misak94 misak94 komentáře u knih

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Kniha byla skvěle vtipná, nesouhlasím s názorem, jak se mohla Nat zamilovat do Oscara který je suchar. V knize bylo krásně vidět, jak se Oscar otvírá a není jen ten "bručoun" z první knihy. Vtipný, zajímavý příběh, doufám, že se dočkám i poslední knihy z dané série. Byla by moc velký škoda, kdyby knihy zapadly.

16.07.2019 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Musím uznat, že Assail nezklamal ani tady. Potvrdil, proč jsem si ho oblíbila ovšem Sola mi v téhle knize dost lezla na nervy což je vážně škoda. V byl opět skvělý, nechápu proč ho ani sama autorka nemá ráda. On je prostě svůj a tuhle knihu dost zachránil. Bratrstvo se čte samo, o tom žádná, ovšem i zde jsou světlejší a tmavší momenty, tenhle bohužel asi patří mezi tmavší. Jsem zvědavá, jak bude pojatá další kniha, nikdy jsem si nemyslela, že se o Muhrderovi něco víc dozvím, než co již bylo zmíněno.

16.07.2019 5 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

Vtipné oddechové čtení. Četlo se samo, za den přečteno, děj krásně plynul a velké plus vidím v humornosti zpracované do příběhu. Můžu doporučit jako nenáročné čtení

20.05.2019 4 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

Naprostá bomba, absolutní spokojenost. Něco takového jsem čekala a vážně se další díl moc povedl :)

09.03.2019 5 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Kniha byla moc dobře napsaná, poutavý příběh, poněkud předvídatelný děj ale i tak se našlo něco nečekaného takže za to určitě palec nahoru. Kniha není ani velký trhák ani propadák. Klidná oddechovka se slušným příběhem. Můžu doporučit :)

12.02.2019 4 z 5

Průvodce Průvodce J. R. Ward (p)

Novela byla skvělá, rozhovory byly také výborné ale i tak to bylo docela náročné čtení. Nejtěžší byly části, kde autorka popisuje tvorbu jednotlivých dílů. Čím jsem zklamaná, je "rozhovor" s Vishousem....mám ho moc ráda a nevidím ho tak nepřístupného jak ho autorka popsala. Každopádně hlavně díky novele Otec určitě patří do sbírky každého milovníka série.

16.07.2018 4 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Nádhera. Axe je další oblíbenec a jelikož díl s Rhagem tak o to lepší byl

16.06.2018 5 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Opět skvěle čtení

20.05.2018 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Rhage je můj oblíbenec a musím uznat, že díl mě v tom jen utvrdil. Byla to skvělá jízda, nedokázala jsem se odtrhnout. Jen se trochu děsím toho, že už na mě čeká poslední díl v knihovně

09.05.2018 5 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Páni, tahle mi dala zabrat. Jen co jsem pochopila jak to může dopadnout se mi četla vážně těžko. Několikrát jsem uronila slzu ale rozhodně to byl další báječný díl. Jsem rada, jak to dopadlo s Aimem. Zasloužil si to a ostatní byli také úžasní. Dokonce i Lassiter umí být vážný

01.05.2018 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Jedním slovem WOW :) příběh skvěle a nenuceně plynul, vše mělo spád, ve správný čas se odhalilo. Krajinu i další dvory jsem si dokázala výborně představit, což svědčí o dobrém popisu míst. Bylo krásné postupně pronikat do tajů jiného světa a jejich intrik. Absolutní spokojenost a těším se co přinesou další díly :)

18.03.2018 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Vůbec jsem nebyla překvapená, s jakou rychlostí jsem knihu přečetla. Jako vždy jsem byla mile překvapena a naprosto spokojená s příběhem a obsahem :) Je skvělé, že prostor dostávají nové postavy ale zároveň nejsou odsunuti do pozadí členové Bratrstva a jejich příběhy. Děj byl malinko více romantický než jsem od autorky zvyklá ale vůbec to nevadilo. I tak je to pro mě ujištění, že se těším na další autorčiny knihy :)

03.03.2018 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Dle mého názoru asi nejlepší díl celé série. Opravdu jsem se na něj těšila a nemohla se dočkat, až se k němu dostanu :) Trochu jsem se bála aby mé představy nebyly zklamány avšak příběh předčil má očekávání :) Je úžasné jak Qhuinn "dospěl". V určitých chvílích jsem jen nevěřícně kroutila hlavou nebo nemohla popadnout dech. Nemám slov...

08.01.2018 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Musím se přiznat, že do téhle knížky jsem šla s velkou nevolí a sebezapřením. Payne mi nebyla vůbec sympatická. Avšak knížka je dalším úchvatným kouskem v autorčině repertoáru :) Naprosto se k sobě ti dva hodí a vedlejší dějová linie byla rovněž skvělá :) nemůžu se dočkat až budu mít další díl v ruce :)

04.01.2018 5 z 5