Mystera Mystera komentáře u knih

Žena, která věděla příliš mnoho Žena, která věděla příliš mnoho Michele Campbell

Michele Campbell už pomalu řadím mezi mé oblíbené autorky a musím říct, že ani s tímto románem mě nezklamala!

02.11.2020 5 z 5

Staré dluhy Staré dluhy Peter Temple

Autoři detektivek, učte se od Petera Templa! Tomuhle kousku nechybí vůbec nic, všechno do sebe skvěle zapadá, rozehrává se několik linek a příběh je navíc okořeněný humorem přesbě podle mého gusta!
Jen víc takových knih!

Zbytečná oběť Zbytečná oběť D. M. Pulley

Mrazivý thriller, který ve dvou časových rovinách rozehrává příběh skutečného sériového vraha. Skvělé čtení, které nebudete moci odložit. Doporučuji!

Nejskrytější přání Nejskrytější přání Marybeth Mayhew Whalen

Skvělá kniha - dojemná, napínavá, plná emocí. Taková, která dlouho zůstane v hlavě.

28.06.2018 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

V tomto žánru je to rozhodně to NEJ, po čem můžete v knihkupectví sáhnout. Skvěle odvyprávěný příběh, naprosto nečekaný zvrat a pointa, která vás dostane do kolen. A věřte mi, takové vyústění děje rozhodně čekat nebudete. Přečetla jsem během dvou dnů a těším se na další knihy z pera Alessandry Torre. P.S. Konečně vím, co koupím kamarádkám k Vánocům! :-)

19.11.2015 5 z 5

Ve stínu slunce Ve stínu slunce Jakub Mařík

Tak tohle bylo perfektní čtení! Netrpělivě vyhlížím druhý díl! :-)

Incident v Čechách Incident v Čechách Thomas Årnfelt

Temný historický thriller, taková chuťovka na pár večerů. Uvidíme, co autor vymyslí dál...

15.01.2019 5 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Napínavý, tajemný román, který vás pohltí od samého začátku. Kniha, která vám dá nahlédnout pod pokličku života jedné neobyčejné rodiny. A ukáže vám, že ne vše je takové, jak to na první pohled vypadá.

24.10.2017 5 z 5

Kočka myši nenechá Kočka myši nenechá Marie Rejfová

Opět skvělé čtení!

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Vtipné, letní, zábavné, lehké čtení na dovolenou.

17.09.2019 5 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Tak tohle byla naprostá pecka, okamžitě řadím Daniela Grise mezi své oblíbence. A nutně potřebuju další díl!!! :-)

15.01.2019 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Jedna lež, na kterou se jak na sněhovou kouli nabalují další a další, až strhnou pomyslnou lavinu, která zničí několik životů. Skvěle vykreslené postavy, napínavý příběh, sympatický hlavní hrdina, který (konečně!) má také nějakou minulost, mrazivá atmosféra zimního Londýna a devonských plání. To je mix, který se Weaverovi povedl na jedničku a já jen doufám, že se brzy dočkáme dalšího dílu!

15.04.2016 5 z 5

Stopy v krvi Stopy v krvi Steve Robinson

Steve Robinson výborně ukázal, jak události staré více než dvě stě let mohou ovlivnit současnost. Tajemství, které je ukryto v psací skříňce, sehrálo tragickou roli kdysi, ale umírat se pro něj bude i dnes. A vězte - nejednou se při čtení zamyslíte, jaká tajemství skrývá váš vlastní rodokmen.

29.03.2016 5 z 5

Procitnutí Procitnutí Russell Blake

Je sexy, je krásná, je chytrá, je nebezpečná... a neodpouští. Do výsostného pole agentů typu Jamese Bonda odteď zasahuje i agentka s krycím jménem Jet. Tuhle knížku jsem přečetla během dvou dnů - je neskutečně nabitá akcí, nudit se rozhodně nebudete. A kromě akční linky se v knize najde i něco pro něžné pohlaví. Víc už ale prozrazovat nebudu - snad jen to, že jde o sérii, a já už se tedy těším na další díl!

01.12.2015 5 z 5