mirunda mirunda komentáře u knih

Smrtící hrátky Smrtící hrátky J. D. Robb (p)

Jako všechny její knížky mne i tato strhla dějem,

08.07.2014 5 z 5

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Tak jako všechny knihy Lenky Lanczové, i tuto jsem četla jedním dechem a přečtla ji během dvou dnů ;-)

05.07.2014 5 z 5

Nebezpečné známosti Nebezpečné známosti J. D. Robb (p)

Kniha mě bavila, příběh sám o sobě taky, jen v tomto díle byla podstatná část knihy věnována výslechům a to mě tentokrát moc nebavilo. Proto jen čtyři hvězdičky

01.08.2020 4 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Pátý díl série s Fabiánem mě bavil. Jen jsem knihu četla v době hluboké čtecí krize a ani tato skvělá knížka mě nedokázala tak vtáhnout, abych četla a četla. Příběh byl výborný a co ten konec? Že by pokračování?

19.07.2020 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Tak teda za mě nic moc. Tohle téma mě vůbec nenadchlo a přišla mi to strašná slátanina. Tři hvězdičky jsem dala spíše z nostalgie k autorovi, jehož předchozí dvě knihy byly super. Na moderní technologie moc nejsem a ten konec byl už zbytečně překombinovaný.

18.04.2020 3 z 5

Ti, kdo přežili Ti, kdo přežili Michael Bornstein

Příběh jedné z tisíců rodin. Těch příběhů by mělo být více a více, ať se tahle část historie nikdy nezapomene a nezopakuje

05.02.2020 5 z 5

Konečně se rozhodni Konečně se rozhodni Katarína Gillerová

Na doporučení kamarádky jsem si ji přečetla. Trvalo mi to ani ne den. Byla to pro mě příjemná oddechovka po všech těch vraždách. Příběhy normálních lidí. Za mě mohu doporučit

07.12.2019 5 z 5

Sedmnácté znamení Sedmnácté znamení James Patterson

Tentokrát jsem z knihy nebyla tak nadšená jako vždycky. V podstatě tam nebylo žádné napětí a nic moc se nedělo a ten konec ... Otázka je, co autor zamýšlí s ženským vyšetřovacím klubem dál.

18.11.2019 4 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Kniha byla zajímavá, ale při jejím čtení mě postihla nějaká čtecí krize a mě trvalo hrozně dlouho než jsem jí dočetla.

23.07.2019 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

No nevím. Bylo to zvláštní. Nechci napsat úplně špatné, ale prostě zvláštní. A ten konec ... Tři hvězdy, víc ne.

23.06.2019 3 z 5

Mysli na nesmysly Mysli na nesmysly Michaela Dočkalová

Víc než na tři hvězdičky to nevidím a to je hodně i za snahu a za to, že je to prvotina. Povídkové knihy moc nemusím, je to přesně proto, jak píše sama autorka. Oblíbíte si hlavního hrdinu a povídky je konec. Některé byly lepší, jiné horší a opravdu mi vadila ta ne moc hezká čeština a chyby ve větné skladbě. Ale i snaha se cení.

29.05.2019 3 z 5

Posedlá Posedlá Lynn Beach (p)

Nevím co mě to popadli, ale chtěla jsem se vrátit do puberty a sáhla po Stopách hrůzy. Vůbec to nebylo děsivé, jako kdysi. Naštěstí to bylo krátké a rychle přečtené

28.05.2019 2 z 5

Hodina pravdy Hodina pravdy James Patterson

To byla jízda, přečtená za dva dny. Patterson opět nezklamal, byť ten konec mi přišel lehce přitažený za vlasy a v podstatě moc velký happyend, ale nevadí, nechám to na pěti *, protože věřím, že mě kniha zase vrátila do čtecího režimu po dlouhé čtecí krizi.

29.12.2018 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Mě kniha bavila moc. Byla tentokrát bez tolika sexu, jako přechozí knihy. Vykreslovala příběh několika postav, během jednoho roku.

07.11.2018 5 z 5

Brenda Veliká Brenda Veliká C. D. Payne

Oddychovka. Odpočinula jsem si

16.06.2018 5 z 5

Schůzka s ďáblem Schůzka s ďáblem J. D. Robb (p)

Knihy od J.D.Robb mě nikdy nepřestanou bavit ...

14.06.2018 5 z 5

Sladké odpuštění Sladké odpuštění Lori Nelson Spielman

Stejně jako autorky první kniha, byla i tahle pro mne úžasným odpočinkovým čtením. Krásný příběh, který se dobře četl. Každý má v sobě tajné místo, kde schovává staré křivdy a odpuštění je jedno z úžasných nástrojů, jak očistit svůj život od všeho špatného

07.06.2018 5 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Do knihy jsem se pořádně nemohla začíst. Příběh možná dobrý, ale autorka mě nedokázala u knihy udržet.

18.04.2018 3 z 5

Jen pro zvané Jen pro zvané James Patterson

Dneska musím dát jen 3*, přišlo mi že autor přeskakoval z jednoho na druhé a nic pořádně nebylo dotaženo. Stejně mám raději sérii s Alexem Crossem a Lindsay. Ale jako všechny i tuhle jsem si prostě musela přečíst.

11.01.2018 3 z 5

Vůně života Vůně života Táňa Keleová-Vasilková

Taková milá oddechovka u které jsem vůbec nemusela přemýšlet. Dvě z hlavních hrdinek mi ale byly nesympatické.

30.11.2017 4 z 5