Dvanácté zlo

Dvanácté zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205585/mid_zensky-vysetrovaci-klub-dvanacte-zl-Vm7-205585.jpg 4 95 27

Ženský vyšetřovací klub série

Výstřední profesor angličtiny má živé noční můry o vraždě, o níž tvrdí, že je skutečná. Nikdo mu nevěří – až do chvíle, kdy dojde k brutální střelbě, která jeho popisu odpovídá do posledního detailu. Případ se zdá jasný: hlavním podezřelým z vraždy mladé ženy je její přítel, ale platí to jen do doby, než tělo záhadně zmizí z márnice…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

12th of Never , 2013

mig20
17.01.2024 4 z 5

Kniha se mi líbila a vlastně i to, že se tam kromě klasické detektivní roviny tentokrát řešil i osobní život hlavních hrdinů. Co mě překvapilo, že tentokrát kniha měla i trochu otevřený konec. Na to nejsem v této detektivní sérii zvyklá. :-)

IvcaIva
17.06.2023 3 z 5

(SPOILER) No nevim,jsem na rozpacich. Jak uz bylo zmineno, resi se tu same vztahy a krize kolem nich, a ze samotneho strhujiciho detektivního pripadu,ktery bych ocekavala, je okrajova vec,ktera se na konci vlastne "sama" vyresi. Ze ma hlavni vysetrovatelka dite,o ktere se boji, to je fajn vedet,ale cist si o tom,jak se o sve decko boji malem 2/3 detektivni knihy,to uz je moc. Me deti taky mivaji horecky, ale neotravuju s tim většinu casu kolegy v praci.
Asi uz je u me " prepattersonovano".

Marcik7
31.12.2022 5 z 5

Tato řada Ženského vyšetřovacího klubu je opravdu trochu méně o detektivce a více se probírají i osobní linky zúčastněných, ale podle mého to není na škodu. Jen s tím musí čtenář počítat...mně se to líbilo hodně! Mělo to spád i napětí, tak jak to má být.

cukrovka
31.08.2022 3 z 5

Tak tentokrát to nebylo moc o vyšetřování. Hlavní hrdinka hlavně řešila své rodinné problémy. Doufám, že v dalších dílech opět převáží spíš detektivní linka nad soukromou.

kolacky
12.01.2020 5 z 5

Dáno do Výzvy - ne že by byla obálka špatně udělaná, ale nelíbí se mi z principu - spoutané děvče přivázané k židli. Dost na to, aby si člověk představil úchylného sadistu.

surikata246
06.10.2019 5 z 5

Z počátku to trochu nudilo a nemělo spád, ale potom už to rychle ubíhalo a líbilo se.

konicekbily
11.06.2019 5 z 5

Poprvé jsem před lety knihu nedočetl a odložil. Normálně to nedělám - ale byl jsem naprosto ztracen v souvislostech. Od té doby jsem přečetl některé knihy této autorovy řady a uděluji amnestii. Zejména kvůli promyšlené zápletce hlavní části příběhu a jejímu rozuzlení. Možná by stálo za úvahu si přečíst celou řadu pěkně od začátku. Budu o tom "bádat".

Eva514
07.05.2019

Tak touto knihou s touto sérii končím. Na další díly už nemám. Je to román místo detektivky,všude jen samé ženské. Vyšetřování na začátku a na konci, pořád jen neví a najedou to nějak rozlousknou.A ta omáčka kolem všeho je prostě pro mě uplně oničem.Přecházím opět na Deavera..

LutherKing
21.05.2018 4 z 5

Lehce psaná detektivka. Pěkný příběh. Jen mně mrzí, že jsem nevěděl, že čtu od konce.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

medlovice
20.02.2018 4 z 5

Lindsay , tohle byl tvůj nejhorší případ. Tvoje holčička je vážně nemocná a ty nevíš kam dřív. Případ ze soudní síně , který řešila Yuki byl taky zajímavý snad ještě lepší. Ten otevřený konec mě nazlobil. pro třináctku se dostanu nejdřív za měsíc a ted vážně chci vědět co bude dál....

jurass1976
05.01.2018 5 z 5

nemohl jsem se odtrhnout

sabca
18.10.2017 4 z 5

Tak jak mám tohoto autora ráda, přesto to na pět hvězdiček nestačilo. Občas jsem se v ději ztrácela a něco bude pravděpodobně vysvětleno v dalším díle. Konec zůstal částečně otevřený.

josska
18.06.2017 5 z 5

tady není co dodat,záruka napětí,zvratu,prostě super čtení

pepa4081
13.06.2017 4 z 5

Další vynikající kniha ze série. Velmi uspokojivé.

ivoiro
13.10.2016 5 z 5

Kniha nezklamala. Četla se velice příjemně a děj rychle odsýpal.

Evus
31.05.2016 2 z 5

Bohužel musím konstatovat pokračující sestupnou tendenci této série. Příběh příšerně nelogický, rozházený, přehnaně sentimentální a vubec...

mirunda
21.09.2015 5 z 5

Jako vždy mě kniha velmi bavila. Měla spád a dobře se četla ;-)

studentice
13.09.2015 4 z 5

Nadprůměrný díl série Ženského vyšetřovacího klubu. Oproti jiným autorům a jejich thrillerům tomu však něco chybělo. Myslím si, že se autor soustředí na příliš mnoho linek příběhu a proto se nemůže žádné naplno věnovat.

ovpana
29.07.2015 4 z 5

Hezká a napínavá detektivka,nechybí zajímavý příběh a dobrá zápletka

krimi

Autoři knihy