Ordinace v divočině

Ordinace v divočině https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376066/mid_ordinace-v-divocine-Ffi-376066.jpg 4 42 12

Lea pomýšlí na založení rodiny – vždyť je jí téměř čtyřicet, má dlouhodobý vztah, stálou práci… ale Richard to vidí jinak a Leiny představy se rázem bortí jako domeček z karet. Sama a s dluhy proto přijme místo zdravotní sestry v divokém vnitrozemí, kam dosud ženská noha nevkročila. Původní plány se stanou minulostí, jenže pak se v jejím životě stane něco, s čím vůbec nepočítala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

No Job for a Girl , 2017

Martina1725
15.01.2024 5 z 5

Mě se kniha moc líbila

SumýšIrena
23.06.2022 2 z 5

Celou knihu jsem čekala, že přijde nějaké drama nebo alespoň něco nečekaného. A vůbec nic nepřišlo. Oceňuji popis jak to chodí na velkých stavbách, ale děj mě vůbec nezaujal. Po žádné další knížce od této autorky již nesáhnu.

Nelička
15.01.2022 3 z 5

Poměrně trochu zklamání. Předně "Divočinu" si představuju úplně jinak. Vidím spíš deštný prales, nebo vysokohorskou jezerní vesničku..... Nicméně neva. Z počátku jsem měla dost problém s všemi těmi technickými názvy strojů a postupy práce, ale po chvíli jsem zjistila, že na tom zas až tolik nezáleží. No ale ta šílená zabedněnost a tvrdohlavost hlavní hrdinky je teda dost protivná :-/ A trochu bych ocenila i víc "zraněných" nebo celkově zdravotních intervencí...

bekule
20.12.2021 4 z 5

I když má kniha nízké hodnocení mě se naopak líbila,oceňuji hlavně seznámení s netypickým prostředím na stavbě v australské pustině.Bavil mě ten pro ostatní čtenářky nudný popis každodenních činností kterými se musí bezpečnostní stavební technik zaobírat. Objevné,exotické ,příjemné čtení - doporučuji.

mcabr
05.11.2021 5 z 5

Pěkné,moc se mi líbilo.

Ivetaa
21.05.2021 5 z 5

Kniha se čte dobře, příběh o obyčejných lidech bez pozlátka. Čtu ráda knihy odehrávající se v Austrálii - pro mě úžasný příběh.

alzbeta4340
07.02.2020 5 z 5

Co čtenář, to jiný názor... Já jsem ocenila to, co některé čtenářky románu vytýkají. - Absenci umělé zápletky. Kniha líčí běžný pracovní a částečně i osobní život Lei, bezpečnostní asistentky a zdravotní sestry na velké stavbě v australském vnitrozemí. Už samo prostředí, ale i nezvyklá pracovní činnost, byly natolik exotické, že jsem se bavila. Autorka píše čtivě, není to žádná velká literatura, ale dobré čtení k odpočinku.

biki
09.12.2018 4 z 5

Je to fakt zvláštní. V knize se toho dohromady moc neděje, líčí obyčejný život úplně obyčejných lidí, i když v pro nás nezvyklém prostředí … Ale přesto se mi kniha četla moc dobře a rozhodně jsem se u ní nenudila.

josska
26.09.2018 3 z 5

Knížka je taková oddychovka,dala se přečíst,od autorky jsem četla i předešlé knihy,víceméně stejné klidné čtení.

NikiVai
24.08.2018 3 z 5

Nuda, nuda, nuda. Nebaví mě prostředí a ani s hlavní hrdinkou nějak nedokážu navázat kontakt. Je mi celkem jedno, jak to s ní dopadne. Ostatně je mi to jasné od chvíle, kdy si asi na třetí stránce pohlédne s někým do očí. Přijde mi, že celý příběh nemá žádnou pointu, že směřuje jen k tomu, aby spolu šťastně žili až do smrti.

klarka61
21.08.2018 2 z 5

Knihu jsem posléze dočetla, ale rozhodně si žádné další knihy od autorky nekoupím.
V celé knize se vlastně téměř nic nedělo, je zde pouze popisován běžný život na obrovské stavbě v poušti v Austrálii. Nechybí milostný vztah a vše končí jak jinak šťastně. No... stačilo jednou.

klarka61
17.08.2018 2 z 5

Jsem v polovině a zatím se tam nic neděje. Tak nevím, jestli to byl dobrý kauf

Austrálie lékařské prostředí romantika

2015  80%Doktorka z konce světa
2017  79%Naše paní doktorka
2021  86%Zpřetrhané pouto
2018  74%Ordinace v divočině
2019  75%Naděje v oblacích

Kniha Ordinace v divočině je v