marketa4469 marketa4469 komentáře u knih

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Na knihu jsem se velmi těšila, a musím říct, že nezklamala, ale úplně nenadchla, jako jiné. Krásně se mi četla asi do 3/4 knihy. Pak už to byla velká romantika :D ale nejspíš už jsem náročnější čtenář :) Každopádně supr oddechovka.

20.02.2019 4 z 5

Víš, že… DIMILY trilogie (box) Víš, že… DIMILY trilogie (box) Estelle Maskame

Tuto sérii jsem si objednala, a až potom, jsem četla komentáře a říkala si, že to asi nebude stát za to. Všechny díly jsem přecetla během několika dní (ještě mi zbývá několik desítek stránek z posledního dilu). V prvním díle je opravdu hodně zvláštní popis veškerých akci, užívají drog. Ale co se mi zmenil život a přestěhovala jsem se, jsem zjistila, že ani tyto popisy v knize nejsou daleko od pravdy i tady v Čechách. Jen záleží na tom, s kým a kde se pohybujete. Já se naštěstí těmto lidem vyhýbám obloukem. Ale musím říct, že knížky se mi opravdu líbily. A až u čtení posledního dílu jsem zjistila že autorce v době, kdy knihy dopsala bylo šestnáct let! Takže knihy bych řekla, jsou povedené. A je vidět, že s psaním dalších dílů dospívá i autorka.

15.02.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Po dlouhé době tento typ žánru. Moc se mi kniha libila a rozhodně to není poslední od tohoto autora :-)

12.02.2019 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Moc povedená kniha. Nikdy jsem nečetla nic z tohoto prostředí a velice se mi to líbilo. Kniha je zajímave psaná, prolnutí příběhu s psaním blogu a následné rozuzlení se mi líbilo. Těším se na další knihu od této autorky.

10.02.2019 5 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Oba dily se mi velice líbily. Prvni skončil překvapivě, ještě, že jsem měla hned po ruce díl druhý.:-) V druhém díle ke konci už jsem skoro preskakovala neustále vyznání lásky, bylo toho trochu moc :-D ale vždy mne to nejakou další zápletkou vtáhlo zpět do děje. Takže moje nároky na odpočinkové čtení byly splněny.

09.02.2019 4 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Velmi oblíbená sága. Četla jsem ji před lety a vždy se k ní po čase vrátím.

Věčná Ambra Věčná Ambra Kathleen Winsor

Má oblíbená kniha. Četla jsem ji už několikrát, a vždy potěší.

Skládaný patchwork Skládaný patchwork Andrea Votrubcová

Moc povedená kniha. Návody jsou skvělé srozumitelné. Autorku znám osobně a je úžasná stejně jako kniha. Doufám, že někdy v budoucnu vydá další knihu.

Patchwork Patchwork Susan Briscoe

Hodně vzoru na šití a předlohy zvířat. Kniha pěkná pro inspiraci co na dětskou přikrývku.

09.02.2019

Dům na jezeře Dům na jezeře Ella Carey

Přečetla jsem oba dva díly a velice se mi líbily. Vážně moc hezké oddechové čtení.

07.02.2019 5 z 5

Ruce v mouce: Domácí pečivo s kváskem i droždím Ruce v mouce: Domácí pečivo s kváskem i droždím Iva Trhoňová

Úžasná kniha! Ať uteču podle kteréhokoliv receptu, vždy se vše povede! Určitě si brzo pořídím pokračování :-)

05.02.2019 5 z 5

Uzamčená minulost Uzamčená minulost Ella Carey

Kniha se mi moc líbila. Až na konci jsem zjistila, že je založena z části na pravdě. Úžasné!

03.02.2019 4 z 5

Kdybych tě nepotkal Kdybych tě nepotkal Viktorie Besó

Velice zajímavá kniha, tento typ knihy se mi dostal do ruky poprvé a líbil se mi. Tím, že mám ve svém okolí přítelkyni, podobnou hlavní hrdince, mi kniha ukázala jiný pohled na toto téma.

03.01.2019 5 z 5

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Perfektně napsaná kniha, napínavá až do konce.

03.01.2019 4 z 5

Mistrovská hra Mistrovská hra Sidney Sheldon

Úžasná napínavá kniha až do poslední stránky. Tohoto autora jsem objevila nedávno a jsem jím uchvácena.

03.01.2019 5 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Kniha se četla velmi dobře, líbilo se mi nahlédnutí do jiného způsobu života hlavní hrdinky.

03.01.2019 4 z 5