Martina1725 Martina1725 komentáře u knih

Cesty za štěstím 2 -  - Norsko, Arménie, Čína Cesty za štěstím 2 - - Norsko, Arménie, Čína Kristýna Tronečková

Tahle mě přišla snad ještě poutavejsi než ta první. Za srdce mě chytlo několik zajímavých témat. Už se těším na třetí díl.

03.05.2024 5 z 5

Duše miminek Duše miminek Walter Makichen

Určitě zajímavá kniha a škoda, že jsem ji nedostala do rukou, než jsem měla děti a porody. Ale přeci jenom trochu natřené narůžovo.

07.04.2024 4 z 5

Cesty za štěstím Cesty za štěstím Kristýna Tronečková

Nádherná kniha, je to kříženec mezi cestopisem a knihou osobního rozvoje. Nejlepší na tom je, že vás vezme do třech různých světů a mě bavily všechny tři.

15.03.2024 5 z 5

Doktorka z konce světa Doktorka z konce světa Meredith Appleyard

Taková oddechovka, trochu nudné.

19.01.2024 4 z 5

Ordinace v divočině Ordinace v divočině Meredith Appleyard

Mě se kniha moc líbila

15.01.2024 5 z 5

Čarovná moc rostlin - Mé setkání s léčivou silou přírody Čarovná moc rostlin - Mé setkání s léčivou silou přírody Wolf-Dieter Storl

Hezká kniha s příběhy i informacemi o bylinkách. Určitě si od něj přečtu víc.

13.01.2024 5 z 5

Cirkadiánní kód Cirkadiánní kód Satchin Panda

Každý by si měl přečíst a doktoři by měli zkrácenou verzi rozdávat zdarma. Pak by ale možná přišly farma firmy o zisky...

07.12.2023 5 z 5

Lékárnička pro duši - cvičení a meditace Lékárnička pro duši - cvičení a meditace Ruediger Dahlke

Zajímavá a inspirativní kniha, jen se pak bohužel všechny techniky opakují.

25.11.2023 4 z 5

Tradinář: Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů Tradinář: Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů Monika Kindlová

Hezky napsané a kreativní. Jen hodně křesťansky zaměřené a chyběl mi dost podrobnější pohanský pohled.

25.10.2023 4 z 5

Shledání Shledání Anne Jacobs

Opět skvělý příběh v podobném duchu, ale jiné době.

16.10.2023 5 z 5

Poslední měsíční dívka Poslední měsíční dívka Barbara Davis

Pěkný příběh s predvidavym koncem.

22.09.2023 4 z 5

Zahrádka v květináči Zahrádka v květináči Anita Blahušová

Parádní kniha pro všechny balkonové zahradníky!

06.09.2023 5 z 5

Provence - škola provensálské kuchyně Provence - škola provensálské kuchyně Gui Gedda

Hezky napsaná, zajímavé recepty.

02.09.2023 5 z 5

Dej tělu šanci k přirozené rovnováze, štíhlosti a zdraví Dej tělu šanci k přirozené rovnováze, štíhlosti a zdraví Ivana Stenzlová

Na jednu stranu super zajímavá kniha se spoustou návodů: domácí kokosové mléko, ghí, vývar, fermentace, jak si poskládat talíř... Na druhou stanu některé recepty lákavé, ale většina příliš složitých a z mého pohledu moc překombinovaných.

29.07.2023 4 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Hezky se to četlo, příběh je zasazený do krásného prostředí, ale někdy na můj vkus autorka příliš rozpytvává emoce a konec mi přišel nekonečný.

26.07.2023 4 z 5

Keltská kněžna Keltská kněžna Pavla Pešavová

Konečně román z keltského prostředí! Úžasný a strhující příběh plný zvratů, akce a emocí. Zahřal u srdce a nemohla jsem se odtrhnout.

02.07.2023 5 z 5

Návrat do kavárničky v Kábulu Návrat do kavárničky v Kábulu Deborah Rodriguez

Krásná kniha plná strhujících příběhů a zajímavých postav. A jako bonus na konci knihy pár receptů.

25.06.2023 5 z 5

Kapka štěstí v ranní kávě Kapka štěstí v ranní kávě Agnès Martin-Lugand

Kniha z příjemného francouzského prostředí, která pohladí na duši.

24.06.2023 4 z 5

Kavárnička v Kábulu Kavárnička v Kábulu Deborah Rodriguez

Krásný příběh

26.05.2023 5 z 5

Lesní lékárna Lesní lékárna Markus Strauss

Šikovně a komplexně napsaná kniha o tom, kde najdeme danou rostlinu, jak ji poznáme, jaké má účinky a pak recepty z ní. Určitě něco vyzkouším. Jen je škoda, že je aktuálně kniha rozebraná a nedá se koupit. Snad bude dotisk.

19.05.2023 5 z 5