To je celá Aisling

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Osmadvacetiletá Aisling žije se svými rodiči v malé irské vesnici, odkud každé ráno dojíždí za svou nudnou kancelářskou prací do Dublinu. Její život je jeden velký stereotyp – od sobotního piva s nejlepší kamarádkou po přesně dvě noci týdně strávené u přítele Johna. Aisling dokonce nikdy neztratila telefon! Jenomže roky letí a Aisling chce víc. Touží po prstenu s diamantem a chce konečně opustit rodné hnízdo. Jenomže v životě potrhlé a sarkastické Aisling nejde nikdy nic podle plánu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414664/big_to-je-cela-aisling-FqZ-414664.jpg 3.429
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , XYZ (ČR)
Originální název:

Oh My God, What a Complete Aisling, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha To je celá Aisling

Sidonia
23. ledna

Docela dobře se to četlo. Jednoduché, normální, ale příjemné a realistické. Zajímalo mě to proto, že to bylo z Irska, z Dublinu i z vesnice poblíž. Aisling mi byla sympatická, i její rodina byla fajn. Kniha sice bez napětí, bez tajemství, ale já mám tento druh literatury ráda.

madlenka3189
06.01.2021

Nakonec jsem ohodnotila 4 hvězdami - obsahově to nic speciálního nebylo, ale kniha se příjemně a rychle četla. Je to ideální oddychová kniha na dobu, kdy se člověk potřebuje prostě jenom uvolnit a nad ničím důležitým nepřemýšlet. Hlavní postava Aisling je takový typický boomer, odsuzuje všechno nové a co k nim do vesnice ještě nedorazilo. S jejími názory se ani trochu neztotožňuji a její chování bych spíše přisoudila dospívající dívce (než 28-leté) - když to tak vezmu, byla by mi tahle slečna nesympatická, ale je to tak mile a zábavně napsané, že mi to vůbec nevadilo, někdy i naopak pobavilo! Celkově hodnotím velmi kladně, ale nic víc než řešení drbů, chlapů a úmrtí jejího otce neočekávejte.


Kiki22
04.12.2020

(+ SPOILER) Ta knížka mě zastihla ve fázi, kdy jsem se s Aisling dost dobře ztotožňovala. Příběh mladé ženy, která už by se ráda začala usazovat, ale její kluk to prostě vidí jinak, šlus. A teď jak dál. Jsou tam vtipné momenty, výbuchy iracionálních emocí, které zná každá ženská, ale i smutné životní události jako úmrtí nebo potrat. Ale ten konec? Za mě ne-e, kvůli tomu dávám hvězdičku dolů, připadalo mi to jako krok zpět.

Sammy
19.05.2020

Tak ja vam nevim. Bylo to fakt dobre a vtipne napsane a bavila jsem se. Ale ten konec me proste zklamal. Jakoby vlastne za celou knihu se postava Aisling vubec nevyvinula.

metyna
03.04.2020

Sonda do života mladé ženy ze současnosti. Napsáno pro mne příjemným, pěkným stylem...

adorjas
30.10.2019

No, bol to príbeh o jednoduchom vidieckom, írskom dievčati, čo hovorí veci z mosta doprosta a snaží sa riešiť veci prakticky. Díva sa divne na ľudí, ktorí konzumujú sushi, nedajbože sa ich snažia jesť dokonca paličkami. Proste, dedinčanka. Ale kniha ubiehala rýchlo, bola tam aj smutná časť a rozhodne mi pripomínala Veselí od Třeštíkovej- aj keď táto írska verzia bola neporovnateľne kvalitnejšia. Feel good román pre ženy.

maafa
28.10.2019

A mně se to líbilo. Asi tím, jak je hlavní hrdinka obyčejná holka, co tak úplně neví, co se životem. Kdo z nás se tak někdy necítil ? Celé to tak hezky plyne, i když se vlastně skoro nic neděje.....příjemné čtení.

vevu.
23.10.2019

Příjemná oddechovka, která neurazí.
Více se mi líbila Dáma s veverkou a Eleanor se má vážně skvěle.