5

První čarodějovo pravidlo 1: Zlověstný mág První čarodějovo pravidlo 1: Zlověstný mág Terry Goodkind

tak tímhle si mě "fantasy" naprosto získalo!

17.01.2014 5 z 5