Marci34 Marci34 komentáře u knih

Místo tebe Místo tebe Sofie Sarenbrant

Po přečtení prvního dílu, jsem hned musela začít číst druhy. A musím říct, že mě kniha nepustila. V příběhu je hodně zvratů a napětí, moc mě bavila.

07.02.2023 5 z 5

36. týden 36. týden Sofie Sarenbrant

Podařená detektivka, přečteno jedním dechem, dobře se četla. Hned přecházím na pokračování.

05.02.2023 5 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Moje prví kniha téhle autorky, taková příjemná oddechovka. Kniha se mi líbila a určitě budu číst i ostatní. Krimi zápletka s podvody s DPH zpestřená erotikou.

26.10.2022 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Od autorky asi nejslabší kousek, ale i tak se mi kniha líbila.

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Tato kniha mě pohltila, sice si člověk musí zvyknout na jiný styl, ale napětí a nervozity jak to dopadne mi nedovolila knihu odložit

13.10.2022 4 z 5

Báááječná dovolená: aneb Cizí neštěstí potěší Báááječná dovolená: aneb Cizí neštěstí potěší Karolína Rellig

Katastrofa.

13.10.2022 odpad!

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Parádní čtení, naprosto dokonalá jako vše od autorky.

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

Nejužitečnější a nejlepší kniha o vztazích, co jsem četla. Přečteno jedním dechem.

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Pro ty, kdo mají rádi detektivky, kniha bude fajn. Kdo od Sněhuláka očekává podobnou dávku napětí a akce jako u knih Syn nebo Pentagram, nebude zklamán.

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Příjemná oddechovka, zasmála jsem se a knihy autorky jsou prostě super.

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Výborná kniha, skvěle napsána, velice zajímavé případy, těším se na pokračování.

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Přečteno za pár hodin a musím říct, že jsem se nemohla odtrhnout , ale já knihy Penelope Bloom miluji . Těším se na další díl.

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Tato kniha je super, naprosto souhlasím s recenzi paní Markéta1860.

K čemu ženy mají muže K čemu ženy mají muže René Melichar

Skvělá kniha, plná humoru, úžasná oddechovka, která rozhýbe bránicí.

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Knihu jsem nedočetla. Od autora jsem četla jiné a hodnotila bych je kladně, ale tato mě vůbec neoslovila.

13.10.2022 1 z 5

Malé pikantní vraždy Malé pikantní vraždy Jussi Adler-Olsen

Dvě krátké povídky. První byla vtipná, druhá byla slabší , ale i tak se mi kniha líbila celá.

Feminismus je pro každého Feminismus je pro každého Chimamanda Ngozi Adichie

Tuto knihu jsem vybrala původně do čtenářské výzvy. Pěkně popsala problematiku genderových rolí a vložila i vlastní zkušenost.

Deník Sprosté matky Deník Sprosté matky Ian Frazier

Této knize jsem dala šanci 2x , bohužel jsem to vzdala a knihu jsem nedočetla.

13.10.2022 odpad!

Příšerky a jejich historky Příšerky a jejich historky Cornelia Funke

Krásně napsáno , dobře se knížka četla a syna nadchla. Doporučuji pro začínající malé čtenáře.