marketa4469 marketa4469 komentáře u knih

Nejsem cílová skupina čtenářů, ale mám ráda HP, tak jsem to zkusila. Úžasná kniha, moc hezky příběh, nádherná obálka. Občas jsem narazila na podobnost s HP, ale nevidím v tom nic špatného. Těším se na další díl.

23.05.2021 5 z 5

Šejdířka Šejdířka Lucie Jeřábková

Tuto knihu jsem koupila jen proto, že jsem objednávala v nakladatelství knihy pro syna a anotace knihy mě zaujala. Kniha moc mile překvapila a někdy jsem se opravdu i pobavila. Sama žijí skoro na samotě, takže jsem si to užila ještě více. Mohu jen doporučit.

18.05.2021 5 z 5

Neandrtálka hledá člověka Neandrtálka hledá člověka Penny Reid

Kniha se mi moc líbila, uvažování Jaine bylo něco, ale hrozně dobře se četlo. Chvilku mi trvalo se začít, pak už to byl fofr.

16.09.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Neuvěřitelná kniha a příběh. Celou dobu jsem byla napjatá jak struna a čekala na konec. Ten mě úplně dostal. Myslím, že Colleen vůbec neklaplo vedle s jiným typem knih. Asi by mohla psát vše :-D budu netrpělivě čekat na další knihu, která vyjde a bude mi asi jedno, jaký to bude žánr.. :-D

22.06.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Moc hezká kniha na oddech, velmi zajímavá zápletka. Četla se sama.

13.05.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Zase po dlouhé době něco, co mě bavilo :-) tahle spisovatelka se mi vážně líbi :-)

11.05.2020 5 z 5

Milá oddechovka, kniha se četla sama. Až vyjdou další knihy autorky, ráda si je přečtu.

06.05.2020 4 z 5

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Kniha moc pěkná, četla se rychle. Přeci jenom ji ale něco chybělo. Jak jsem se dočetla, je to prvotina spisovatelky, takže každý někdy začínal. Četla jsem i knihu Titani, ta byla moc pěkná.

28.02.2020 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Neuvěřitelný příběh, kniha se mi moc líbila. Tyto témata moc nevyhledavam, ale občas je to zapotřebí. Vážně skvělá spisovatelka.

28.02.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Celý příběh se mi moc libil, hezká zápletka i prostředí hudby. Ze začátku jsem si myslela, že vím, jak se bude příběh vyvíjet a nakonec to bylo úplně jinak. Super knížka na odpočinek, teď se ale musím vrhnout do nějakého těžšího čtení.

22.02.2020 5 z 5

Ďábel ve Skotsku Ďábel ve Skotsku Suzanne Enoch

Kniha pěkná, oddechové čteni. Jako všechny knihy od autorky, mám ji ráda hlavně kvůli tomu, že píše o Skotsku.

22.02.2020 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Moc pěkný příběh, četla jsem toto poprvé a moc mile mě překvapil. Nevěděla jsem sama, co od něj čekat. Úplně jsem se do příběhu vzila, co může dospívající prožívat. Tím, že mam sama syna, i když malého, a představa, že by to mohl prožívat za pár let i on, mě ještě více vtahla do děje.

08.02.2020 5 z 5

Vítěz Vítěz Klára Janečková

První kniha od této autorky a určitě ne poslední. Příběh se mi moc libil.

06.02.2020 5 z 5

Ross Poldark - Návrat domů Ross Poldark - Návrat domů Winston Graham

Moc zajímavá kniha a zajímavý začátek série :-)

06.02.2020 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Vcelku byla kniha i příběh moc hezky. Ze začátku byl teda hodně dlouhý rozjezd, ale pak to dostalo spad.. a přišli mi hodně dlouhé pasáže vnitřních monologu hrdinky.

06.02.2020 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Moc pěkné volné pokračování prvního dílu. Je pravda, že mě nenadchl, jako ten první, ale i tak se kniha moc dobře četla a určitě budu sledovat autorcinu další tvorbu ????

31.01.2020 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tam, kde všechny knížky končí, tato kniha začíná.. Všechny romantické knihy konci tím, že se hlavní hrdinové dají konečně dohromady a tahle kniha ukazuje i to, jak to může vztah vypadat po pár letech manželství. Úžasná kniha o nelehkem tématu.

23.01.2020 5 z 5

Očistec Očistec Adriana Michálková

Úžasné pokračování příběhu, nemohu s e dočkat, až se mi do ruky dostanou další díly. Vůbec teď nemám chuť začít číst něco jiného, úplně mě kniha a samotný příběh pohltil.

21.01.2020 5 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Kdybych mohla, dám ještě více hvězdiček. Chvíli jsem ji odkladala, dokud jsem neměla tu správnou atmosféru. A je opravdu neuvěřitelná. S chutí se začnu do dalšího dílu a počkám na dotisk dalších.. Krásný příběh u kterého se opravdu občas člověk zastaví a zapremysli. A ještě je to od české spisovatelky! Doporučuji :-)

19.01.2020 5 z 5

Chci to taky! Chci to taky! Ellen Berg

Povedená kniha, něco úplně jiného, ale dá se u ní hezky odpočinout. Pěkně popsané rozdíly v sociálních vrstvách.

14.11.2019 4 z 5