metyna metyna komentáře u knih

Hledám Colina Firtha Hledám Colina Firtha Mia March

Pěkná pohodová kniha, sympatické hrdinky. Doporučuji všem, kdo má rád pozitivní knihy.

06.06.2020 5 z 5

To je celá Aisling To je celá Aisling Emer McLysaght

Sonda do života mladé ženy ze současnosti. Napsáno pro mne příjemným, pěkným stylem...

03.04.2020 4 z 5

Dobrý ročník Dobrý ročník Peter Mayle

Jako první jsem viděla film, který byl super, takže kniha už nebyla pro mne překvapením, ale třeba pro někoho, kdo film neviděl bude také super. Určitě doporučuji. Hodně pozitivní.

23.01.2020 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Romantická, napínavá, překvapivá, pozitivní. Tak nějak bych hodnotila tuto knihu. Určitě doporučuji.

08.01.2020 5 z 5

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

Kniha se mi celkem líbila, zaujalo mně téma chudé historičky, která začne psát historický román. V knize se odehrávají i další dějové roviny, manžel, který od ní odešel, zakládá farmu, otčím pomalu opouští její matku a další a další . Četla jsem jako by několik knih najednou. To nic neměnilo na tom, že většinou mně číst tuto knihu bavilo a někdy dokonce i vtáhlo do děje, někdy jsem možná pár stráneček přeskočila.

08.12.2019 5 z 5

Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Anna Jansson

Romantická komedie s detektivní zápletkou. Příjemné čtení na dovolenou. Dobře se četla, psána v ich-formě. Hlavní hrdinka mi byla sympatická. Pokud vyhledáváte knihy, po kterých zůstáváte pozitivně naladěni, pak doporučuji.

25.08.2019 4 z 5

Téměř perfektní Téměř perfektní Katie Fforde

Děj knihy místy přeskakoval do těžko uvěřitelné naivní roviny. Jindy byl reálný. Souhlasím pozitivní oddychové čtení, které vám neublíží.

30.09.2018 3 z 5

Zahořklá megera Zahořklá megera Maria Sveland

Za mně také dobrá. Sonda do duše. Výstižný popis. Kdo nezažil, asi nepochopí.

18.06.2018 5 z 5

Navždy tvůj Navždy tvůj Daniel Glattauer

Ano opravdu dobře napsáno, živě. Kniha mě zabavila.

01.12.2016 5 z 5

Není zač Není zač Daniel Glattauer

Ale ano, chytře napsaná knížka o lidských vztazích, i když mě dárce moc nezajímal, bavilo mě spíše to co bylo kolem....

07.11.2016 4 z 5

Losí hovno Losí hovno Lars Simon

Dobře napsaná kniha s absurdním dějem, místy jsem se nahlas smála. Prostě skvělá komedie.

07.11.2016 5 z 5

Každé řešení má svůj problém Každé řešení má svůj problém Kerstin Gier

Lehké humorné čtení. Kniha pobavila. Některé úseky mě rozesmály.

20.07.2016 4 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Trochu napínavé a erotické čtení.

16.08.2015 2 z 5

Miluju Capri Miluju Capri Belinda Jones

Pěkné, konec otevřený.

16.08.2015 3 z 5

Konečně ten pravý? Konečně ten pravý? Kelly James-Enger

Pěkné oddechové čtení.

16.08.2015 4 z 5

Když je láska slepá Když je láska slepá Luisa Buresch

Kniha se mi moc líbila, četla se velmi dobře, výstižná a realistická. Bavila mě.

14.07.2015 5 z 5

Zabila jsem naše kočky, drahá Zabila jsem naše kočky, drahá Dorota Masłowska

Kniha popisuje celkem výstižně zážitky jedné zoufalky. Hlavní postava bohužel až do konce knihy na svém zoufalém stavu nic nezměnila, očekávala jsem aspoň trochu šťastný konec - pro mne děj - zklamání. Jinak napsáno pěkně - výstižně.

04.11.2014 5 z 5

Jediná cesta vede nahoru Jediná cesta vede nahoru Carole Matthews

Pěkné, dobře se četla. Příjemné čtení.

04.11.2014 4 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

Kniha mě bavila od začátku až do konce. Dobře napsáno.

17.08.2014 5 z 5