MinaHawke MinaHawke komentáře u knih

Smoothies a jiné zdravé nápoje Smoothies a jiné zdravé nápoje kolektiv autorů

Smoothie jsme si dost oblíbili a proto jsem si chtěla koupit i nějakou knihu o něm a tahle mě zaujala, když jsme byli v Albertu. A recepty v ní jsou na smoothie a i na šťávy a limonády. Líbí se mi i doplňující fotografie a také různé tipy co jsou u receptu.

09.01.2019 4 z 5

Krátký návod, jak udělat psa šťastným Krátký návod, jak udělat psa šťastným Cesar Millan

Kniha je zajímavá a jsou v ní dobré rady. Také jsem koukala na seriál a kdo má problém se svým psem, tak určitě by s tím něco měl dělat a přečíst si knihu je to nejmenší, ale řídit se radami je důležité. A mnoho psů co potkávám, tak jsou nevychovaní a rozmazlení, takže pejskaři nenechte své psy, aby vás vedly, ale vy musíte vést je.

02.01.2019 4 z 5

Sexkomiks: První komiksové dějiny sexuality Sexkomiks: První komiksové dějiny sexuality Philippe Brenot

Kniha mě bavila a i pobavila. Dozvěděla jsem se docela zajímavé věci a tyto zajímavosti velmi dobře doplňují povedené ilustrace, které jsou vážně hezké a i vtipné. Takže se vesele vzdělávejte.

17.09.2018 5 z 5

Sanditon Sanditon Jane Austen

Miluji knihy od Jane, takže jsem si tuhle nemohla nechat ujít, jen její sehnání bylo téměř nemožné, ale naštěstí se povedlo a jsem za to nesmírně ráda. Příběh už od začátku byl milý a je vážně škoda, že ho nemohla dopsat Jane, ale myslím si, že Marie Dobbsová se toho ujala dobře. A proto nemohu hodnotit jinak, než pěti hvězdičkami. A určitě se zas někdy vrátím k bystré slečně Charlottě a lázeňskému městečku Sanditon.
Vřele doporučuji k přečtení.

28.05.2017 5 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Kniha mě bavila, mám ráda britský humor.
Knihu jsem si vybrala pro Čtenářskou výzvu 2017 a nelituji, že jsem jí četla.

20.05.2017 4 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Super kniha i film byl skvělý.

14.03.2017 5 z 5

Pojídači mrtvých Pojídači mrtvých Michael Crichton

Nejdřív jsem viděla film, který je skvělý a poté četla knihu, která je taky super.

27.02.2017 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Kniha byla super, velmi jsem se bavila. Četla se mi velmi snadno.
Carolin byla úžasná a vtipná, moc jsem si jí oblíbila. Simon, prostě sexuální mašina :) Navzájem se společně doplňovali.
Líbilo se mi, jak se škádlili a stále používali dvojsmysly :)
I ostatní postavy byly sympatické (až na kulometa :D). Ale stejně nejlepší byl kocour Clive, to byl vážně řízek :)

08.11.2016 5 z 5

Tam na hrázi u rybníka Tam na hrázi u rybníka Ferdinand Krch

Moc hezká knížka pro děti.

16.09.2022 5 z 5

Martinka Martinka Gilbert Delahaye

Knížku jsem četla, když jsem byla malá. Ilustrace z ní jsem měla moc ráda.

26.05.2022 4 z 5

World of Warcraft: Pokrevní přísaha World of Warcraft: Pokrevní přísaha kolektiv autorů

Mě se na komiksu líbil příběh i kresba.

22.05.2022 4 z 5

Čestný doktor Čestný doktor Carol Wood

Tak to bylo vážně hezké. To byla láska.

18.12.2021 5 z 5

Cvičení při bolestech zad Cvičení při bolestech zad Jan Hnízdil

Jelikož mě dost často bolí záda, tak jsem si řekla, že zkusím cvičit podle této knížky. A myslím, že to není špatné.

17.11.2021 4 z 5

World of Warcraft: Kletba worgenů World of Warcraft: Kletba worgenů Micky Neilson

Hned na začátek musím říct, že nejsem fanynkou aliance, ale bylo zajímavé si přečíst o vzniku worgenů.

12.10.2021 4 z 5

O čem sním, když náhodou spím O čem sním, když náhodou spím Andrej Babiš

Co k tomu dodat? Radši snad ani nic.

25.08.2021 odpad!

Rej upírů Rej upírů Tomáš Korbař

Povídky se mi líbily, některé byly lepší, ale kniha jako celek je dobrá.

06.12.2020 4 z 5

Vůně krve Vůně krve Ulrike Schweikert

Nějak mě to nenadchlo.

19.11.2020 2 z 5

Grilujeme s Weberem na dřevěném uhlí Grilujeme s Weberem na dřevěném uhlí Jamie Purviance

Pro ty co rádi grilují, tak zde najdete inspiraci.

19.11.2020 4 z 5

Kozlova houbařská kuchařka Kozlova houbařská kuchařka neznámý - neuveden

Slaboučká knížečka, ale recepty dobré.

20.10.2020 4 z 5

Dobyvatelé ztracené archy Dobyvatelé ztracené archy Thomas Campbell Black

Indiana Jonese mám ráda, už jako malá jsem měla ráda filmy. Musím ale říct, že film se mi líbil mnohem víc než kniha. Neříkám, že kniha je špatná, ale film je lepší, tedy aspoň pro mě.

07.10.2020 4 z 5