myskula myskula komentáře u knih

Beze stopy Beze stopy Jane Casey

Kniha pro mně byla špičková do 3/4.Poslední čtvrtina mi přišla tuctová a přehnaná.Závěr je nečekaný,za celou dobu by mně nenapadl,ale dle mého názoru to sklouzlo někam do mýdlové opery.

31.05.2013 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Velmi dobr

07.05.2013 4 z 5

Podzimní vražda Podzimní vražda Mons Kallentoft

Opět výborné čtení,ale myslím,že zbytečně prodlužované.Prostor je věnovaný hodně osobnímu životu inspektorky Malin.Těším se na Jarní mrtví v květnu.

26.04.2013 4 z 5

Americký derviš Americký derviš Ayad Akhtar

Velké zklamání.Očekávala jsem něco úplně jiného,nekonečné pasáže o koránu mně odradily tak,že jsem knihu ani nedočetla.

16.04.2013 2 z 5

Neunikneš Neunikneš Christina Larsson

Výborné čtení jako vždy.Neočekávaný konec mně příjemně překvapil a nemůžu se dočkat dalšího dílu.

07.04.2013 5 z 5

Slepá bohyně Slepá bohyně Anne Holt

Velké zklamání.Četla jsem od této autorky knihu TO co je moje a byla nadšená.Bohužel slepá bohyně mně absolutně nechytla,vydržela jsem číst do 100.stránky a knihu odložila.Příliš mnoho postav,chaotický děj,žádné napětí.prostě mně to nebavilo ani s velkým přemáháním.Dávám **.

03.04.2013

Místo tebe Místo tebe Sofie Sarenbrant

Pokračování knížky 36.týden.Čtivé stejně jako první kniha,vše na sebe perfektně navazuje.

01.04.2013 4 z 5

Jumaroro Jumaroro Sylva Lauerová

Co tím chtěl básník říci?Absolutně zbytečná knížka,už nikdy více.

26.03.2013 odpad!

Pátá kniha Mojžíšova Pátá kniha Mojžíšova Christina Larsson

Napínavá perfektní detektivka!!Nenudila jsem se ani chvilku,napětí trvá do úplného konce,jedna z nejlepších severských krimi co jsem četla.Vřele doporučuji!!

Soukromá jatka Soukromá jatka Christina Larsson

Super krimi.Můžu jen doporučit.

Indická nevěsta Indická nevěsta Karin Fossum

Nádherná kniha!!!Všem ji můžu jen a jen doporučit.Smutný příběh,který mne opravdu dojmul.Pachatel sice není přesně označen,ale pokud čtete pečlivě,budete to vědět.

To, co je moje To, co je moje Anne Holt

Výborná kniha,která mně zasáhla a budu si pamatovat její obsah dlouho.

36. týden 36. týden Sofie Sarenbrant

Výborná krimi.Zpočátku jsem se nemohla začíst,dokonce jsem chtěla knihu odložit,ale najednou se všechno rozběhlo.Zápletka mi přišla originální,ještě jsem podobnou knihu nečetla.Je napsaná svižně,bez zabíhání do zdlouhavých podrobností.Těším se na další díl.

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Velmi dobre ctiva kniha bez hluchych mist.Pribeh taky originalni.Moc se mi libila a muzu ji doporucit.

13.03.2013 5 z 5

Síť Síť Håkan Nesser

Bohužel jsem knihu ani nedočetla.nevím proč,ale nečetla se mi moc dobře a ani mně moc nebavila.

06.03.2013 2 z 5

Snědla dětem sladkosti Snědla dětem sladkosti Martina Formanová

Moc a moc zábavné,svižné,prostě jsem se dobře bavila.

05.03.2013 3 z 5

Vřesoviště Vřesoviště Belinda Bauer

Originální příběh,který mně moc bavil a na knížku jen tak nezapomenu,respektive si hned vybavím její obsah i po delší době.Dětského hrdiny mi bylo hrozně líto.Výborná knížka,která neztrácí po celou dobu napětí.

05.03.2013 5 z 5

Skladatelka voňavého prádla Skladatelka voňavého prádla Martina Formanová

Knížka mně moc bavila,dobře se čte.

05.03.2013 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Karin Alvtegen

Netradiční příběh,čtivě napsaný,obsah si budu určitě dlouho pamatovat.

26.01.2013 5 z 5

Osvoboď nás od zlého Osvoboď nás od zlého Kjetil Try

Výborná knížka!!!!Bude vás bavit od začátku do konce.

20.09.2012 5 z 5