MarkétaLore MarkétaLore komentáře u knih

tady sjou sytí,
a tady jsou hladoví

17.10.2014 4 z 5

České pohádky České pohádky Jan Drda

Dařbujána pandrhola, Zapomenutý čert, Jak šel honza do lenoráje... O princezně jasněnce , Jak proncezna hádala až prohádala.. nicméně Troška to zprznil, ani ta nejkrásnější kniha holt není imuní.

Ruslan a Ludmila Ruslan a Ludmila Alexandr Sergejevič Puškin

nelíbilo až tak moc jako oněgin, taková pohádka.

17.10.2014 4 z 5

Je to o tom že nic dobrého nepříde dvakrát

Alžběta a Babeta Alžběta a Babeta László Hárs

Četla jsem dávnoasi před 15 lety , a dodnes si na ni občas vzpomenu, i když jsem ji hned po přečtení musela odevzdat, a od té doby jsem ji neviděla. Proto *****. na to množství odkazů na maďarskou literaturu si pamatuji, ale nevadilo mi.

Nebe na zemi Nebe na zemi Åke Edwardson

atmosféra dobrá , konec mě velice zklamal. Takový absolutně nějáký.

17.10.2014 3 z 5

Lovci orchidejí 1 Lovci orchidejí 1 František Flos

3* přečtená, krásné vzpomínky

Soudničky Soudničky Karel Poláček

Moc pěkné, legrační, čtivé, poučné, vypovídající o době vzniku. Možná trochu pro fajnšmekry.

Hrdinství pro začátečníky Hrdinství pro začátečníky John Moore

Moc pěkná dvakrát přečtená.

POZOR POHÁDKA !!!

15.10.2014

Zpráva o mém muži Zpráva o mém muži Josefa Slánská

bylo mi jich všech líto... připadalo mi to jak kladivo na čarodějnice, když se víra obrátí proti člověku.

15.10.2014 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Uhodla jsem kdo je vrah,osobní příběh komisaře joona liny totálně pitomý ale jinak některé momenty a vysvětlení super.

15.10.2014 4 z 5

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Přečetla jsem skoro všechny příběhy, na gauči u dědečka , hlavně ty s šťastným koncem jsou krásné.

15.10.2014 5 z 5