moonula moonula komentáře u knih

Sabat Sabat Blanka Jehlíková

Tak sabat byl bezvadnej. Škoda,že není ještě další pokračování. Určitě bych ji měla ráda ve své knihovně a s chutí se začetla. Potřebuji vědět co se stalo s královnou a neteří,její maminkou a babičkou.Co ti mágové a jejich zlost na staré čarodějky.Jestlipak si s nimi královna poradila a jakým způsobem. Určitě by to bylo na další pěknou a zajímavou knihu.

05.08.2023 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Blanka Jehlíková

Dlouho odkládaná kniha po které jsem náhodně sáhla. Od začátku mě chytla. Bezvadně napsaná. Určitě si ji ještě přečtu. Připomínala mi knihu vysmátá koza,kterou napsala Ivana Vostřáková. Takové fajn ulítlé počteníčko.

05.08.2023 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Kniha skvěle napsaná.Historie a strašidla..Miluju to.
Dva díly v jedné knize mě mile překvapily a fakt jsem si to konečně pořádně užila.

22.01.2023

Kniha noci Kniha noci Holly Black

Tak nebylo to špatný,ale žádný zázrak taky ne.Čekala jsem něco víc a než jsem pochopila o co se vlastně jedná,tak byl konec.
Konec byl vlastně nejlepší. Četla jsem to opravdu dlouho. Né,že by to byla úplná nuda,to jistě ne,ale chvílemi jsem se do čtení musela nutit.Za přečtení to přesto stojí.Zatím jsem nic podobného nečetla.

29.11.2022 4 z 5

Nebeská řeka Nebeská řeka Adriana River (p)

Knihu jsem si koupila hlavně ze zvědavosti. Sága sedmé nebe byla fakt mimořádná a proto jsem čekala na to "wow !" z nově propracované knihy. Bohužel to nenastalo. Původní verze je daleko lepší a krásnější hlavně v popisu děje. Tady v té nové spoustu věcí chybělo a čtení bylo více než nudné. Po přečtení se k ní určitě vracet nebudu. Začala jsem opět číst původní knihu sedmé nebe a teď si to teprve pořádně vychutnávám. Kdo dříve nečetl, nepochopí a tato verze mu jistě vadit nebude. Mně vadila a to opravdu hodně.

26.06.2022 2 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Nádhera

Smrt elfů Smrt elfů Wolfgang Hohlbein

Chtělo by to ještě jeden díl na objasnění některých souvislostí.
Konec byl nemastný,neslaný.

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Dalo se to..

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Nevím jak komu,ale já za sebe musím říci,že se mi kniha četla velice pěkně od začátku až do konce.Chytla jsem se hned od prvních řádek a už nepřestala číst,dokud nebyla stránka poslední.Sice to nebylo jako u prvního dílu tak srdcervoucí,ale byla dobrá.Ta kniha je dobře napsaná a já ji doporučuji přečíst.

22.04.2021 5 z 5

Hněv elfů Hněv elfů Wolfgang Hohlbein

První i druhý díl parádní.Myslím,že jsem našla spisovatele kterého jsem hledala.

26.02.2021 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Wolfgang Hohlbein

Moc otázek,málo odpovědí. Zatím se v příběhu ztrácím, ale nezoufám a pokračuji dál.. :-) Úplně marný to není.

23.01.2021 4 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Kniha docela v pohodě.Dobře se četla a přinutila mě nad ní přemýšlet.Není to nereálné.Jsou i dnes lidé,kteří žijí v takovým svým jiným světě,kde nevědí kdy je skutečná realita a kdy je jejich představa.Hledají pravdu a motají se sami v sobě a svých bludech.Napadají sousedy a blízké osoby,kdy je obviňují z věcí které se nikdy nestali.
Ano,kniha je zajímavě napsaná a ráda si přečtu další knihu.

06.01.2021 5 z 5

Statečné a zlomené srdce Statečné a zlomené srdce Brigid Kemmerer

I druhý díl byl zajímavý.Spousta věcí se vysvětlila a spousta otevřela.Takže si počkám na třetí díl.

01.11.2020 5 z 5

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Kniha pro mladý,ale vůbec mi nevadilo že jsem už vyrostla z dívčích střevíců.Dobře jsem si početla.Zhltla jsem všechny díly jako nic.

Příliš velké sousto Příliš velké sousto Meg Cabot

První díl bezva a druhý díl paráda.
Fakt jsem si dobře početla.

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Hm,tak ta kniha sedla.Dobře napsaný..

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Tato kniha byla dost i na mě.
Divím se,že se z této šlamastiky vůbec někdo dostal.
Vypadalo to,že tam zůstanou všichni na věky věků.

15.09.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Fííha...
Zdařilá kniha.
Nechtěla bych být v kůži mladé Adrien..

15.09.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Kniha se mi moc líbila.Miluju duchařinky.A vůbec mi nevadí,že tam neteče krev a nelítá odtržené maso jako v knize duch domu Ashburnů. :-)

07.09.2020 5 z 5

Než vystydne káva Než vystydne káva Tošikazu Kawaguči

Kniha se mi moc a moc líbila.Opravdu je pěkně a mile napsaná.Vůbec jsem nebyla zklamaná,spíše naopak.Určitě si přečtu i druhý díl.

05.08.2020 5 z 5