Zběsilost

Zběsilost https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15013/bmid_zbesilost-XIr-15013.jpg 3 19 6

Psychologický román o dívce, kterou dospívání a hledání místa v životě zavedlo až k satanistické sektě. Hlavní hrdinka Ingrid neměla zrovna jednoduché a bezstarostné dětství. Její otec, na něhož byla citově vázaná, se dopustí zločinu a tak Ingrid vyrůstá s matkou. Ta, aby jim zajistila slušný život, střídá partnery a později začne i pít. Ingrid nové citové vazby hledá v partě, s níž holduje alkoholu, drogám, násilí a nevázanému sexu. Pak se ale zamiluje do vůdce sekty Satanovy děti, odejde s ním, a je ochotná pro něho udělat všechno na světě. Tato pasáž knihy, v níž autorka drsně popisuje vražedné obřady satanistů, jichž se účastní i Ingrid, je sice otřesným, ale také varujícím čtením. Zběsilost je sugestivně napsaným příběhem o tom, kam až život může zavést citlivé a nevyzrálé dívky, než najdou jeho skutečný smysl.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Man Crazy , 1997

viki77
06.04.2024 4 z 5

Dost drsná kniha

tonysojka
07.04.2020 2 z 5

Depresivní a nechutné. Ale napsáno tak,jak v komentáři píše lucik 2773. Popis působení temnoty na nitro člověka oklamaného lží,že svoboda znamená jednání čehokoliv bez zodpovědnosti před morální autoritou. Ovšem podáno stylem,že na knihu zapomenu asi tak včera.

micha-ella
12.09.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih této autorky.

lucik2773
06.08.2017 3 z 5

Tak o téhle knize nevím, co si mám myslet. Sice jsem ji přečetla celou, ale nezanechala ve mně žádný otisk, dojem, názor, nic. Podle mě by dobrá kniha měla.

mau
17.11.2016 4 z 5

Tak tohle byla zatím asi ta nejdrsnější kniha ,co jsem kdy četla. A "líbila " se mi hodně.

čekanka13
23.02.2015 4 z 5

Otřesná kniha. Tak otřesná, že nedokážu napsat, jestli je dobrá nebo špatná. Šílený svět, který neznám a zaplaťpánbůh už nepoznám. Kniha plná emocí, násilí, ponižování, sexu, bezradnosti, naivity (?), jen lásky je tam jako šafránu.