Mathiola8 Mathiola8 komentáře u knih

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Jo tak tohle mě moc bavilo. Napětí, hra, emoce, to vše a mnohem více. Rozhodně chci pokračování.

13.05.2022 5 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

Občas to neladilo, konec mi připadal zkrácený.
Jinak zajímavé zvraty.

07.05.2022 3 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

No tvl. Klobouk dolů. Na to, že to je prvotina. Tak to fakt tleskám. Jo možná by chtělo pár pasáži upravit, ale celkový dojem fakt dobrý

28.04.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Přemýšleli jste někdy nad tím jaké by to bylo zkusit si žít jiný život. Zkusit se vrátit někam do minulosti a místo doleva jít doprava, nebo místo ano říci ne a místo ne říci ano? Jaké by to bylo vydat se jinou cestou s jiným mužem nebo jinou ženou? Jaké by bylo rozhodnout se mít dítě nebo ho nemít? Jaký by byl život? Byl by to váš život? Nebo byste byl/byla někým jiným? Někým novým hodnotnějším nebo naopak někým méně hodnotným? A není právě tento život tím pravým životem pro vás? Možná jen stačí se nad tím zamyslet. A přečíst si Půlnoční knihovnu.

09.04.2022 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Zamotané, a konec jsem nečekala, tedy něco ano něco ne. Dalo se číst i dočíst.

18.03.2022 4 z 5

Přestaňte řešit h*vna Přestaňte řešit h*vna Gary John Bishop

Některé pasáže dost podnětné a k zamyšlení.

24.02.2022 4 z 5

Ani později, ani jinde Ani později, ani jinde Delphine de Vigan

Místy zajímavé, místy zvláštní, čekala jsem jiný konec.

13.02.2022 4 z 5

Nejjednodušší plán 29 dní Nejjednodušší plán 29 dní Tomáš Kosačík

Jednoduché nenáročné recepty, chutné. Bavilo mě to

13.02.2022 5 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

Taková pohodovka.

02.01.2022 5 z 5

Ta druhá Ta druhá C. D. Major

Wau. Jedním dechem. Tohle téma je moc zajímavé. Autorka skvěle popsala a ten konec…
Líbilo se mi.

28.12.2021 5 z 5

Největší obchodník na světě - jak to dopadlo Největší obchodník na světě - jak to dopadlo Og Mandino

Hezké, opět nabízející a pobízející k přemýšlení

25.12.2021 5 z 5

Zachráněné dopisy Zachráněné dopisy Sandra Brown

Taková oddychovka

18.12.2021 3 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Na konci divné.

18.12.2021 3 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Uf, nemohla jsem se odtrhnout.

05.12.2021 5 z 5

Wim Hof – Ledový muž Wim Hof – Ledový muž Wim Hof

Líbila se mi, pěkně popsáno co vše otužování přináší pro naše tělo

27.11.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Silný příběh. Dvě roviny, hravá a sladce šťastná, a pak syrová a mrazivě hořká.
Psáno jakoby bez emocí a přitom je jich tam plno. Zajímavý styl psaní. Hořkosladký …

05.10.2021 5 z 5

Solvejžin slib Solvejžin slib Corina Bomann

Moc hezká rodinná sága. Bavilo mě to. Asi nejvíc mě nadchl díl první, jelikož v něm byla hlubší historie. Další dva díly byly zase psány s větší lehkostí. Pěkné srovnání života žen v průběhu dob. Doporučuji

30.09.2021 5 z 5

Mathildino tajemství Mathildino tajemství Corina Bomann

I druhý díl se mi líbil. Četl se stejně lehce jako první. Byli v něm jiné zvraty a jiné postavy. Jsem zvědavá na třetí.

26.09.2021 5 z 5

Agnetino dědictví Agnetino dědictví Corina Bomann

Moc se mi kniha líbila. Odpoutala jsem se zcela od přítomnosti a chvíli jsem ztrávila s paní ze Severu. Děj pokojně plyne, líbí se mi prostředí. Už se těším na další dil.

25.09.2021 5 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Téma zajímavé, jen mi připadla hlavní hrdinka děsně blbá. A i přes to, že styl psaní je OK, jsem se musela nutit, abych dočetla.

19.09.2021 2 z 5