Mellisek Mellisek komentáře u knih

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Upřímně mě kniha neuvěřitelně nudila. A to od této tématiky nečekám nic záživného. Jednoduchý příběh, který se zbytečně táhnul. Podobný koncept, co jsme četli už u mnoha světových autorek/autorů. Další díly si rozhodně nepřečtu.

27.08.2023 1 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Trochu mě vyděsila skutečnost, že jde o knihu od české autorky. Ale za mě, to bylo skvěle napsané a co víc, asi nejlepší kniha od české autorky tohoto žánru. Vtipné, mělo to spád, milé i srdceryvné scény. Několikrát jsem byla dojata a upřímně jsem se zasmála. Velice pěkná kniha. Jsem zvědavá na případné další díly.

01.01.2023 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Jedna z nejlepších knih, kterou jsem četla. S.J. Maas je prostě TOP a ví co dělá. První polovina knihy se trochu táhne, ale potom Vás děj totálně pohltí. Jeden zvrat za druhým až do poslední stránky. Těším se na další díly.

28.12.2020

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Pro mě jedna z nejnudnějších knih co jsem kdy četla. Výborný koncept, ale je to strašně špatně napsaný. Škoda..

28.03.2020 odpad!

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Upřímně, již mám od autorky přečtenou jednu knihu, která mě pohltila, ale o této knize to říct nemohu.
Velice zajímavý námět - Opravdu dlouho jsem čekala na námět jako je tento v dospělém světě milostná aféra. Překvapila mě i jiná kultura atd. Co mě ovšem totálně odradilo bylo nevyspělé jednání matky v hlavní roli a poslední kapka byla událost s manželem téměř na konci knihy. Celou dobu čekáte co bude, jak se rozhodne, co manžel, co Troy a ve finále se stane co se stalo? Neuvěřitelně absurdní. Sexuální scény pěkné, milé nicméně opět absurdní. Škoda, P. Labuť byla skvělá.

13.10.2019 2 z 5

Hudson Hudson Laurelin Paige

Nečetla jsem knihu hned po vydání - jelikož mi hodně připomněla Greye a já prostě nečtu komerční věci - Támhle Pepík udělal znova to samé jen v mužské podobě tak já to udělám taky. No přesto byla dlouhá chvíle tak jsem se na to vrhla - ANO, vysvětluje to hodně věcí přesto se hlavní hrdina choval jako hlupák. Fixed pěkná série no doufám, že nebude pokračovat ) V tom nejlepším se má přestat.

05.09.2019 3 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Jednoduché krátké čtení - Libilo se mi, že to nešlo do hloubky. A téma bylo konečně jiné než stereotypy v této sféře knih.

26.08.2019 5 z 5

Jedine tvoja Jedine tvoja Alexa Riley

Vážně? Při prvním dílu jsem chování hlavního hrdiny nekomentovala, říkala jsem si, ojedinělý případ. Jasně - jak moc jsem se mýlila. Série by se měla přejmenovat na "Stalker"

24.08.2019 3 z 5

Bez rozlúčky Bez rozlúčky Samantha Young

Youngová prostě nezklame. Zajímavý námět - dlouhá časová linie. A krásný romantický příběh

24.08.2019 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Celou knihu jsem prostě měla pocit, že jsem již něco takového četla. Jednodušše napsaná, velice zajímavý příběh byť nejde do hloubky. Oddechovka

24.08.2019 4 z 5

Svedená Svedená Portia Da Costa

Já tedy čtu ráda erotické romány a chápu, že to bylo podané tak jak to v anotaci bylo napsané takže nebylo zbytí to tak napsat. Ale já jsem pak už přeskakovala ero scény a nechala jen děj. Kniha nebyla špatná, a uvidíme jak se bude vyvíjet dále

19.06.2019 3 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Jsem ráda, že se kniha odehrává ve známém prostředí. Elle Kenedy je prostě špička - kniha byla zábavná. A momenty kdy hlavním hrdinům přišel někdo do akce stáli za to :)

17.06.2019 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Knize dávám plný počet bodů a to z více hledisek. Jinak je opravdu neobyvkle psané - jsem zvyklá na změnu pohledů aneb ona/on/ona, ale tady se to mění v situacích a to je na tom to zábavné. Za další už někdy v první čtvrtině známe tu prvotní záplatku a na to běžně čekáme mnohem déle.
Kniha je velice podrobně psaná jde zde spíše o příběhovou linii než sexuální scény.
Je upřímná a dle reality - žádné sluneční brýle.
Líbila se mi byť bych jí z románů pro ženy přesunula do detektivního žánru.

16.06.2019 5 z 5

Temnota v něm Temnota v něm Alice Raine

Čekala jsem knihu o této tématice a taky jsem jí dostala.
Když jsem knihu začala číst poprvé jsem si řekla sakyš to je jak most mezi 50. odstíny díl. 1 a 2. - ale čím víc se příběh rozvíjel tím víc jsem věděla, že jsem se zmílila.
Trochu mě mrzí, že pokud se autoři pustí do BSM tématiky vždy dominantního popíší jako člověka s těžkou minulostí není tomu tak vztah BDSM je běžný a těchto případů je pramálo. Velice zajímavá kniha - trochu se obávám dalšího dílu o starším bratrovi, ale rozhodně stojí za přečtění.

16.06.2019 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Takové milé nenáročné čtení. Velice pěkná pohádka o dvojici hlavních hrdinů od začátku do konce. Líbí se mi vyprávění ze strany hrdinky a i hrdiny. Celkově mám tvorbu W.R. ráda, jelikož je to příjemný oddech s růžovými brýlemi na očích.

26.05.2019 4 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Prostě Reynard. Neustále překvapena výběrem autorova stylu. Nejdřív román poté fantasy a nyní detektivní román. Autor se drží svého umění a tak se ocitáme znova ve světě Galerií a významných obrazů s nádechem tajemna a napětí. Velice pěkný román a jsem šťatná,že je to jeden díl - aspoň to podle prologu tak vypadá - jelikož v té knize bylo vše.

24.05.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Já jsem prostě od této knihy čekala víc. Ze začátku vše podorobně vysvětlené z ničeho nic strašné skoky - komunikace byla velice chabá k faktu závažnosti problému. Ale jako oddechovka - pěkný pohádkový příběh s trochou zla.
Obdivuji autorku, že se pustila do tohoto tématu, ale bohužel mě toto podání neoslovilo.

15.04.2019 2 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Byl to díl plný zvratů a nečekaných rozhodnutí. Pěkné zakončení série a to díky epilogům.

12.04.2019 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Upřímně je to o kus lepší než druhý díl s tím, že se dostáváme do nového prostředí a zobrazují se i nové tváře. Celkové zvraty nejsou špatné. Nic méně se mi líbí, že T. se stává více průbojnou a Hardyn se na sobě snaží zapracovat. Konec knihy zas donutí číst další nic méně jsem zvědavá jak na mě zapůsobí poslední díl jako celek série.

12.04.2019 3 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Já jsem z této knihy byla tak flustrovaná, že jsem se nějakou dobu překonávala pokračovat ve čtení série After. Pořád začarovaný kruh, který prostě unaví a stane se nudným.

12.04.2019 2 z 5