mau mau komentáře u knih

Divoká labuť a jiné příběhy Divoká labuť a jiné příběhy Michael Cunningham

Když jsem dočetla, chtěla jsem hned začít znovu, ale nakonec jsem se rozhodla, že ji nechám nějaký čas odležet. Příště to bude myslím plný počet *. U některých pohádek se mi tajil dech. Velmi lidské.

20.11.2018 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Každou minutu jsem měla strach, co se s hlavními postavami stane a to svědčí o dobře napsané knize. Krásný příběh, citlivý.

06.11.2018 4 z 5

Podivný případ se psem Podivný případ se psem Mark Haddon

Opravdu zajímavé čtení, zdraví se diví. Teda alespoň já se divila a to jsem si myslela, že o autismu něco vím.

04.09.2018 4 z 5

Vodopády Vodopády Joyce Carol Oates

Čtivý lidský příběh se skvěle popsanými charaktery.

15.08.2018 4 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Poslouchala jsem jako audioknihu v autě a cesta krásně ubíhala. Pěkně rozpracované postavy a vztahy v městečku, příběh slušný a konec překvapivý. Detektivky a thrillery obvykle nečtu, tak nevím jestli je to standard.Každopádně v klidu doporučuji.

29.07.2018 4 z 5

Perla Perla John Steinbeck

Dramatické, krátké ,čtivé.

19.04.2018 4 z 5

Poslední noc na Klikaté řece Poslední noc na Klikaté řece John Irving

Mám Irvinga ráda a ani tentokrát mě nezklamal.

20.03.2018 4 z 5

Zběsilost Zběsilost Joyce Carol Oates

Tak tohle byla zatím asi ta nejdrsnější kniha ,co jsem kdy četla. A "líbila " se mi hodně.

17.11.2016 4 z 5

Dobré ráno, Harri Dobré ráno, Harri Stephen Kelman

Z knihy jsem nebyla tak nadšená jako mé okolí, ale koncem si u mě spravila reputaci.

10.11.2016 3 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Ještě pár stran a tu nohu bych mu snad jela ošetřit. U téhle detektivky už jsem se trochu nudila.

13.06.2016 3 z 5

Tělo a krev Tělo a krev Michael Cunningham

Dokonalost. Jsem nadšená!

16.11.2015 5 z 5

Francouzky neztrácejí šmrnc Francouzky neztrácejí šmrnc Jamie Cat Callan

První knihu o francouzkách jsem četla od Mireille Guiliano "Francouzky netloustnou" a čekala jsem ,že tato bude podobná. Pro mě byla zklamaním .

12.07.2015 2 z 5

Milion malých střípků Milion malých střípků James Frey

Tahle kniha jde myslím, hodně do hloubky, myslela jsem ,že už mě na toto téma nemůže nic překvapit a tady se to podařilo. Děsivé a smutné čtení.

12.07.2015 4 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

No, na konci jsem byla velmi rozpačitá.

27.01.2015 3 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Geniální kniha, charaktery postav jsou mistrovské, ostatně tak jako jsme od paní spisovatelky zvyklí . Kniha má gradaci a čte se jedním dechem.

13.08.2014 5 z 5

Divoši Divoši Don Winslow

Při této jízdě jsem se dozvěděla i něco nových informací a to se počítá :-).

10.12.2013 4 z 5

Zábavné a lehké čtení,doporučuji.

14.07.2013 4 z 5

První půlkou knihy jsem byla nadšená (jako ostatně téměř vždy,když čtu Murakamiho) druhá půlka se začala nějak táhnout. Celková dojem průměrný .Škoda.

20.05.2013 3 z 5

Francouzky netloustnou Francouzky netloustnou Mireille Guiliano

Lehké čtení ,chvílemi trochu nudné,nicméně velmi poučné.Po přečtení musím Francouzkám tiše závidět :))

04.06.2012 4 z 5