mataj mataj komentáře u knih

Jméno větru II. Jméno větru II. Patrick Rothfuss

Velmi zajímavá a propracovaná kniha. Úplně mě dostala a už se těším na další díl.

27.03.2019 5 z 5

Jméno větru I. Jméno větru I. Patrick Rothfuss

Velice povedená, poutavá kniha. Už se těším na druhý díl a jak to dopadne.

03.03.2019 4 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Příjemná oddechovka, docela vtipná, čtivá, děj měl spád.

16.02.2019 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Kniha mě velice mile překvapila. Četla se téměř sama. Zajímavý děj, od kterého se nedalo odtrhnout. Už se těším na další díl.

09.02.2019 5 z 5

Poirotova pátrání Poirotova pátrání Agatha Christie

Poirota já prostě miluji, a i když šlo jenom o krátké povídky, mně se to líbilo.

19.01.2019 5 z 5

Stráže! Stráže! Stráže! Stráže! Terry Pratchett

Tohle je první kniha, kterou jsem od Pratchetta četla a byla super. "Hrdinové" z noční hlídky nemají chybu. Fakt jsem se pobavila a určitě si přečtu i další díly.

14.01.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Hodně zajímavá kniha, tajemná, děsivá... Děj má spád, čte se výborně.

Mrazivé světlo Mrazivé světlo Yrsa Sigurðardóttir

Tóru jsem si oblíbila již v prvním díle a ani tahle kniha mě nezklamala. Zápletka se rozmotává sice pomalu ale vůbec mi to nevadilo, četlo se to výborně. Tahle autorka mě prostě baví a chystám se na další její knížky.

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Velmi milá knížka. Četla se výborně a určitě doporučuji k přečtení. :)

Uloupený život Uloupený život Karel Josef Beneš

Ke knize jsem se dostala díky čtenářské výzvě. Poslouchala jsem ji jako audioknihu. Zajímavý námět i zpracování. Nelituji, že jsem se k ní dostala...

30.12.2018 3 z 5

Letní bouřka Letní bouřka Pelham Grenville Wodehouse

Moc hezká humorní knížka ze staré Anglie. Četla jsem do čtenářské výzvy a byla jsem víc než spokojena.

30.12.2018 4 z 5

Mosty přes propast času Mosty přes propast času Ludmila Vaňková

Mosty přes propast času je první kniha od téhle autorky, kterou jsem četla a nelituji. Je pravda, že jsem měla docela často zmatek v postavách (to mě trochu rozčilovalo). Nicméně děj byl poutavý, takže když jsem se začetla, nemohla jsem knihu odložit.

28.11.2018 4 z 5

Noc ve Villette Noc ve Villette Ingrid Hedström

Docela zajímavá detektivka, četla se mi dobře. Ale... hlavní hrdinka mě bohužel vůbec ničím neoslovila. Vedlejší postavy se mi pletly a někdy jsem ani nevěděla o koho se jedná. Do dalších dílů asi nepůjdu.

25.11.2017 3 z 5