Neunikneš

Neunikneš https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136509/bmid_neuniknes-136509.jpg 4 58 16

Ingrid Bergmanová série

Těsně před Vánocemi je v koupelně své luxusní vily nalezen zavražděný slavný podnikatel Erik W. Sternheg. Po ohledání místa činu je zřejmé, že ho vrah musel z duše nenávidět. Komisařka Ingrid Bergmanová s povzdechem opouští svůj plán na vytoužené klidné prožití svátků a ujímá se mediálně sledovaného případu. Vyšetřování od začátku komplikuje sněhová kalamita a nedostatek personálu, ale hlavně neochota vyslýchaných cokoli o zavražděném prozradit. Zdánlivě všemi oblíbený příslušník göteborské smetánky skrýval mnohá temná tajemství, která postupně vyplouvají na povrch. Najednou se zdá, že motiv k vraždě měl v jeho okolí kdekdo. Aby toho na Ingrid nebylo málo, zároveň musí pátrat po muži, který soustavně pronásleduje a vydírá její kolegyni Malin. Vše nasvědčuje tomu, že dotyčný stalker je z řad policie. Podaří se Ingrid vyřešit oba případy?... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Motto

Du kommer inte undan... , 2009

Čokoláda
27.05.2022 5 z 5

Čtivá detektivka s napínavým dějem a se sympatickou policejní komisařkou.

skaly
12.12.2020 5 z 5

Napínavá detektivka

SilvieSisinka
18.06.2018 4 z 5

Všechno super,četlo se skvěle.Zápletka zajímavá,jen konec...takový nijaký....jako na pokračování.

ivunk
27.03.2018 2 z 5

Docela dobře se četla, jen mně zklamal ten konec.

Calibra
13.02.2017 3 z 5

Hezký příběh. Ingrid se snaží. Zajímavý je její osobní život s tragédií, která ji potkala.

kikies
05.01.2017 3 z 5

Dobrá detektivka, slušná zápletka i zajímavý zločin, ale tak nějak se obávám, že si ji moc dlouho pamatovat nebudu. Ničím mě moc neoslovila. Není špatná, to ne, ale chybí tomu něco, co by ji odlišilo od ostatních...

mynamail
15.11.2016 3 z 5

Četla jsem už dávno, žádný hluboký dojem na mě knížka neudělala. Na dlouhé zimní večery dobré čtení. Slušná detektivka.

konicekbily
07.10.2015 4 z 5

Christina se věnuje hodně i popisu práce policejního sboru a jejich soukromého života. Tím jsou nastaveny další dva dějové rámce - kromě hlavního. Patrně se chystá nějaké nové pokračování hrdinů.

studentice
20.11.2014 3 z 5

Průměrná detektivka. Nepodařilo se mi oblíbit hlavní hrdniku, nelíbil se mi konec knihy, který vlastně skončil, neskončil. Za pár dní už nebudu vědět, o čem to bylo.

sabca
02.05.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale taky mně zklamal konec.

Lidka
04.06.2013 3 z 5

Nebylo to marné čtení, mne ten konec spíše zklamal, nemohu pochopitelně napsat proč, ale takový je asi život.
Líbilo se mi, že to zbytečně neprotahovala, mělo to spád a logiku, prostě takové správné letní čtení.

evelinaevelina
15.05.2013 3 z 5

Opět solidní detektivka, konec zajímavý, dokonce předpokládám, že v další knize bude návaznost - minimálně v soukromém životě komisařky Ingrid.

makn
09.05.2013 5 z 5

Christina Larsson se doslova vyžívá v "úchylkách". Ale jde jí to moc dobře a nepůsobí to oplzle a levně. :) U této mě malinko zklamal závěr, ale jinak opět moc dobrá krimi.

myskula
07.04.2013 5 z 5

Výborné čtení jako vždy.Neočekávaný konec mně příjemně překvapil a nemůžu se dočkat dalšího dílu.

allblacks
15.01.2013 5 z 5

Tahle knižka je podle mě naprosto skvělá. Mě se moc libíla. Už se těším na další knihy od Christiny Larsson.

greetchen
30.12.2012 3 z 5

Trochu moc postav, jak podezřelých, tak vyšetřovatelů, prolínající se tři zásadní příběhy... Trochu moc na jednu knihu. Je to čtivé, rozhodně ne nedotažené, ale asi to nebylo úplně podle mého gusta. A koncem mne autorka vážně dost zaskočila.

švédská literatura severská krimi švédské detektivky

Christina Larsson
švédská, 1965