Mates84 Mates84 komentáře u knih

Les prízrakov Les prízrakov Juraj Červenák

Tady naopak Stein s Jarosem vysetruji bez Barbarice.Kniha se dobre cetla.

07.06.2020 4 z 5

Vlk a dýka Vlk a dýka Juraj Červenák

Tentokrat sice bez svych kolegu Steina a Jarose,ale i tak super

07.06.2020 4 z 5

Devět princů Amberu Devět princů Amberu Roger Zelazny

nebyt tolika kladnych recenzi tak bych knihu po par strankach odlozila.Kniha nebyla spatna,urcite jdu na druhy dil.Ale jak uz tu nekdo psal trochu mi vadil styl jazyka hlavnich postav.Uplne me to tam nesedlo.Bylo to jako by vzal nekdo postavu z detektivky z 80 let a dal ji do fantasy .Rozhodovala sem se mezi 3-4hvezdickama .idealne bych dala 3,5.

26.02.2020 4 z 5

Svitavské osmy Svitavské osmy Radoslav Fikejz

Pro všechny kdo bydlí ve Svitavách,nebo mají k tomuto městu kladný vztah moc doporučuji.Je tady takový výtah toho nejzajímavějšího z historie města (napr.navsteva T.G.Masaryka,svitavské vily,židovský hřbitov atd)

06.01.2020 5 z 5

Ďábel v zrcadle Ďábel v zrcadle Juraj Červenák

Mimo prvniho dilu,tak zatim u vsech ostatnich jsem fandila,,zaporakum".Dobre se to cte.

03.06.2020 4 z 5

Dvory Chaosu Dvory Chaosu Roger Zelazny

Nebylo to vubec spatne,ale ten konec mi najednou prisel strasne rychlej a zkracenej.

09.03.2020 4 z 5

Nevídaní akademikové Nevídaní akademikové Terry Pratchett

Do tehle knihy se mi vubec nechtelo,jednak proto ze nemam rada fotbal a za druhe ze me dily s magy(vyjimkou je Mrakoplas) moc nebavi.Ale tahle knizka je super.Fotbal tu je jen okrajove a magove me tady taky bavi;)

24.12.2019 4 z 5

Výlety pana Broučka Výlety pana Broučka Svatopluk Čech

Pan Broucek je proste frajer:)

21.05.2018 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

S kazdym novym dilem,me to bavi vice a vice

14.05.2018 4 z 5

Priznam se, ze na to, ze kniha byla chvalena vic jak starik,tak jsem byla dost zklamana.Starik se mi libil o mnoho vice.

21.04.2018 3 z 5

Erik Erik Terry Pratchett

Mrakoplas a Zavazadlo jsou proste nejlepsi!!!

08.11.2017 4 z 5

Mrtvý na Pekelném vrchu Mrtvý na Pekelném vrchu Juraj Červenák

Tak teda nvm.Nemuzu rict,ze by knizka byla spatna.To opravdu ne.Urcite bych ji doporucila.Ale...udela sem asi chybu,ze jsem prvne cetla recenze.Pri cteni zdejsich nadsenych komentaru,kdy skoro vsechny obsahovaly same superlativy jsem asi cekala neco trochu jineho,takze jsem byla trochu zklamana:(

25.05.2020 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Musim se priznat,ze vzhledem k takovemu vysokemu hodnoceni jsem cekala vic.Treba Pisecny muz,byl pro me mnohem zajimavejsi.

30.11.2019 2 z 5

Tajemství ďáblovy bible Tajemství ďáblovy bible Arnošt Vašíček

oproti ostatním komentářům mě se kniha líbila.Je pravda,že o samotné DB se toho tam píše méně,ale nesouhlasím, že s ostatními souvislostmi zmiňovanými v knize to úplně nesouvisí.

30.08.2018 5 z 5

Strážce duší Strážce duší Arnošt Vašíček

Sifra mistra Leonarda po cesku.

24.08.2018 5 z 5

Tajemství Chimneys Tajemství Chimneys Agatha Christie

Pekna knizka,napinava,hezky se cetla.

28.06.2018 4 z 5

Stará Praha Stará Praha Zdeněk Wirth

Pokud mate radi knihy pana Herrmanna o stare Praze,nebo jakekoli knihy o stare Praze,tak se vam knihy pana Wirtha budou urcite libit

21.05.2018 5 z 5

Povídky Povídky Miloslav Šimek

Pohlazeni duse a polechtani branice.Jine prirovnani me nenapada!uzasne

11.04.2018 5 z 5

Otec prasátek Otec prasátek Terry Pratchett

Skvela vtipna knizka,ale u me proste vede Marakoplas,Carodejky a hlidka.
Knizky se Smrtem,Zuzkou a magy jsou sice opravdu vtipne,ale proste to neni takova srdcovka.
ALE 100% STOJI ZA PRECTENI

11.12.2017 4 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

tak dlouho jsem se fakt nezasmala:-)jsem jedina komu Mrakoplas pripomina Rimmera?Kdo by ty kluky nemiloval:-)

19.10.2017 5 z 5