mirunda Online mirunda komentáře u knih

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Úplně jiný žánr knihy co běžně čtu, ale ano, bavilo mne to.

03.06.2016 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Detektivka jak má být ...

18.05.2016 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Kniha mě velice bavila, druhou polovinu jsem četla jedním dechem.

13.05.2016 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Kniha mne moc nebavila. Více mě bavilo prolínání minulosti a příběh sestry hlavní představitelky. Proto jen tři hvězdy

02.05.2016 3 z 5

Soukromá pravidla Soukromá pravidla James Patterson

Přišlo mi, že se v jedné knize odvíjí zbytečně moc příběhů najednou, proto jen čtyři hvězdy. Dalo mi někdy problém všechny sledovat. Jinak to byla detektivka velmi dobrá.

14.02.2016 4 z 5

Smečka Smečka James Patterson

Pattersona mám ráda, ale ať se raději vrátí ke svým typickým detektivkám. Knihu jsem přečetla docela rychle, dobře se to četlo a představa, že by se tohle mohlo stát, je děsivá, ale přišlo mi to až příliš fantasmagorické. Hlavně konec

07.02.2016 3 z 5

Měj se na pozoru Měj se na pozoru Nora Roberts

Jako vždy výborná detektivka. Miluju J.D.Robb

02.01.2016 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Nějak nevím co si o knize myslet. Byla napínavá a ve skrze mě i bavila, ale četla jsem lepší knihy. Proto jen čtyři hvězdičky

19.11.2015 4 z 5

Riskovat se musí Riskovat se musí J. D. Robb (p)

Jako vždy mě J.D.Robb nezklamala :-)

14.10.2015 5 z 5

Provinilé manželky Provinilé manželky James Patterson

Výborná detektivka. Četla jsem ji jedním dechem. Tak jak jsem byla zpočátku skeptická, po pár stránkách mě to přešlo a musela jsem prostě číst a číst.

11.10.2015 5 z 5

Posedlost Posedlost James Patterson

Super detektivka ostatně jako vždy s Alexem Crossem :-)

08.10.2015 5 z 5

Dvanácté zlo Dvanácté zlo James Patterson

Jako vždy mě kniha velmi bavila. Měla spád a dobře se četla ;-)

21.09.2015 5 z 5

Porodní bába na Syltu Porodní bába na Syltu Gisa Pauly

Ze začátku mě kniha velmi bavila, přečetla jsem ji docela rychle, ale ten konec mi přišel moc překombinovaný

16.09.2015 4 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Další výborná detektivka od této autorky. Přečetla jsem ji jedním dechem

12.09.2015 5 z 5

Katedrála moře Katedrála moře Ildefonso Falcones

Přesto, že historické romány nejsou mým obvyklým žánrem, tato kniha mne upoutala a já jí přečetla takřka jedním dechem.

29.06.2015 5 z 5

Vražedná aplikace Vražedná aplikace Robin Cook

Další výborná Cookovka napínavá od začátku do konce. Jen opět ten otevřený konec .... No těším se na pokračování

27.04.2015 5 z 5

Běh naslepo Běh naslepo Desmond Bagley

Docela napínavá detektivka. Bylo tam spoustu nečekaných zvratů.

07.03.2015 4 z 5

Škůdce Škůdce Kelly Parsons

Na to že to byla autorova prvotina měla kniha úžasný spád a byla napínavá až do úplného konce. Mohu jedině doporučit. Jen mne mrzí, že autor již žádné další knihy nenapsal.

15.02.2015 5 z 5

Bůh pouště Bůh pouště Wilbur Smith

Jelikož tuhle sérii miluju, přála jsem si přečíst si i tento díl. Rozhodně se nedá srovnávat s jedničkou. Přišla mi psána vychloubačnou formou. Někdy mě už repliky toho co pán Taita všechno vynalezl a v čem vyniká a je nejlepší lezly krkem. Prvně mi přišla kniha hodně roztahaná a konec byl pak jakoby rychle utnutý. Jakoby autor zjistil, že už by kniha měla moc stran, tak ji rychle zakončil a v podstatě s otevřeným koncem, takže přepokládám, že toto nebyl poslední díl. I tak mne ale kniha bavila a přečetla jsem ji celkem rychle.

23.01.2015 4 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Jako vždy mě kniha od Lenky nezklamala. Je to pro mne vždy oddychovka, jen nemám moc ráda otevřené konce ..

17.01.2015 5 z 5