Miluska2810 Miluska2810 komentáře u knih

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Nebolo to najhorsie, ale ani super. Velmi velka oddychovka, ale musim povedat, ze krasne a poucne zobrazenie chovanie sociopatov.

01.06.2022 4 z 5

Debna Debna Camilla Läckberg

Konecne som sa dockala od Camillky poriadneho pribehu. Asi spolupraca jej prospela. Pre mna konecne dobra kniha z jej pera. Dufam, ze s Vincentom sa este stretnem. :)

19.05.2022 5 z 5

Moja spoveď Moja spoveď Demi Moore

Nepatri medzi moje oblubene herecky, ale pokial ide film neprepinam. Je to krasna zena a u nej plati, cim je starsia, tym krajsia. V knihe som sa dozvedela vela veci, a posunuli moj nazor na nu niekam vyssie. Zena oddana laske nielen k muzovi ale hlavne k svojim detom. Velmi dobre napisana kniha a klobuk dolu pred tym, cim si presla. Ci uz ked bola dieta, alebo dospela pri strate lasky a samej seba.

20.08.2020 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Camilla ma sklamala, precitala som od nej vsetko. Pribehy z Fjällbacky som milovala. Ale od knihy Zlata klec to ide dolu vodou. Tato kniha ma sklamala nesmiernym sposobom, takto marnit cas niecim takymto. Malo to potencial a tym ako ona vie neskutocne pisat pribehy, toto bol velmi slaby odvar a som len z toho smutna a tretiu knihu si uz nekupim.

31.07.2020 1 z 5

Podstata zla Podstata zla Luca D'Andrea

Tazko hodnotit ked som zvyknuta na detektivky, kde sa stale nieco deje. Tu je pribeh velmi zaujimavy a asi poslednych 30 stran bolo vyslovene napinavych. Fakt je, ze sa lahko citala a pribeh v prvej osobe mal svoje caro. Myslienkove pochody hlavneho hrdinu boli vskutku zaujimave a niekedy vtipne. Neviem ani hodnotit tuto knihu, keby som vedela do coho idem, urcite si ju neprecitam, ale zaroven nelutujem.

13.11.2019

Gangréna Gangréna Rolf Börjlind

Mám slabosť na manželov a na celého Toma Stiltona, takže pre mňa veľmi dobre, krásne sa to čítalo s lahkosťou. Dávam plný počet a palec hore.

06.11.2019 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Od tohto pána autora som nenatrafila na zlu knihu. Vyborne od zaciatku az do konca, za mna nie je co vytknut. Vyborne citanie pan autor, tesim sa na dalsie.

09.10.2019 5 z 5

Otec musí zemřít Otec musí zemřít Sandrone Dazieri

Tak toto bola pecka od prvej strany az po poslednu. Malo to absolutne vsetko. Krasa!

27.09.2019 5 z 5

Šílená hra Šílená hra Sebastian Fitzek

ja si neviem pomoct, pre mna zase vyborny Fitzek

26.08.2019 5 z 5

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Sebastian, Sebastian, ty si zvire :D od neho knihy ma neskutocne bavia, mozno prave preto, ze ich dej sa odohrava vo velmi kratkom casovom useku. Vynikajuce ako vzdy.

22.08.2019 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Citelna kniha velmi. Zo zaciatku som sa zalkla, ze som sa zmylila vo vybere knihy, ale nastastie sa to napravilo. Za mna ok

12.08.2019 4 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Suhlasim s kruppe, na prvotinu ok kniha, kedze obdivujem ludi, ktori sa daju na pisanie a niekto im to vyda. Vadili mi situacie, kde si medzi sebou nevedeli podat kolegovia informacie a bolo to pre mna velmi rusive. O konci knihy ani nehovorim docela sklamal. Ale davam tomu sancu a idem na dalsiu.

07.08.2019 2 z 5

Mraziar. Spoveď mafiánskeho nájomného vraha Mraziar. Spoveď mafiánskeho nájomného vraha Philip Carlo

Viem, ze seriovy vrah musi byt potrestany a vacsina ludi nenavidia tieto individua, ale tu som to nemala. Nejakym sposobom som si ho oblubila aj napriek tym obludnostiam. Spisovatel nasiel metodu ako to cele opisat i ked, ako bolo napisane, nemuseli sa opisovat pasaze stale dokola. Pre mna dobra citatelna kniha.

29.07.2019 5 z 5

Jednoducho zmizla Jednoducho zmizla Lisa Jewell

Suhlasim s Pája699 taktiež som čakala podľa ohlasov viac, ani neviem ako som sa dostala k tej knihe. Zo začiatku som bola zúfalá, že skutočne mám toto čítať, ale vo svojej podstate, keď to zoberiem pozitívne, bola to pre mna oddychovka, nie je to top ani obľúbené ale neurazí.

11.07.2019 3 z 5

Tichý výkrik Tichý výkrik Angela Marsons

Za mna velmi dobre. Nebolo to uplne bomba spica ale bavilo ma to. Vkusne napisane bez zbytocnosti.

04.07.2019 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Camilla patri medzi moje najoblubenejsie spisovatelky. Ale toto? Skutocne? Jedine co ju prezradilo, ze to pisala ona, bolo dejove prelinanie, minulost, pritomnost. Ale dej uplne predvídateľný, mala som pocit, ze citam nejaky lacny romanik. Knihu zachranilo jedine to, ze to napisala Camilla jej meno. Dufam, ze v tomto pokracovat uz nebude ale vrati sa k svojej tvorbe .... alebo zeby uz vsetko vycerpala?

14.06.2019 2 z 5

Temné tajomstvá Temné tajomstvá Hans Rosenfeldt (p)

Vcelku dobre, velmi jemna detektivka. Mam radsej morbidnejsie a akcnejsie knihy ale toto bolo prijemne a drzala ma nad vodou hlavna postava Sebastian :D

29.05.2019 4 z 5

Misterioso Misterioso Arne Dahl (p)

Pomoc, toto bolo co!!! Zle a este raz zle. Napad velmi dobry, skutocne az na konci knihy som si uvedomila ake dobre to MOHLO byt ale nebolo. Trapila som sa s touto knihou velmi dlho.

29.05.2019 2 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Ano konecne po dlhej dobe morbidna a zvratena kniha. Fitzek to proste vie.

22.05.2019 5 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Velmi som si oblubila tohto spisovatela, neviem si pomoct, pre mna zase jedna vyborna kniha.

25.04.2019 5 z 5