moudivlacek moudivlacek komentáře u knih

Na konci duhy Na konci duhy Dorothy Garlock

Jsem ráda, že jsem po této knížce sáhla, není to slaboduchá romantická knížka, ale děj vás chytne za srdce. Rodina držící pohromadě a mající se ráda, opravdu místy překvapivý děj, řádky budete hltat.

Ze srdce Ze srdce Dorothy Garlock

Není to špatné, ale jsou lepší díly v sérii.

Hrdá a krásná Hrdá a krásná Dorothy Garlock

Určitě doporučuji přečíst, nebudete litovat.

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Tuto knihu mi doporučila kamarádka a byla jsem ráda, že jsem si ji přečetla, těším se na další díly této ságy ze středověku.

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Středověk mám v knihách ráda, plno zvratů, sice je tam spíš pletichaření a souboje mezi mužskými hrdiny, ale popis trestání "čarodějnic" a neustálý strach i na straně šlechty o svou moc a majetek. Jsem ráda, že hlavní hrdinové vše zatím přežili.

03.09.2015

Zrádce Zrádce Shannon Drake (p)

Období Severu a Jihu, toto období moc nemusím, ze začátku mě kniha moc nenadchla, ale časem jsem se do ní začetla, zamilovala se hrdiny a nakonec se těšila na další díly této série.

03.09.2015 4 z 5

Zajatkyně Zajatkyně Shannon Drake (p)

Nic moc, už jsem četla lepší knihy od této autorky.

03.09.2015 4 z 5

Vítězný rytíř Vítězný rytíř Shannon Drake (p)

Děj z období moru, do toho boj Skotů s Angličany, plno romantiky a krutosti té doby, stojí za to si vše přečíst.

03.09.2015 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně Shannon Drake (p)

Skotským hrdinům fandím podvědomě víc než Angličanům, ze začátku nic moc, ale pak se děj rozjede. Slušné čtení.

03.09.2015 5 z 5

Válka srdcí Válka srdcí Shannon Drake (p)

Je to povedená knížka, doporučuji.

03.09.2015 5 z 5

Ustláno na růžích Ustláno na růžích Shannon Drake (p)

Určitě stojí za přečtení, moc jsem si tuto knížku užila, a určitě zas po ni v budoucnu vztáhnu ruku.

03.09.2015 4 z 5

Rytíř ohně Rytíř ohně Shannon Drake (p)

Přečetla jsem se, pobavila, ale od autorky se mi líbí víc jiné knížky. Přesto hodnotím děj kladně.

03.09.2015 5 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Moooc jsem se na knížku těšila a nebyla jsem zklamaná, napětí a romantika si zde nenásilnou formou podávají ruce.

03.09.2015 4 z 5

Ondina Ondina Shannon Drake (p)

Neváhejte a čtěte, čtěte, čtěte, až to přečtete jedním dechem, super knížka.

03.09.2015 5 z 5

Nevěsta větru Nevěsta větru Shannon Drake (p)

Do této knížky jsem se musela nutit ji začít vůbec číst, dneska jsem ráda, že jsem ji četla, opravdu se autorce povedla, mám tento styl moc ráda. Klidně si ji vemte a čtěte, nudit se nebudete.

03.09.2015 4 z 5

Nepřítel Nepřítel Shannon Drake (p)

Zas období Sever proti Jihu, obdivuji bratry Camerony, kteří přesto že stojí každý na jiné straně fronty, stále se mají rádi jako bratři a rodina je pro ně vším, tím dokáží překonat vše, i hrůzy války.

03.09.2015 4 z 5

Květ odvahy Květ odvahy Shannon Drake (p)

Dobu války mezi Severem a Jihem sice moc nemusím, přesto tuto knihu musím hodnotit velice kladně, nenásilně si obnovíte v hlavě kousek historie, tajně držíte palce hrdinům, brečíte, když čtete o rozchodech a neshodách mezi hlavními hrdiny, ale nakonec dočtete knihu s úsměvem ve tváři.

03.09.2015 4 z 5

Králův rytíř Králův rytíř Shannon Drake (p)

Super knížka, neodložila jsem ji, dokud jsem ji jedním dechem nepřečetla, doporučuji, skvělá knížka.

03.09.2015 4 z 5

Dáma v nesnázích Dáma v nesnázích Shannon Drake (p)

Děj se podobá příběhům vyprávějící legendu o Robinu Hoodovi, pobavíte se a přečtete jedním dechem. Vtipné scénky nejsou výjimkou.

Úklady královského dvora Úklady královského dvora Michelle Diener

Víc jak romantika, je tu odkrývání intrik u královského dvora a plno prvků detektivky vsazené do historie, přesto hodnotím tuto knihu kladně a těším se na další díl.