Martinka

Martinka https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250872/mid_martinka-250872.png 5 26 9

Príbehy: Nezvyčajná streda, Martinke sa stratil pes, Martinka varí, Martinka objavuje hudbu, Martinka a darček k narodeninám, Martinka je chorá.

Macope
Macope
15.02.2024 4 z 5

Četla jsem v dětství a nyní podruhé s dětmi. Příběhy se nám moc líbily, dceru úplně nezaujala jenom kapitola o vaření plná receptů (přestože mi docela ráda pomáhá v kuchyni). Krásné ilustrace ihned vtáhnou do děje.

jarkaska
jarkaska
04.01.2024 5 z 5

Některé příběhy Martinky jsme četly nedávno. O tom jak Martinka s kamarádem Františkem prožili nevšední den, jak Martinka ztratila pejska Alíka nebo jak se učila vařit. A tak jsme četly jen o tom jak se Martinka začala učit hrát na violončelo. Jak slavila narozeniny a dostala pěknou panenku a o Martince jak byla nemocná. Kniha má pěkné ilustrace.

MinaHawke
MinaHawke
26.05.2022 4 z 5

Knížku jsem četla, když jsem byla malá. Ilustrace z ní jsem měla moc ráda.

VeraPaci
VeraPaci
09.12.2020 5 z 5

Naprosto kouzelné, poutave příběhy s nádhernými ilustracemi Marcela Marliera.
Krásné na čtení holčičce na dobrou noc pohladilo i mou dospělou duši.
Úchvatný překlad - moc se mi líbil jazyk.

lenkaBajza
lenkaBajza
19.02.2020 5 z 5

Boze,jak ja ty ilustrace zboznuju. Zboznovala sem je jako dite a zboznuju je i nyni,kdyz knizku ctu dceri. Pribehy jsou jednoduche,detske,krasne:))

Szekynka
Szekynka
02.03.2018 5 z 5

♥♥♥ Moje první nádherně ilustrovaná knížka, srdcová záležitost dostala jsem jí od maminky která mi jí dala když jsem byla nemocná. Příběhy Martinky jsou neodmyslitelná součást mého dětství. ♥♥♥

martas006
martas006
06.02.2017 5 z 5

Tyto knížky mě provázely celým mým dětstvím. Milovala jsem její příhody a zážitky.

hana1984
hana1984
20.06.2016 5 z 5

nádherné ilustrace

dark.ma93
dark.ma93
04.10.2013

Taková moje kamarádka z obrázku :) Znala jsem většinu jejích knížek.