Mr.Pajek Mr.Pajek komentáře u knih

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Za mě dobré, někdy maličko přehnané, ale oddělení Q nezklame :)

06.11.2014 5 z 5

Před deseti lety by mě to asi bavilo víc..ale dočetla jsem.

01.10.2014 2 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Tak Svědkyně se mi líbila asi nejvíc..napínavé, super zápletka a rozuzlení..

01.09.2014 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Detektiv Carl je tedy trochu v pozadí dění..vlastně by se příběh mohl odehrávat i bez něho. Ale těším se na další díly,kde už určitě zapojí svůj vyšetřovatelský talent :)

15.08.2014 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Také jsem se neubránila slzám, ale i smíchu. Hezky vyvážená kniha s příběhem, který je k zamyšlení. Za mě super. Po všech těch drsných severských knihách, co jsem teď louskala mi přišla tahle pořádná dávka emocí celkem vhod.

07.07.2014 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Celkem zajímavé čtení, jen ten konec mě trochu zklamal..Ale určitě se pustím i do další.

07.07.2014 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Pro mě maličko zklamání, po Písečném muži jsem čekala víc.

17.06.2014 4 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Souhlas s asterixka..trochu moc přesládlej konec. Z mafiána dobrákem..Jinak celkem fajn knížka..

20.05.2014 3 z 5

Pro mě je to tzv. Nemocniční kniha..výborný žánr, když člověk leží v posteli s chřipkou a nemá hlavu na nějaké náročné čtivo a chce se pobavit a zkrátit si dlouhou chvíli. VÝBORNÉ!

20.05.2014 5 z 5

Katedrála hrůzy Katedrála hrůzy Jeffery Deaver

Prostě Deaver, opět nezklamal. Linie děje je jednodušší než obvykle, ale přehledná..Super

20.05.2014 4 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Super příběh, hezky se čte. Člověk je pak rád že žije tak, jak žije...KNIHA SUPER, FILM SLABŠÍ.

08.04.2014 5 z 5