michalka S. michalka S. komentáře u knih

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Jak uz tu bylo psano ze film je lepsi bez kniha a ha musím jen souhlasit.Ale zase tak spatna nebyla i jsem se parkrat zasmala.

20.02.2017 3 z 5

Kniha celkem usla .Zatim deti nemam ,ale už ted vim ze bych jim tuto knizku nikdy necetla.

10.02.2017 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Huraaa konecne mam doctenou tuto knizku .Hura jen proto ze jsem se zbavila alkoholické Rachel ktera mi uz zacinala lezt na nervy.Proto jen tri kvuli Rachel ...

21.01.2017 3 z 5

Otcomilky Otcomilky Simona Monyová (p)

Neurazi ani nenadchne .Pro me oddechove cteni po dvouch detektivkach.

17.01.2017 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Super knížka dostala jsem ji na vanoce a musim rict ze se mi fakt libila .Tesim se na další knihy od tohoto autora.

15.01.2017 5 z 5

Chladný popel Chladný popel Simon Beckett

Super kniha :) konec byl divoky :O .Zarazuji do čtenářské výzvy

11.01.2017 5 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Wauu opet skvělá kniha.S napětím jsem čekala kdo je vrah ale toto jsem rozhodně nečekala.

22.12.2016 5 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Opet skvělá kniha .Je to moje treti kniha od teto autorky a pokazde me moc bavi.

06.12.2016 5 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Kniha me opět moooooc bavila ,urcite si přečtu i dalsi knihy od této autorky.

18.11.2016 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Kniha byla super - moje prvni kniha od teto autorky , ale urcite ne posledni .Kniha mela dej a spád ikdyz tam bylo hodne postav tak se to nakonec dalo dohromady a davalo to smysl .Proto za me 5* ☺☺

01.11.2016 5 z 5

Netopýří muž Netopýří muž Jo Nesbø

Serie HH mam rada ,ale tento dil me moc nezajal :(

06.11.2015 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

No tak nevím co napsat ! od knihy jsem cekala vice konec je zvláštní opět otevřený ..... Tak jsem zvědava za jak dlouho se dočkáme pokračovaní H H . :)

12.09.2015 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Opět skvělá kniha :) a na podruhé se mi podařilo uhodnout kdo to je ( dřív než to tam bylo napsané ) :D

07.06.2015 5 z 5

Pastýř smrti Pastýř smrti Ethan Cross

Kniha celkem zajímavá ,ale nějak extra mi nepřišla.

23.05.2015 3 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Knihu jsem dostal jako dárek , od tohoto autora jsem již četla dvě knihy , ale tato mě bohužel až tak moc nenadchla jako ty předchozí dve.4 * jen za ten nečekaný konec.

14.12.2014 4 z 5

Opiju tě rohlíkem Opiju tě rohlíkem Simona Monyová (p)

Kniha která nenadchne ani neurazí. A jak tu bylo řečeno spíše jako oddechovka - já ji četla při pobytu v nemocni na zaháněni nudy!

07.11.2014 2 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Opět skvělá kniha už teď se těším na další díl HH !!

31.10.2014 5 z 5

Novicka Novicka Lisa Jackson

Na tuto knihu jsem se moc těšila (jako na všechny knihy této autorky) ale bohužel mě moc nenadchla. Proto jen tři *.

18.10.2014 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Mě se kniha libila , ale je pravda ze jsem od ni ocekavala více .

20.09.2014 3 z 5

Až na konečnou tmy Až na konečnou tmy Jonathan Greene

Na knihu jsem narazila v knihkupectvi a jsem rada ze jsem si ji koupila ,kniha mela spad a dej se mi moc libil. A taky mi byl sympaticky hlavni hrdina Nick :-)

15.09.2014 5 z 5