Meluzínka Meluzínka komentáře u knih

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Za 2dny prectena jednim dechem.Od zacatku do konce stale nove a nove zvraty.

19.06.2021 5 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Pribeh z detstvi byl hodne zajimavy ale ze soucastnosti se to pro me velmi tahlo.I ten konec mohl byt vic dotahnuty dokonce

03.01.2021 3 z 5

Odpusťte mi Odpusťte mi Daniel Palmer

Pekny a zaroven smutny pribeh.Trictvrte knihy jsem knihu cetla jednim dechem.Potom se pridavalo cim dal vice lidi a chvilemi kolem zahadne divky z fotky jsem se ztracela v deji.

27.09.2020 3 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Opet pekny pribeh.Sice Jako led byla o dost hezci ale I tato kniha nezklamala.

11.09.2020 4 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Hodne emotivni pribeh o rakovine u male holcicky.Kniha me tak dostala ze jsem ji precetla jednim dech.Dlouho jsem premyslela o teto knize.Hlavne o konci co prozivala cela rodina.

31.08.2020 5 z 5

Jen neskončit v děcáku Jen neskončit v děcáku Věra Řeháčková

Kniha me bohuzel nezaujmula a ani jsem ji nedocetla.

27.08.2020 1 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tato kniha se mi libila od autorky asi nejmene ale stale pise zajimava temata.Hlavni hrdinku na jednu stranu chapu.Touha po diteti je velka ale az takove city skarede k manzelovy bylo od ni hnusne.Manzela si zamilujete od zacatku do konce.Skoda ze takovych muzu moc na svete neni????

23.08.2020 3 z 5

Dokonce mi i kluka svedla Dokonce mi i kluka svedla Věra Řeháčková

Opet autorka nezklamala.Tajemno,laska I trochu detektivka.Kniha kazdou strankou prekvapi az do konce.

20.08.2020 5 z 5

Zvěrolékař jde do boje Zvěrolékař jde do boje James Herriot (p)

Opet nezklamal.Pekne pribehy o zviratkach.

19.08.2020 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Musim rict ze tato spisovatelka umi opravdu moc poutave psat.Merit mi ze zacatku pripada trochu neprijemna az nekdy moc kousava.Pak jsem pochopila jeji duvody a vzapeti clovek zjisti ze vse neni jen bile a cerne.Ke konci jsem pochopila vsechny cleny rodiny.Kdybych mohla dala bych 10*.Jen mi bylo lito Sagana.

16.08.2020 5 z 5

Když spadne kluk rovnou z nebe Když spadne kluk rovnou z nebe Věra Řeháčková

Dcera cetla tuto knihu a jako teenager dala by knize 6* ale uz jsem zvykla na jiny druh davam 5*.Jinak kniha pekne psana.2divky se zamiluji do kluka co se z cista jasna objevi u nich na vesnici.Jedna chuda Vendy a druha z bohate rodinky Sabina.Ac nepochopitelne pro obe divky vybere si tu ze statku.Cim to je ?Je mu sympaticka nebo ma nejake vedlejsi umysli?Konec je opravdu prekvapeni I pro starsi generaci .

13.08.2020 4 z 5

Buď mojí mamkou Buď mojí mamkou Věra Řeháčková

Dlouho jsem tuto spisovatelku zanedbavala a jsem rada ze jsem si opet nasla cetbu k ni a s radosti precetla dalsi peknou knihu.

11.08.2020 5 z 5

Zvěrolékař opět v jednom kole Zvěrolékař opět v jednom kole James Herriot (p)

Prijemne oddechove cteni.

11.08.2020 4 z 5

Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Natalie Young

Opravdu nechutna kniha.Ani jsem ji nedocetla. :(

11.08.2020 odpad!

Říční dáma Říční dáma Jude Deveraux (p)

Tato autorka umi psat od zacatku do konce poutave pribehy.

03.12.2018 5 z 5

Zapomeň na minulost Zapomeň na minulost Katarína Gillerová

Kniha od zacatku dokonce nabizi nove a nove vzpominky a diky tomu ma kniha porad spad a donuti vas ji docist o pul 2 rano

11.08.2018 4 z 5

Bonbony k snídani Bonbony k snídani Dorothy Koomson

Skvely pribeh jen trochu zdlouhave.

06.08.2018 4 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

Pekna odpocinkova kniha na dovolenou.

28.07.2018 4 z 5

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Moc smutny pribeh se stastnym koncem.Vrele doporucuji.A po ruce mit kapesnik

18.07.2018 5 z 5

Nebezpečná známost Nebezpečná známost A. J. Rich

Sice jsem docetla knihu az dokonce ale moc me nenadchla.Zacatek super ale pak nic moc.

16.07.2018 3 z 5